Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem niedawno jakiś artykuł że bez Lewego to repry nie ma.

Po tym spotkaniu to myślę że można powiedzieć nawet ostrzej. Kilku zawodników jest rzeczywiście wręcz niezastąpionych, choć bardziej pasuje określenie - nie ma dla nich ciagle zmienników.

Wiem też że z towarzyskich meczów nie należy wyciągać żadnych wniosków, lecz tym razem zrobię wyjątek. Susza , panie, susza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem niedawno jakiś artykuł że bez Lewego to repry nie ma.

Po tym spotkaniu to myślę że można powiedzieć nawet ostrzej. Kilku zawodników jest rzeczywiście wręcz niezastąpionych, choć bardziej pasuje określenie - nie ma dla nich ciagle zmienników.

Wiem też że z towarzyskich meczów nie należy wyciągać żadnych wniosków, lecz tym razem zrobię wyjątek. Susza , panie, susza !

Pokaż mi reprezentację, z wyjątkiem tych naprawdę najsilniejszych, z której jak usuniesz 7-8 podstawowych zawodników, to będzie grała na takim samym poziomie. Oczywiście, że Lewy, Błaszczykowski, Piszczek czy Grosicki są niezastąpieni, ale tak jest praktycznie w każdej reprezentacji. Niemcy w ostatnim sparingu przed Euro dali pograć zmiennikom i dostali u siebie lanie od Słowacji 1-3, po której miesiąc później przebiegli się bez problemów już na samym turnieju. Ale jak najbardziej zgadzam się, że niestety mamy zbyt mało klasowych zawodników na dłuższą perspektywę. Teraz mamy naprawdę dobrą pakę, ale za 3-4 lata już możemy mieć problem z utrzymaniem tego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-2893-1479215215,7802_thumb.jpg

Oj Bylo wczoraj zimno, zreszta jaki mecz takie emocje :)

Edytowane przez ArkadiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Ryszard R, u nich Wayne R...

.

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie meczyk Leverkusen vs Lipsk (2-3) i powiem, że to nie przypadek 1 miejsce na dzien dzisiejszy w tabeli Bundesligi dla Lipska.Graja na prawde świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie meczyk Leverkusen vs Lipsk (2-3) i powiem, że to nie przypadek 1 miejsce na dzien dzisiejszy w tabeli Bundesligi dla Lipska.Graja na prawde świetnie :)

Pewnie sporo red bulla piją; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż spojrzałem w tabelę

Co to za ekipa?

4 lata z rzędu i 4 awanse z niższych lig ( o ile się nie mylę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny twor Red Bulla jak zespoly w F1 etc.Generalnie graja swietnie tym bardziej ez sklad bez jakis mega gwiazd ale zgrany kolektyw tworza. Lisy Bundesligi :D :D ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny twor Red Bulla jak zespoly w F1 etc.Generalnie graja swietnie tym bardziej ez sklad bez jakis mega gwiazd ale zgrany kolektyw tworza. Lisy Bundesligi :D :D ???

Dokładnie he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...