Piłka nożna

jarko

brakuje pilkarza w ofensywie ktory bylby w stanie sam wygrac mecz,kogos z blyskiem ktory zaskoczy druzyne rywala

Zgadza się. Potrzebny jest napastnik światowej klasy... Taki łowca bramek :decayed::evil:

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Damian A4

No to Borysiuk zadebiutował w Bundeslidze :polew: w 40 minucie zobaczył czerwień :gwizdanie:

Rekordzistą w Bundeslidze w tej kwesti i tak jest polak - zgadnijcie jaki :kox:

Jeszcze taka ciekawostka, Borysiuk przy drugiej żółtej kartce faulował Sławka Peszkę :decayed:

Rekordzistą w Bundeslidze w tej kwesti i tak jest polak - zgadnijcie jaki :kox:

Sobiech :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:15_________________________________________________

Haha ale wynik :polew:

:naughty:

zabrakło kilka minut do 3:4 :wink4:

Stanley Bingo :decayed:

Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech :thumbdown:

Stanley Bingo :decayed:

Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech :thumbdown:

przepadnie... a szkoda..... :gwizdanie:

Stanley Bingo :decayed:

sie gra, sie ma :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:58_________________________________________________BTW

Mecz Chelsea vs M.U. był najlepszym meczem jaki oglądałem od kilku miesięcy :kox: :kox: :kox:

Wyszedłem z urodzin od Matki, żeby zobaczyć ten mecz obok w barze :decayed::bag: powiedziałem, że idę po coś do samochodu :decayed:

Stanley Bingo :decayed:

To dawno chyba żadnego meczu nie oglądałeś :tongue4:

Stanley Bingo :decayed:

To dawno chyba żadnego meczu nie oglądałeś :tongue4:

który był niby lepszy ? :cool1:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:47_________________________________________________typer podliczony, wrzucony nowy zestaw :cool1:

Stanley Bingo :decayed:

żeby tak każdy klub umiał odrabiać straty jak MU to piłka nożna byłaby bardziej ekscytująca i mecze oglądało by się do końca z zaciekawieniem :)