Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze tylko dwa mecze i Liga M w Krakowie :slina:

jasne..przyjedzie taka Barca lub Real i bedzie 0-7 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

jasne..przyjedzie taka Barca lub Real i bedzie 0-7 :decayed:

Wihu zapomniałeś dodać że w rezerwowym składzie :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:28_________________________________________________

zapraszamy do Krakowa na FCB :naughty:

A ty byś na spota do nas przyjechał bo na meczyk to od kopa byś podjechał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dwa mecze i Liga M w Krakowie :slina:

jasne..przyjedzie taka Barca lub Real i bedzie 0-7 :decayed:

oj chcialbym zeby mieli Barce w grupie , chetnie bym pojechal nawet na oba mecze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, czy Przytuła jest u Was grającym trenerem ? Nawet o tym nie wiedziałem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APOEL to nie jest wbrew pozorom taki łatwy i fajny rywal.

Niecałe 3 lata temu byli w LM, a ostatnio odpadli w IV rundzie el. LE z Getafe po wyrównanych bojach (0:1 i 0:0).

Podejrzewam, że z Meliksonem Wisła jest ciut lepsza piłkarsko (on robi zajebistą różnicę), ale do miana faworyta im daleko.

Moim zdaniem Cypryjczycy są drużyną ciut mocniejsza niż Malmo, BATE i Maccabi, ale słabsza od Kopenhagi i Dynama.

stanley - tak.

Krzysiek to wychowanek HKSu.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:40_________________________________________________Konferencja prasowa trenera Gaziantepsporu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaajnie trafiła Legia :) :) :):good: :good: :good:

Śląsk - Rapid

Kurde, świetne pary.

Piłkarsko w obu przypadkach jest cień szansy a do tego super wyjazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, czy Przytuła jest u Was grającym trenerem ? Nawet o tym nie wiedziałem :shocked:

Na początku jak były problemy kadrowe to grał, ale od końca jesieni na boisku jako piłkarz już nie był...

Źle to wyglądało, Wszyscy sie bali i każda piłka do niego była grana..

Teraz już tylko jako trener...

Wkrótce gramy towarzysko z Hiszpanami i jest szansa że to będzie jego pożegnalny mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaajnie trafiła Legia :) :) :):good: :good: :good:

Śląsk - Rapid

Kurde, świetne pary.

Piłkarsko w obu przypadkach jest cień szansy a do tego super wyjazdy!

Ja nie widze tak tego różowo, wiadomo mogli trafić gorzej ale Legia nie ma najmniejszych szans.

Podobna kadrowo Legia trafiła parę lat temu FK Moskwa i nie było o czym rozmawiać. Nawet nie podjęli walki. FK nie było wtedy mistrzem, nie było wicemistrzem, nie było nawet trzecie czy piąte, tylko chyba 15 w tym czasie. Spartak był w zeszłym roku w ćwierćfinale LE i jest potentatem finansowym.

Ja wiem, że to piłka i nigdy nikt nie jest bez szans, ale tutaj Legii będzie bardzo trudno i nawet autobus w bramce może nie pomóc.

Poprzedni przeciwnik, Gaziantep to drużyna która pierwszy czy 2gi raz wystawiła nosa poza swoją ligę, to drużyna nie ograna w pucharach. Spartak co roku gra w fazach grupowych a często dochodzi do 1/8 czy 1/4 finału. (Jedyny sezon przerwy to 2008 rok kiedy Sprtak w lidze był 8.)

Spartak to klub dużo bogatszy od Legii z masą Brazylijczyków na poziomie lepszym od Rogera i Edsona no i w pełni sezonu.

Ale fajnie jakby ich przeszli bo głupio dostawać bęcki od ruskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech dużo słabszy jak tydzień temu? Brak skuteczności? Jak wyglądał meczyk bo nie oglądałem. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w Moskwie już się boją :naughty:

Warszawski klub posiada wielką armię fanatycznych fanów. Podobnie jest w Moskwie i rywalizacja obu drużyn może doprowadzić do starć kibiców z Polski i Rosji - ostrzegają dziennikarze ze Wschodu. - Zagorzali fani Spartaka mogą pojawić się na stadionie Legii w imponującej liczbie, także niczego nie można być pewnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...