Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oxon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oxon

  1. oxon odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kto by się spodziewał
  2. Ja również polecam pierwsze dwa. Ostatniego nie miałem okazji próbować
  3. Z tych co tu wymieniłeś, to chyba wybór padł by na Kormorana.
  4. Zdecydowanie odradzam.Bezpieczeństwo to podstawa, jeżeli stać cię na garnitur to stać cię na guziki.
  5. 215/50r17 das is optimal
  6. Osobiście, dużo pozytywnych opinii jest o Dunlopie Sport 5. Sam zastanawiam się nad tą oponą.
  7. oxon odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wstyd na cały świat. 20 lat czekać na ligę mistrzów,żeby zamknęli stadion na mecz z Realem.
  8. Chory kraj,chorzy ludzie!
  9. Osobiście chwale sobie preparaty Turtle Waxa.
  10. oxon odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby oby, bo z taką grą to szkoda robić z siebie pośmiewisko.
  11. Kończę właśnie trylogię o Darth Banie Star Wars. MEEEGA!
  12. Zrobienie go współwłaścicielem powinno starczyć.
  13. oxon odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Typy na dziś?
  14. Na pewno tylko na tą która bije. Poza tym może być wiele czynników jak np. zawieszenie czy też krzywa felga.Warto sprawdzić. Jakiej firmy te opony?
  15. Jest kilka składowych, które mogą się złożyć i wyniku czego gną się tarcze.Na pewno jakość tarcz też jest tą składową. Osobiście polecam firmę Textar, jeszce nigdy się nie zawiodłem.
  16. Sprawdzałem rozmiar seryjny to 215/45r17 i tego bym się trzymał,lepiej nie mieszać w rozmiarach, bo zamiast zyskać to można stracić na komforcie. Pozdrawiam
  17. Osobiście polecam opony marki Voyager model Winter. Bardzo dobrze sprawują się zimą oraz są przystępne cenowo, bardzo podobny bieżnik do Goodyear UG9. Jeżeli szukasz opon cena/jakość to podpisuje się obiema rękoma,dla siebie można spokojnie brać. Pozdrawiam
  18. Większość nie jest zbyt chętna do pomocy -.-
  19. Dosyć często sprawdzają.
  20. oxon odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Mistrz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.