Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszczu, Lewy, Zieliński, Jedza super. Najsłabszy Krycha i Linetty. Teo tez dobrze mimo, ze krótko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest bydło jak u nas na lazienkowskiej

Pomimo tego że i tak na mój post nie odpowiesz to napiszę krótko; ciezKo jest osiągnąć ten poziom a jednak.....

Edytowane przez Damian

Opublikowano

Grosik w formie

be3fe5c65028e5e6f085c60fb4009437.jpg

Opublikowano

:grin:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Ależ skład na dzisiaj

Nieźle Nawałka zaszalał

Opublikowano

Puki co szału nie ma

Opublikowano

Jaki wynik ?

Opublikowano

Jaki wynik ?

0:1

PS. sms :wink:

Opublikowano

Czytałem niedawno jakiś artykuł że bez Lewego to repry nie ma.

Po tym spotkaniu to myślę że można powiedzieć nawet ostrzej. Kilku zawodników jest rzeczywiście wręcz niezastąpionych, choć bardziej pasuje określenie - nie ma dla nich ciagle zmienników.

Wiem też że z towarzyskich meczów nie należy wyciągać żadnych wniosków, lecz tym razem zrobię wyjątek. Susza , panie, susza !

Opublikowano

Czytałem niedawno jakiś artykuł że bez Lewego to repry nie ma.

Po tym spotkaniu to myślę że można powiedzieć nawet ostrzej. Kilku zawodników jest rzeczywiście wręcz niezastąpionych, choć bardziej pasuje określenie - nie ma dla nich ciagle zmienników.

Wiem też że z towarzyskich meczów nie należy wyciągać żadnych wniosków, lecz tym razem zrobię wyjątek. Susza , panie, susza !

Pokaż mi reprezentację, z wyjątkiem tych naprawdę najsilniejszych, z której jak usuniesz 7-8 podstawowych zawodników, to będzie grała na takim samym poziomie. Oczywiście, że Lewy, Błaszczykowski, Piszczek czy Grosicki są niezastąpieni, ale tak jest praktycznie w każdej reprezentacji. Niemcy w ostatnim sparingu przed Euro dali pograć zmiennikom i dostali u siebie lanie od Słowacji 1-3, po której miesiąc później przebiegli się bez problemów już na samym turnieju. Ale jak najbardziej zgadzam się, że niestety mamy zbyt mało klasowych zawodników na dłuższą perspektywę. Teraz mamy naprawdę dobrą pakę, ale za 3-4 lata już możemy mieć problem z utrzymaniem tego poziomu.

Opublikowano

post-2893-1479215215,7802_thumb.jpg

Oj Bylo wczoraj zimno, zreszta jaki mecz takie emocje :)

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

póki co angole leją hiszpanów...


I skończyło się 2:2 :)
Opublikowano

To som jednak gópki.....

Opublikowano

U nas Ryszard R, u nich Wayne R...

.

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Obejrzałem sobie właśnie meczyk Leverkusen vs Lipsk (2-3) i powiem, że to nie przypadek 1 miejsce na dzien dzisiejszy w tabeli Bundesligi dla Lipska.Graja na prawde świetnie :)

Opublikowano

Obejrzałem sobie właśnie meczyk Leverkusen vs Lipsk (2-3) i powiem, że to nie przypadek 1 miejsce na dzien dzisiejszy w tabeli Bundesligi dla Lipska.Graja na prawde świetnie :)

Pewnie sporo red bulla piją; )
Opublikowano

Aż spojrzałem w tabelę

Co to za ekipa?

Opublikowano

Aż spojrzałem w tabelę

Co to za ekipa?

4 lata z rzędu i 4 awanse z niższych lig ( o ile się nie mylę )
Opublikowano

Kolejny twor Red Bulla jak zespoly w F1 etc.Generalnie graja swietnie tym bardziej ez sklad bez jakis mega gwiazd ale zgrany kolektyw tworza. Lisy Bundesligi :D :D ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.