Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masakra 

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nalezalo im się.

Opublikowano

Szkoda:

52d64f4113740540med.jpg

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

 

 

DiKTEaSWkAAiGjO.jpg

Opublikowano

I po mistrzostwach.Jednak Francja.Bez niespodzianek.Jeden z faworytów.Europa zdominowała.Ciekawie było od początku.Przedwczesne odpadnięcia innych faworytów,w tym historyczne 1 nie wyjście z grupy Niemców.Zresztą nie wychodzenie z grupy obrońców stało się standardem chyba.Znowu słaba gra naszych?.A za 4 lata...Katar i mistrzostwa listopad-grudzień?.Mogą być niefajne te mistrzostwa.Szejki zrobią naturalizację dobrych zawodników z innych krajów,a sędziowie będą ich przepychać,tak,jak kiedyś w ręcznej:glupek2:.No nic pożyjemy,zobaczymy.

Opublikowano

Dla mnie Croatia zdobyla 1sze miejsce e.

Zabojady nie do przejścia w tym mundialu..

Karny trochę wyuzdany  bo ta piłka i tak nie trafilaby do Francuza..

Nic tylko dopic i cieszyc sie z tego pięknego meczu...

Opublikowano

Szkoda, że jednak nie Chorwacja  :(   Miałem wrażenie, ze trenerem żabojadów jest Mourinho. Grali nudną piłkę, a ich napastnik bodajże przez ponad 500 minut nie oddał strzału na bramkę......

No cóż Chorwaci i tak zrobili mega robotę na tym mundialu 

Opublikowano

Już po mistrzostwach, więc wrzucam coś apropos mojej ukochanej ligi:

Lista transferów Młotów jest tak imponująca, że to się musi skończyć jak Everton w zeszłym roku  ?

Opublikowano
4 godziny temu, mirek31071977 napisał:

I po mistrzostwach.Jednak Francja.Bez niespodzianek.Jeden z faworytów.Europa zdominowała.Ciekawie było od początku.Przedwczesne odpadnięcia innych faworytów,w tym historyczne 1 nie wyjście z grupy Niemców.Zresztą nie wychodzenie z grupy obrońców stało się standardem chyba.Znowu słaba gra naszych?.A za 4 lata...Katar i mistrzostwa listopad-grudzień?.Mogą być niefajne te mistrzostwa.Szejki zrobią naturalizację dobrych zawodników z innych krajów,a sędziowie będą ich przepychać,tak,jak kiedyś w ręcznej:glupek2:.No nic pożyjemy,zobaczymy.

Ciekawe czy i kibiców będą kupować jak przy okazji piłki ręcznej ;)

Opublikowano
18 godzin temu, mirek31071977 napisał:

I po mistrzostwach

ano, koniec .......

http://www.michaltrela.pl/mundialach-piekne-sa-chwile/

Opublikowano

o, to jest połączenie doskonałe

moja ulubiona kapela + ulubiona dyscyplina sportu :)

perfect combination

 

Opublikowano

Teraz jest najgorszy moment w roku dla kibica, brak grania w piłkę i do tego te ploty transferowe, zygac się chce

Opublikowano

879bed72c91bbf4cc64426d0d32bbc07.jpg

Opublikowano

nie do wiary

jeszcze chwila a przestanę go uważać za pajaca .....

 

Opublikowano
26 minut temu, Kamyk napisał:

nie do wiary

jeszcze chwila a przestanę go uważać za pajaca .....

 

to jedno z kilku takich jego przemówień z tych mistrzostw  :ph34r:

Opublikowano

no to brzmi poważnie ?

 

Opublikowano

Liverpool rozstał się z Kariusem

to może być ciekawy sezon dla The Reds

swoją drogą czy ten Klopp musi być tak sympatyczny ??? :)

 

 

Opublikowano
13 godzin temu, Kamyk napisał:

Liverpool rozstał się z Kariusem

to może być ciekawy sezon dla The Reds

swoją drogą czy ten Klopp musi być tak sympatyczny ??? :)

 

 

Po transferach ktore zrobili oczekiwania rosna

Opublikowano

Cudne to....

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.