Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Hiszpanii jest jednak wiecej meczy o stawke

jakoś tego nie widać

o tytuł w Hiszpanii graja praktycznie dwa kluby

czasem zamiesza przypadkowo jakiś rodzynek, któremu dedykowane jest miejsce nr 3 (Atletico, Valencia lub Villareal)

poza tym, ciągle to samo i ci sami

https://pl.wikipedia.org/wiki/Primera_Divisi%C3%B3n#Mistrzowie_Hiszpanii_i_pozostali_medali.C5.9Bci

jedyne co Lewego może skusić na Hiszpanię to chęć grania z Messimi, Neymarami lub Ronaldami przy boku

podszkoli się w robieniu wałków na podatkach :decayed:

a tak na poważnie, to bez względu na to jak to się skończy, to jestem tego bardzo ciekaw

na pewno w bayernie dadzą mu teraz mega kasę żeby został

no i - co wybierze?

spokój i pewność, czy jakieś kolejne wyzwanie dla sportowca (nieistotne gdzie)?

dla niego to będzie ciekawe okno transferowe, nie mam żadnych wątpliwości

czy pójdzie za Pepem?

jakoś nie chce mi się wierzyć, Manchester to na serio bardzo brzydkie miasto

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy pójdzie za Pepem? Hmm czytałem o jakiejś słownej umowie miedzy Guardiolą a Bayernem, że Pep przez pierwszy rok w City nawet nie spojrzy w stronę żadnego zawodnika Bayernu...

W sumie po co Lewy miałby tam iść? Jedynie dla lepszej kasy...

Opublikowano

W DE jest bayern i dlugo, dlugo nic, umowmy sie 2 mistrzostwa BNB to byl wyjatek od reguly. W Hiszpani jest przynajmniej na ten moment trio ( Barca, Real, Atletico ) ktore walczy o mistrza plus pare mocnych zespolow potrafiacych urwac im punkty w DE jak tylko Bayernowi sie chce to praktycznie nikt im nie podskoczy - nuda! Najciekawiej wiadomo UK ale to taki smutny kraj w porownaniu do Hiszpanii ;) .

Opublikowano

W sumie po co Lewy miałby tam iść?

bo idealnie pasuje do tej ligi ? :naughty:

Opublikowano

W DE jest bayern i dlugo, dlugo nic,

to prawda

a jeszcze do tego, z racji że mają taką kasę, to najlepszych zawodników z zespołów potencjalnie zagrażających wykupują proponując kontrakt u siebie i jest pozamiatane

ot niemiaszki :wink:


.

dzisiaj gra chyba Liga Europy, czy jak to się tam nazywa

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,19642270,liga-europy-anglikom-zaczyna-zalezec-na-sukcesie.html#MTstream

najciekawszy akapit jest na samym dole .....

Opublikowano

Co to się staneło -> FC Midtjylland 2:1 Manchester United

Opublikowano

Nic się nie stało, ja już do tego się przyzwyczaiłem :grin:

PS. Nawet nie liczyłem na wygraną :ph34r:

Cały czas się zastanawiam, dlaczego go nie zwolnią. Może ma w kontrakcie odszkodowanie w przypadku zwonienia w trakcie sezonu w wysokości 100 baniek czy coś :facepalm:

Żenuła

Opublikowano

Albo czekajo na kogos :-)

Opublikowano

ja już nie wiem o co tam chodzi :kwasny: w kwietniu jadę na mecz z Leicester ( pierwszy raz w życiu) Poznacie mnie bo mogę stać z dupną faną LVG Out, czy coś takiego :decayed:

Opublikowano

Bedziesz jednym z wielu :decayed:

Opublikowano

nei wiem czy rozumieć czy się jeszcze bardziej nakręcać ...

CbiGSCjWAAAcaRI.jpg


:decayed:

Cbhj1o3XEAEuvdV.jpg

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

stopka wciąż aktualna?? :decayed:

Opublikowano

dorobię szarfę zalobna i będzie ok :P

Opublikowano

Opublikowano

stopka wciąż aktualna?? :decayed:

Brakuje w niej bandaży, gipsu i szwów :decayed:

Opublikowano

dobre

Twaro "żondzi" :decayed:

.

Hazard sobie przypomniał jak się w piłę gra

Opublikowano

RUCH :kox:

Opublikowano

?

Opublikowano

?

gazet nie czytasz ? :decayed:

Górnik - Ruch 0:2 :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.