Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Ci zagraniczni piłkarze zaczęli się "kopać" jak Ci Polscy... We Wiśle nie ma rywalizacji... :confused4:. Dobrze MMCV mówi. Mecz z Apoelem pokazał wszystkie słabości Wisły. Po tamtym dwu meczu Maaskant powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski i poprawić grę Wisły, ale jak widać tego nie zrobił... Dostajemy w LE, prawie przegraliśmy z Flotą Świnoujście (gdyby to był mocniejszy zespół niż Flota Wisła pewnie by się nie podniosła). Wczorajsza porażka Wisły z Legią... Obecnie Legia jest lepiej poukładanym zespołem niż Wisła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Legia się układa juz drugi rok i efekty widać... Podobnie Lech...

Popatrz jakich Oni tam mają piłkarzy do gry w obronie. Dwie czwórki mogą spokojnie zestawić :gwizdanie:

Wisła znowu robiła roszady w składzie, efekty widać ( takie numery to tylko w Zawiszy przechodzą :kox: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisało o tym już wielu, napiszę i ja ;)

W Wiśle ewidentnie widać BRAK pomysłu na grę zespołową.

Wszystko opiera się na akcjach indywidualnych zawodników, którzy akurat są w lepszej/gorszej formie.

W ostatniej rundzie cała gra wyglądała +/- tak : "grajcie na Meliksona, on na pewno zrobi coś dobrego".

W tym sezonie Izraelczyk nie jest już w takiej formie, do tego dochodzą kontuzje i Maaskant ma problem...

Więcej spodziewałem się po Ilievie. Gość widać, że umie i przede wszystkim uwielbia dryblować, ale efekty tego bywają różne.

Do tego dochodzi średnia gra obrony jako takiej i wprost fatalna Jaliensa.

To jest dla mnie nieprawdopodobne, że zawodnik, który ma kilka ciekawych klubów w CV, w których faktycznie grał, a nie siedział na ławie przez cały czas, prezentuje tak żenujący poziom. Gdyby braki fizyczne (jakże ważne w naszej lidze) nadrabiał dobrym ustawianiem się, czytaniem gry, ale nie. On i tu jest tragiczny.

Strzałem w dziesiątkę okazał się już i jestem pewien, że jeszcze się okaże Jovanović. To jest boczny obrońca na poziomie europejskim. Nie topu, ale średniaków na pewno.

Gdybym był sympatykiem Wisły, najbardziej martwił by mnie fakt, iż lwia część zawodników, to piłkarze, którym bliżej do końca kariery niż jej rozkwitu.

Aby wymienić ogniwa, które słabo rokują na przyszłość trzeba by wymienić połowę drużyny, co wiąże się z kosztami, jak i czasem, który by te nowe nabytki potrzebowały aby się zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie nieprawdopodobne, że zawodnik, który ma kilka ciekawych klubów w CV, w których faktycznie grał, a nie siedział na ławie przez cały czas, prezentuje tak żenujący poziom. Gdyby braki fizyczne (jakże ważne w naszej lidze) nadrabiał dobrym ustawianiem się, czytaniem gry, ale nie. On i tu jest tragiczny.

Profesorem w dziedzinie czytania gry u schyłku kariery był niewątpliwie J. Zieliński...

Gdzie Jeliensowi do niego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos bocznego obrońcy, może już niektórzy widzieli, inni niech się przypatrzą - chodzi mi o Lewczuka z Ruchu, facet moim zdaniem gra bdb:

- dobry w grze obronnej

- często włącza się w akcje ofensywne

- dobre warunki fizyczne,

- szybki, gra twardo, potrafi kiwnąć i strzelić

Trochę przypomina mi Baszczyńskiego z lat świetności w Ruchu

Jest tylko na wypożyczeniu, mam nadzieję, że go kupią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi w tym roku Liga Hiszpańska:

1. Barcelona 14

2. Levante 14

3. Real Madryt 13

4. Malaga 13

5. Valencia 13

6. Sevilla 12

7. Betis 12

chyba nie będzie tak jak wszyscy przewidywali dominacji dwóch drużyn, mimo że to dopiero początek. Szkoda, że Barca wczoraj nie wtopiła punktów ze Sportingiem, bo średnio grali - było by jeszcze ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi w tym roku Liga Hiszpańska:

1. Barcelona 14

2. Levante 14

3. Real Madryt 13

4. Malaga 13

5. Valencia 13

6. Sevilla 12

7. Betis 12

chyba nie będzie tak jak wszyscy przewidywali dominacji dwóch drużyn, mimo że to dopiero początek. Szkoda, że Barca wczoraj nie wtopiła punktów ze Sportingiem, bo średnio grali - było by jeszcze ciekawiej :)

Jeszcze miesiąc - dwa i reszta się zacznie wykruszać.

