Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrz.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Legia to sp***doli to będzie dno i metr mulu

Opublikowano

Dzikiego zdjął a szybki był.

EDIT.

Nie mam pytań.

Wysłane z s7 Edge

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

oby to nie była tragikomedia na Łazienkowskiej :grin:

PS. Nie ma to jak na swoich krzyczeć: wypier...laj :decayed:

Opublikowano

Dogrywka i karne

Jest LM

Opublikowano

Dogrywka i karne

Jest LM

teraz to dopiero będą eurowpierd...le :)

Opublikowano

Mają szansę na 4 miejsce w grupie :naughty:

Opublikowano

Jutro losowanie grup, ciekawe jak się ułoży :)

Opublikowano

Pewnie pod górę :decayed:

Polska drużyna musiała trafić na mega ogórków żeby awansować :polew: generalnie Legła w 10 gra dużo lepiej niż w 11....musza wyciągnąć z tegi wnioski :kox:

Opublikowano

CR7 kontra pazdan

Opublikowano

Gorzej nie mogli trafić :polew:

Opublikowano

A prezes twierdzi ze losowanie na nim nie robi wrazenia a Real to klub jak wiele innych w Europie hehehe co ten koles cpa ?? A swoja droga to jakos czuje ze i tak ich bardziej BVB skrzywdzi niz Real ktory pewnie 2 skladem sobie wyjdzie.

Opublikowano

1 punkt u siebie to będzie max ,cienko to widze z taką grą jak ostatnio z tymi pół amatorami.

Opublikowano

1 punkt u siebie to będzie max ,cienko to widze z taką grą jak ostatnio z tymi pół amatorami.

Jaki punkt co ty gadasz

Jak 1 bramkę zdobędą to będzie sukces

Opublikowano

http://www.wiocha.pl/1374843,Obecna-legia

A prezes twierdzi ze losowanie na nim nie robi wrazenia a Real to klub jak wiele innych w Europie hehehe co ten koles cpa ?? A swoja droga to jakos czuje ze i tak ich bardziej BVB skrzywdzi niz Real ktory pewnie 2 skladem sobie wyjdzie.

Osobę prezesa Legii można było ostatnio lepiej ocenić po akcji z Kucharczykiem na Twitterze

Opublikowano

Niezły fuks.

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

Niezły fuks.

Wysłane z s7 Edge

niestety nie dane mi było dzisiaj oglądać :kwasny:

Po obejrzeniu obszernych skrótów mogę napisać coś więcej.

Grała tylko jedna drużyna, stworzyli sobie kilka okazji do strzelenia bramki i zasłużenie wygrali.

Martial - kompletnie bez formy. Ciekawym posunięciem było by ustawienie Rashforda na lewej stronie.

Valencia - gra, jak za dawnych lat.

Reakcja Mou po strzeleniu bramki :decayed:

No i przypomniały się czasy Sir Alexa: fergie time, wygrane po 1:0 ze średniakami - liczę na majstra w tym sezonie :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano
  • Autor

A prezes twierdzi ze losowanie na nim nie robi wrazenia a Real to klub jak wiele innych w Europie hehehe co ten koles cpa ?? A swoja droga to jakos czuje ze i tak ich bardziej BVB skrzywdzi niz Real ktory pewnie 2 skladem sobie wyjdzie.

Można się śmiać z Prezesa, można szydzić z tego co mówi... Faktem jednak jest że Legia dzisiaj dość mocno i daleko odjechała Polskim klubom... Gdzie jest Lech? Gdzie jest Wisła? To Lechia i Zagłębie próbują gdzieś gonić, ale bardzo im daleko... Legia gra słabo, nawet bardzo słabo, a mimo to nie przegrywa meczu w eliminacjach - na tle innych Polskich drużyn w europejskich pucharach to nie lada wyczyn takie wyniki z ogórkami (patrz Cracovia).

Na tą chwilę brakuje im dobrego grania, poza tym mają wszystko. Potężne zaplecze, komplet na trybunach, finanse, organizację i piłkarsko skład też całkiem ciekawy, brakuje kropki nad "i". Oby się wkręcili na czas to mogą być ciekawe mecze w lm :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.