Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

juz 2:0 dla lisow oj cos czuje ze w Chelsea bedzie zmiana trenera przed meczami z PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jakie pośmiewisko Mahrez zrobił z Terry ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na to co się z Terrym dzieje, jedyne słowa jakie cisną się na usta to kończ waść wstydu -sobie- oszczędź. Generalnie cała defensywa Chelsea posypała się w tym sezonie strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

czy mamy u siebie kogoś kto kibicuje mocno Borussi D?

a w szczególności, wyznawcę Gundogana?

jak tak, to proszę o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jose M już jest trenerem Chelsea... I tak Zarząd miał sporo cierpliwości. :wink4:


Kto za niego... http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/kto-zastapi-jose-mourinho-w-chelsea/gkmwdg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh a tak go niby mieli kochac w The Blues a on ich ;) , ciekawe czy z tej milosci zrzeknie sie odprawy ;) . A tak na powaznie to stracil szatnie w momencie tej akcji z Carneiro, strasznie sie skompromitowal i stracil szacunek pilkarzy wyzywajac sie na kobiecie ktora troszczy sie o ich zdrowie. Tego nie dalo sie juz odbudowac a Hazard widac odebral to personalnei ze osoba ktora starala sie mu pomoc na boisku zostala ukarana i zmieszana z blotem. Ktokolwiek by nie zostal teraz trenerem obstawiam ze The Blues zaczna lapac wiatr w zagle.


Juz niby potwierdzone jest odejscie Pepa do MC, wiec kto za niego w Monachium ?? Czyzby Mou nie byl zbyt dlugo bez roboty :D ??? Albo Carlo ( swoja droga dla mnie to najlepszy trener ) ?? No nic jest ciekawie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niby potwierdzone jest odejscie Pepa do MC, wiec kto za niego w Monachium ?? Czyzby Mou nie byl zbyt dlugo bez roboty ??? Albo Carlo ( swoja droga dla mnie to najlepszy trener ) ?? No nic jest ciekawie .

Mourinho do Bayernu nie pójdzie, bo nie dadzą mu większej władzy przy transferach.

Na 90 % Ancelotti, jeżeli Pepe faktycznie odejdzie.

Edytowane przez Litai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh a tak go niby mieli kochac w The Blues a on ich ;) , ciekawe czy z tej milosci zrzeknie sie odprawy ;) . A tak na powaznie to stracil szatnie w momencie tej akcji z Carneiro, strasznie sie skompromitowal i stracil szacunek pilkarzy wyzywajac sie na kobiecie ktora troszczy sie o ich zdrowie. Tego nie dalo sie juz odbudowac a Hazard widac odebral to personalnei ze osoba ktora starala sie mu pomoc na boisku zostala ukarana i zmieszana z blotem. Ktokolwiek by nie zostal teraz trenerem obstawiam ze The Blues zaczna lapac wiatr w zagle.

Juz niby potwierdzone jest odejscie Pepa do MC, wiec kto za niego w Monachium ?? Czyzby Mou nie byl zbyt dlugo bez roboty :D ??? Albo Carlo ( swoja droga dla mnie to najlepszy trener ) ?? No nic jest ciekawie :D .

No dokładnie, też jestem tego samego zdania i później już nie było "chemii" między nim a szatnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne jest mi nagranie z meczu polska-czechy z 17 listopada we Wrocławiu.

Orientujecie sie moze gdzie moge cos takiego zdobyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj po stronach torrentowych, czesto widzalem ze ktos cale transmisje wrzucal wiec moze jeszcze ktos seeduje.

No i Hiddink za Mou, zobaczymy cenilem tego trenera ale teraz nie mam pojecia czy juz nie zostal w tyle za mlodymi wilczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa coz za cudowna przemiana gąsienicy w motyla, zupelnie jak "nasz" Lech Poznan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby zareagowali kibice The Blues i Roemk Abramowicz gdyby w ciagu tygodnia Mou na lawce MU usiadl, heheh, no i pierwszy mecz Chelsea vs MU z Mou na lawce bylby baaardzo ciekawy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...