Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Jarko kiedy podliczysz kolejki #6 i #7 w lidze typerów bo coś sie obijasz :decayed:

Gości mam, na wyjeździe byłem - chwilowo nie mam czasu przy tym usiąść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko kiedy podliczysz kolejki #6 i #7 w lidze typerów bo coś sie obijasz :decayed:

Gości mam, na wyjeździe byłem - chwilowo nie mam czasu przy tym usiąść...

rozumiem, zatem odpoczywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście poszli, wyniki podliczone, nowy zestawik wrzucony :) :)

:good: nie myslałem ze tak bardzo wciągnie mnie ta gra :wink4: ostatnio śledze wszystkie wyniki spotkań, zwariowałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście poszli, wyniki podliczone, nowy zestawik wrzucony :) :)

:good: nie myslałem ze tak bardzo wciągnie mnie ta gra :wink4: ostatnio śledze wszystkie wyniki spotkań, zwariowałem :tongue4:

ja zawsze śledziłem wyniki i tabele ale jedynie 3 lig a teraz wszystko co się gra :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawodnicy zaczną grać to i najgorszy trener będzie najlepszym

żeby zaczeli grać potrzebują lepszego trenera :cool1:

Smuda to kolejny przykład marnej polskiej szkoły.Nowak to szkoła amerykańska ,a po ich reprezentacji widać że ruszyli z miejsca do przodu z poziomem (wiele wniósł Bruce Arena),a my się cofamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trener nawet najlepszy jak nie ma kim grać to nic nie zdziała , to takie gadanie bez sensu

Na przykładzie reprezentacji Korei widać było że jednak da się :wink4:

Nie jestem za zmianą trenera, póki co Smuda coś tam buduje - ja bym go dopiero rozliczył po euro...

Najpierw wziął bym się w końcu za budowanie konkretnych baz szkoleniowych :!:

Podobno ma wejść taki przepis że wszystkie drużyny w Polskiej II lidze ( dawna III ) muszą zamontować system jakiś tam chipowych biletów... Oczywiście względy bezpieczeństwa...

Koszt takiej operacji to około 300tyś. zł. gdzie kluby na tym poziomie mają budżety w okolicach 1mln. zł....

Cały gnój i syf siedzi w PZPN. To ta instytucja powinna stawiać wymogi klubom min. 3 boiska treningowe, jakieś tam konkret szkółki młodzieżowe...

Kiedyś w C+ trener Probierz opowiadał że w tygodniu mogą wejść na 3 godz. na główną płytę boiska żeby potrenować - wymogi gwarancyjne czy inne jakieś bajery...

Skoro u Nas seniorzy nie mają gdzie konkretnie trenować to aż strach pomyśleć jakie warunki ma młodzież...

I właśnie tu Nam ucieka świat/europa... I nawet P. Nowak podejrzewam z tego materiału jaki ma aktualnie Smuda nic więcej by nie wyciągnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko dobrze gadasz....ktoś powinien nacisną w końcu delete PZPN :good:

też tak uważam jak i 99% Polaków interesujących się piłką nożną i badmintonem :naughty: ale to nie jest takie proste ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Dzisiaj mają inne priorytety...

Przymykają Polskich hooligans żeby na euro mieć spokój :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedziec ze jakby dac najlepszego trenera na świecie do drużyny z klasy okregowej to zdobeda mistrzostwo świata :cool1: chyba nie[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:35_________________________________________________umiejętności to rzecz pierwszorzędna a trener jaki by nie był to tylko dobry duch drużyny

dla mnie trenerzy z ekstraklasy poza zarabianiem astronomcznych pieniędzy tylko tasuja sie miezy sobą w klubach z górnej półki nic ni wnoszac do gry swoich podopiecznych, przykład Skorży najpierw Wisła potem Legia i co i żadna z drużyn pod jego wodzą jakoś sie nie prezentuje dobrej gry[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:39_________________________________________________niby jeden z najlepszych polskich trenerów ale co, trafił na gorszy moment i nic nie jest w stanie z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po polskich boiskach biegaja pozerzy a nie zawodowcy :thumbdown: tyle co oni mają płacone za tą marną gre to szok :shocked: powinni mieć płacone za poziom jaki prezentują a nie za samo wybiegnięcie na boisko :cool1:

z reszta ich pasja na futbolu kończy się z pierwszym większym kwitkiem wypłaty....potem to tylko złotówki w oczach,nawet kosztem korupcji.tak to jest niestety we wschodniej europie....bo taki poziom nie tylko sportowy nasz kraj prezentuje....wschodnioeuropejski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o mało znaną pod względem piłkarkim Koreę Południową, którą przez 2 lata przygotowywał Hiddink i zrobił z nią IV miejsce na mundialu w 2002...

Wcześniej nigdy nawet z grupy nie wyszli :wink4:

Co do Polskich trenerów to owszem sporo się tasuje tych samych nazwisk...

Akurat Skorża jest tu kiepskim przykładem - młody trener z wieloma sukcesami - 2 x mistrz Polski z Wisłą, Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy z Groclinem jak na 5 sezonów pracy to raczej sporo...

Jest kilku dobrych młodych trenerów: Probierz, Nowak i pewnie z kilku by się jeszcze znalazło.

Niestety w tym sezonie kiepskie notowania mają Ulatowski i Skorża - obaj dobrze się zapowiadali...

Nie wiem po co taki Janas czy Leńczyk dalej bawią się w trenerkę...

Pewnym ewenementem dla mnie jest tutaj trochę Bełchatów...

Klub często osłabiany, a jednak kto by tam nie przyszedł ( piłkarze, trenerzy ) to zawsze mają wyniki...

Ciekawe gdzie tkwi kruczek ich sukcesów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...