Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jest!!! Cud :). WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty::decayed:

Na meczu było zajeb%$^$%^.

Tak się bawią ludzie,

wtedy kiedy Wisła gra !!!

Tak się bawią luuuudzie

kiedy wygrywa !!! :drunk: :drunk:

A jak tam feta po meczu i po wieściach z Anglii? :mysli:

Fajnie, że awansowali dalej zawsze to plus dla naszej piłki :good:

Gratulacje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

To akurat było w telewizji :tongue4:

Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Wisły ale ciarki przechodzą jak się ogląda takie obrazki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie nagrywałem nic, w takich momentach emocje nie pozwalają.

Pozostaje YT. Pozatym telefon nie wyłapie nigdy tej atmosfery na stadionie, zawsze to jakoś piskliwie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pary 1/8 finału LM...

Olympique Lyon - APOEL Nikozja

SSC Napoli - Chelsea Londyn

AC Milan - Arsenal Londyn

FC Basel - Bayern Monachium

Bayer Leverkusen - FC Barcelona

CSKA Moskwa - Real Madryt

Zenit Petersburg - Benfica Lizbona

Olympique Marsylia - Inter Mediolan

Mecze 1/8 finału odbędą się w terminach 14/15 i 21/22 lutego oraz 6/7 i 13/14 marca 2012 roku. :kox: Może ktoś spróbuje wytypować ósemkę, która przejdzie dalej. :wink4: Hitem jest Arsenal z Milanem. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znamy też już rywali Wisły i Legii w 1/16 LE.

Legia - Sporting Lizbona a Wisła zagra z Standardem Liege... Wisła teoretycznie ma słabszego rywala ale kto wie jak będzie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kogo mogli trafić to nie jest źle :good:

Legie jeśli wyeliminuje Sporting to trafi na kogoś z pary MC-Porto :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdą dalej Olympique Lyon,Chelsea Londyn ,AC Milan,Bayern Monachium,FC Barcelona,Real Madryt,Benfica Lizbona,Inter Mediolan dopiero się zaczną mecze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła jaki i Legia mają duże szanse awansować do 1/8 :decayed:. Znając waleczność Legii jest to do osiągnięcia, a Wisła ostatnio w meczu Odense i Twente pokazała się z dobrej strony :naughty:.

W LE 1/16 zapowiada się ciekawy mecz Ajax vs Man Utd. W latach 90tych obydwa kluby odnosiły największe sukcesy.

Orzełek powrócił :decayed:. Jak Wam się Panowie podoba nowa koszulka z "orzełkiem"? :mysli:

7ffc21dda50c89a36ac13ee55a2703e6,10,1.jpg

Według mnie to orzełek powinien być na piersi, a logo PZPN na środku, albo na rękawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niemal do samego końca ceremonii musieliśmy czekać na rywali polskich drużyn. Jako pierwsi przeciwnika poznali wiślacy. Krakowianie mogą mówić o szczęściu, bo uniknęli potentatów trafiając na belgijski Standard Liege. Fortuna nie uśmiechnęła się do Legii. Stołeczna ekipa będzie rywalizować z trudnym rywalem portugalskim Sportingiem Lizbona."

Brawo dla redaktora Interia.pl :good::polew:

I Wisła i Legia będą mieć ciężko żeby awansować, ale obie ekipy stać na to tylko trzeba zagrać najlepsze mecze w sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile mnie nie było ;)

Primo: Gratulacje dla Wisły. Psim swędem ;) udało się wejść dalej, ale - sukces jest sukcesem. No doubt.

Natomiast kompletnie nie rozumiem tekstu tak lansowanego przez wszelkie portale: "Wisła wylosowała świetnie, Legia bardzo źle"

Standard w zasadzie rozjechał swoich przeciwników w grupie (bilans bramkowy 9:1, ani jednego przegranego meczu), natomiast Sporting grał na swoim, dobrym poziomie, ale nic ponad to.

Jak wiecie, można mówić o mnie wszystko, ale nie to, że jestem sympatykiem Wisły lub że jej dobrze życzę, ale mam wrażenie, że media zaczynają wywierać sztuczną presję na ekipie zza miedzy, natomiast wprost przeciwnie w przypadku Legii. Summa summarum, że gdy Wisła nie awansuje to będzie wielka wtopa, a jak Legii się uda to kosmos, "Wielki CWKS" itp.

Generalnie rzecz ujmując, sądzę, że obie polskie ekipy nie są kompletnie bez szans i każdej z nich dawałbym jakieś 25-30% na awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, obie nasze drużyny mają małe szanse choć w futbolu nie takie rzeczy sie działy i oczywiście będziemy trzymać kciuki.

Media jak zwykle kity pociskają, mają o czym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Tylko bez googlania :) Z kim Barcelona zagrała swój pierwszy oficjalny mecz na cn i jaki padł wynik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Tylko bez googlania :) Z kim Barcelona zagrała swój pierwszy oficjalny mecz na cn i jaki padł wynik ?

RM lub reprezentacja hiszp... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...