Kontuzje, słabsza forma etc.

Real i Barcelona mają po prostu wielkie zaplecze, którego to, z całym szacunkiem Sevilla, Malaga czy nawet Valencia po prostu na taką skalę nie posiadają...

Co nie zmienia faktu, że bardzo bym chciał się mylić, ale nie za bardzo sobie to wyobrażam...

Apropos Lewczuka - swego czasu u Was świetnie grali boczni obrońcy (Brzyski czy Nykiel ostatnio).

Problem w tym, że przechodząc do innych klubów to już tak pięknie nie wygląda (chociaż moim zdaniem Brzyski akurat w miarę trzyma poziom).

Kwestia trenera, świetnego ustawienia zawodników i najwidoczniej ekstra klimatu do piłki, który panuje w Chorzowie mimo niesprzyjających kwestii finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy za 10 kolejek bedzie walczyl tylko Real z Barca. Nie sadzicie chyba ze Lewante cos zwojuje (chociaz Real ograli :polew: :polew: ).

No Barcelona miala wczoraj ciezko , dominowala caly mecz ale cos ciezko im sie gra ze sportingiem na wyjezdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko tak pochłonięty Hutnikiem że nie ma czasu tabelek aktualizować :naughty:

:kox: cały dzień robie filmiki, albumy na fejsa itp. itd. :cool1:

Jak ktoś zainteresowany to zapraszam do subskrypcji mojego kanału:

http://www.youtube.com/user/jarkonh?feature=mhsn

A póki co jeden z moich filmoków trafił to tv internetowej :decayed:

http://www.malopolskatv.pl/hutnik-reaktywacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym składem ?

Kiedy Oni normalnie grali ? Jaki piach ?

W tym sezonie jakieś sukcesy ?

Chodziło mi że w tym sezonie od początku grają piach.

A nawet wygrany mecz z Lechem to też był słaby mecz a właściwie parodia futbolu. Grupka piłkarzy czekająca pod jednym i drugim polem karnym.

Mam nadzieje że w zimie pozbędą się jakoś Jaliensa który ma najwyższy kontrakt.

No i że nie zwolnią trenera. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Was leczy to dobre transfery...

Większość piłkarzy z młodej ekstraklasy od Was ucieka do niższych lig bo u Was nie ma perspektyw...

Popatrz się na którym miejscu jesteście w ME...

Moim zdaniem to jest zła polityka budowania drużyny bez przyszłości...

Nawet My od Nas grajka za dobrą kasę nie chcieliśmy Wam sprzedać z obawy o jego przyszłość...

Już 100 razy bardziej wolę ofertę z Bełchatowa gdzie wiem że chłopak jak się będzie starał to ma szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, klub jest zle zarządzany od podstaw. Nie szkolimy.

Dobrze żeby Stan się tym zajął ale nie wiadomo czy wytrwają holendrzy do tego czasu.

Póki co jest nacisk z góry na gre 1 drużyny a efekty mają być od razu i najlepiej awans do LM. Tak się nie da.

Nawet jeśli kupią dobrze zapowiadającego sie młodego to i tak szybko nie przebije się do 1 składu. I tu koło sie zameka.

Po drugie nawet 1 drużyna nie ma gdzie trenować a to w koncu MP. To jest żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak.

Kupujecie grajka w wieku 16-17lat ( Błaszczykowski, Małecki, Brożkowie ) i szlifujecie go do gry w ekstraklasie.

To albo tego nie potraficie, albo macie fatalną selekcję...

Pomijam fakt że nikogo za bardzo z młodych do tego składu nie wprowadzacie, wolicie kupić jakiegoś emeryta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaskant po porażce z Legią: "graliśmy dobrze, z taką grą wygramy cztery następne mecze" :gwizdanie:... z taką grą to na pewno...

uSXFekFfBSs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się działać ile mogę :)

Wyżej odemnie to już tylko zarząd :wink4:

Tak, byłem w tych 20 osobach głosujących za zwolnieniem Przytuły ( ze 100 obecnych na zebraniu tyle było uprawnionych )

Z ciekawostki jeszcze dopiszę że wśród tych 20 był również grający obecnie ligę wyżej Nasz wychowanek K.Świątek :wink4:

A jeżeli chodzi o konret funcję to redaktor nowo powstającej HTV jak również gość od cateringu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...