Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę wstyd, że taka drużyna, z taką grą, i z takim trenerem awansowała do finału...

a pamiętasz 2004?

FC Porto z żółtodziobem na ławce trenerskiej?

Pamiętam... Pamiętam też Chelsea z finału z 2012, czy United z 99 :grin:

Nie zawsze piłka sprawiedliwa... Ale mniejsza o to - dziś kolejny mecz ;)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Real pojedzie z City minimum 2:0, i nie nie jestem fanboyem realu po prostu City i jest slabe.

Opublikowano

City nie jest słabe. To bardzo dobra paka. Niestety mają totalnie rozchwiany sezon, zero systematyczności. I przegrywają co chwilę na wyjazdach......

.

Śmiech.......

Opublikowano

Real prowadzi dzięki swojakowi....

Opublikowano

Póki co 1:0 Real ale jeszcze ponad 40 minut grania... ciekawe czy City coś w stanie strzelić?

Opublikowano

Brakuje w City Dzeko

Opublikowano

Mam wrażenie ze city nie chce tego wygrać, grają bez przekonania i na stojąca. A ruszają się jakby każdy piłkarz miał dużą nadwagę.

Opublikowano

Nie mają żadnych argumentów. I nic do gadania....

Opublikowano

Pokozali,zły jestem.Idę w kimę.

Opublikowano

Mam nadzieje ze Atletico klepnie ten cienki real. A te city to brak słów.

Opublikowano

Wogole to atrakcyjność całej LM jest z roku na rok coraz gorsza....

Opublikowano

Ciekawym czy jednym samolotem się z Madrytu wybiorą :decayed:

A mecz beznadziejny

Opublikowano

De Bruyne lipa,Kun również, Yaya no comment,o Navasie to lepiej nic nie pisać...

Opublikowano

Ja też mam taką nadzieję. Oba mecze w wykonaniu tych dwóch drużyn były dużo słabsze od tego co pokazali Bayern z Atletico :wink4:

City totalnie bez mocy w efensywie!

Real tez czegoś wielkiego nie pokazał.

Czekam na finał z nadzieją na wygraną Atletico ale wiadomo, że to będzie wojna, święta wojna. :kox: Emocje gwarantowane. :guma:

Opublikowano

I napisze tu po raz kolejny Hala Madrid.. ! ;)

Pozdrawiam zazdrosnikow. .. ;)

Boli..?? I tak właśnie ma boleć. .! ;)

Opublikowano

Właśnie wracam z Winnersa świetna atmosfera. Nie każdy mecz to styl. Większość z Was bralaby totalną padake, byleby Zobaczyć Np. UTD w finale.

City ile miało okazji, odrobina większej skuteczności i City wracaloby z trojeczka, albo i lepiej.

Ja się cieszę, Real zagrał bardzo solidnie. Strzał Augero ( niecelny) oraz słupek, to coś w ogóle pod.bramka Navasa się działo? Raczej słabo, Real kontrolował mecz, ale nie otworzył się nlw 100 % tyle.

Swoją drogą Bayern gra fajny futbol, gdyż można mi 4-0 na Allianz wladowac

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I napisze tu po raz kolejny Hala Madrid.. ! ;)

Pozdrawiam zazdrosnikow. .. ;)

Boli..?? I tak właśnie ma boleć. .! ;)

Zachowuj się. To nie forum onetu
Opublikowano

Nie reaguj.

Wiem,że mam czego, ale boję się tego finału, chociaż z całym tutaj szacunkiem, mam wrażenie, że teraz może być łatwiej ich ograć niż 2 lata temu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Patrzac na forme z ostatnich meczow LM to Atletico powinno sie tym razem przetoczyć po realu jak walec po asfalcie ale to jest pilka i to jest Real jak im wyjdzie mecz to pozamiataja bo potencjal tego zespolu jest niesamowity.

A sam mecz tragedia, City nie zagralo nic a Real sie do nich dostosowal, a to co Yaya robil a w zasadzie nic nie robil to jest po prostu skandal, facet juz chyba sie pozegnal z tym zespolem i gra na 5% swoich mozliwosci.

Opublikowano

Patrzac na forme z ostatnich meczow LM to Atletico powinno sie tym razem przetoczyć po realu jak walec po asfalcie ale to jest pilka i to jest Real jak im wyjdzie mecz to pozamiataja bo potencjal tego zespolu jest niesamowity.

Rzeczywiście Atletico jest drużyną tak bardzo bramkostrzelną, będzie taki walec że głowa boli ... :whistling:

Edytowane przez Dumel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.