Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

godz. 20 Polsat pokaże mecz Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt

godz. 18 - telewizyjna Czwórka transmitować będzie mecz eliminacyjny do Ligi Europejskiej, w którym Legia Warszawa zmierzy się ze Spartakiem Moskwa

Małecki - jak dla mnie - słabiutko, technika, przegląd :thumbdown: nie dla Wisły :no:

wg mnie Malecki zrobil swoje. a jesli troszke nad soba popracuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małecki - jak dla mnie - słabiutko, technika, przegląd :thumbdown: nie dla Wisły :no:

Strzelił gola, ale uważam że zagrał słabo... Miewał znacznie lepsze mecze...

Jak zwykle ambitnie, ale miał bradzo dużo strat, bezsensownych podań, wykopów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małecki - jak dla mnie - słabiutko, technika, przegląd :thumbdown: nie dla Wisły :no:

Strzelił gola, ale uważam że zagrał słabo... Miewał znacznie lepsze mecze...

Jak zwykle ambitnie, ale miał bradzo dużo strat, bezsensownych podań, wykopów...

wg mnie wyróżnili się Jovanovic, Nunez i Melikson.Choć można by powiedzieć, że cały zaspół zagrał dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nunez grał ambitnie, Melikson jak zwykle na wysokim poziomie. Czarną robotę Sobol wykonał...

Ogólnie zgadzam się, cały zespół grał w miarę równo, no może poza najsłabszym Diazem i... Małeckim :)

I chyba jeszcze Wilk, nic konkretnego swoją zmianą nie wniósł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do reprezentacji Małeckiego, serce mówi tak ale rozum raczej nie :decayed: jest jakiś Wiślak w repr.? :kwasny: co za czasy :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:47_________________________________________________szkoda że tylko trzech polaków w Wisełce jest grających :disgust:

p.s. dziś jest Trofeo Tim na Orange sport info oraz włoskim Canale 5, Początek turnieju o 20:45, ale kogo z Was to interesi :co::dance:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 15:51_________________________________________________ w bet at home:

Apoel Nicosia - Wisla Krakow 23/08/11 20:45 1,80 3,40 3,85 :mysli:

Legia Warszawa - Spartak Moscow 18/08/11 18:00 3,10 3,10 2,10

Slask Wroclaw - Rapid Bucuresti 18/08/11 20:00 2,50 3,10 2,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apoel Nicosia - Wisla Krakow 23/08/11 20:45 1,80 3,40 3,85 :mysli

aczegos sie spodziewal ? :gwizdanie: Cypryjczycy duzo lepiej wygladali na boisku ... i grali pilka. 1-0 dla Wisly nie odzwierciedla przebiegu meczu . Poczekajmy na wyjazd , jak Wisla zagra mecz rundy to bedzie w LM , jak nie to zagra w LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. dziś jest Trofeo Tim na Orange sport info oraz włoskim Canale 5, Początek turnieju o 20:45, ale kogo z Was to interesi :co::dance:

Mnie :decayed:. Juve vs AC Milan i Inter :naughty:.

Wczoraj bardzo słabo Diaz i Genkov. Dziwi mnie to, że Maskaant nie wpuścił w drugiej połowie D. Bitona :disgust:.

W pierwszej połowie grali za bardzo indywidulanie. Melikson, Małecki i Iliev. Zamiast wycofać do tyłu, do kogoś nie krytego, a ten by przypierdzielił z lewej albo prawej...

Jest gol dla Śląska :decayed:. Sebastian Mila z rzutu wolnego :evil:.

Czyli co dalej przechodzi Śląsk i Wisła?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 20:18_________________________________________________Legia, Śląsk dać sobie strzelić bramki... :facepalm:.

W rewanżu będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...