Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ... to najlepsza druzyna na swiecie taka prawda. To nawet nie chodzi o rozmiar porazki , bo nawet gdyby wygrali 2:0 po takiej grze powiedzialbym to samo . Trzeba obejrzec ten mecz zeby dostrzec jak Barcelona w kazdym elemencie gry upokarzala Real , doslownie w kazdym . Kreatywnosc, szybkosc, wyszkolenie techniczne (nie ma na swiecie tak dobrze wyszkolnych grajkow jak tam) , skutecznosc, mentalnosc (przy 4:0 Barca nie daje rozegrac pilki Realowi na wlasnej polowie!!!) , pressing(cale 90min , pluca z zelaza). Prawda jest taka ze Barca zabiegala Real na maxa , mialem wrazenie ze Real gra ciagle w nerwach bo jak koles dostaje pilke to nawet nie moze glowy podniesc bo przy sobie ma juz 3 pilkarzy i traci ja momentalnie.

Ogolnie wynik nawet ten 5:0 nie odzwierciedla tej roznicy ktora wczojra widzalem . Ta Barcelona ktora wczoraj zagrala pokonalaby z latwoscia kazdy zespol na swiecie. Bez watpienia najlepszy TEAM !!!

btw. Wczoraj na boisku przez prawie 75min przebywalo 8 wychowankow!!- znajdzcie podobny zespol w Europie albo na Swiecie :decayed: , potem bylo ich juz 9 (Bojan za Ville ) !!. Mes Que un Club :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ale chyba nie myślisz że to co było wczoraj to jest prawdziwa różnicy między tymi drużynami, że Real jest tak słaby...

Z ciekawości obejrzę ten mecz, ale jestem pewien że mimo iż faktycznie Barca to number one to właśnie Real pretenduje na drugie miejsce w tym sezonie i ta różnica nie powinna być aż taka wyraźna...

Zwyczajnie chłopaki spękały i dały doopy jak jakieś leszcze...

To że Barca mogła zagrać tak jak wczoraj to w dużej mierze właśnie zasługa zawodników Realu że im na to pozwolili... To zupełnie co innego o czym mówił The Special One, że Barcie nie można dać zagrać Swojej piłki bo w takim przypadku porażka gwarantowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka jedna piłkarska prawda: ,,gra się tak jak przeciwnik pozwala", a Real pozwolił Barcie na barrrdzzoooo dużo w tym meczu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka jedna piłkarska prawda: ,,gra się tak jak przeciwnik pozwala", a Real pozwolił Barcie na barrrdzzoooo dużo w tym meczu :gwizdanie:

Właśnie o tej prawdzie również miałem wspomnieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z ekipą hiszpanii-jak im dasz pograć swoje to po tobie.

Tak czy siak Barsa tworzy świetny kolektyw jak żadna drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko zobacz mecz a potwierdzisz ze real nie istniał na boisku, prawda jest taka ze Barca jest strasznie zgranym zespołem a Real to indywidualiści którym jak gra sie nie klei to kupa,wiadomo w Barcelonie tez są tacy ale więcej widzą na boisku i dostrzegają partnerów, zauważcie ze Ronaldo jak traci piłke to nie ma ochoty sie wracać i bronić biega( to znaczy chodzi) jakby miał kupe w gaciach to ma być zespół :gwizdanie:..... wczoraj niczym nie błysnął i w rewanżu obstawiam zdecydowaną wygraną Barcelony po tym co zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę na przekór i twierdzę, że mistrzem Hiszpanii zostanie Real - choć dla mnie to obojętne :gwizdanie:

Z jednego powodu: ma szerszą kadrę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko zobacz mecz a potwierdzisz ze real nie istniał na boisku, prawda jest taka ze Barca jest strasznie zgranym zespołem a Real to indywidualiści którym jak gra sie nie klei to kupa,wiadomo w Barcelonie tez są tacy ale więcej widzą na boisku i dostrzegają partnerów, zauważcie ze Ronaldo jak traci piłke to nie ma ochoty sie wracać i bronić biega( to znaczy chodzi) jakby miał kupe w gaciach to ma być zespół :gwizdanie:..... wczoraj niczym nie błysnął i w rewanżu obstawiam zdecydowaną wygraną Barcelony po tym co zobaczyłem.

Przy wyniku 5-0 to nawet nie muszę widzieć meczu żeby stwierdzić że Real na boisku nie istniał.

Weź jednak pod uwagę ża Barca to juz trzeci sezon tej samej ekipy z małymi kosmetycznymi zmianami, a Real po raz kolejny buduje sie na nowo...

Wcale nie dziwi przewaga zgrania, zrozumienia po stronie Barcy, w rundzie rewanżowej może być już różnie...

Pożyjemy, zobaczymy :)

Ja napiszę na przekór i twierdzę, że mistrzem Hiszpanii zostanie Real - choć dla mnie to obojętne :gwizdanie:

Z jednego powodu: ma szerszą kadrę :naughty:

To trza przyznać, kadra tam wyjątkowo szeroka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko mysle ze roznica jest duzo mniejsza ..na 2-3 :0 , dobry i dojrzaly zespol poznaje sie potym ze nie peka i nawiazuje walke , Real wczoraj tej walki nie nawiazal ...co gorsza Mou pokazal ze nie jest tak do konca ztym zespolem (podobno Valdano na niego narzekal po meczu ).

Zreszta mniejsza o to obejrzyj i mecz i zobaczysz roznice . Barca nie pozwolila im na nic , nawet Di Maria nie mogl pilki przyjac nie mowiac o tym co zrobil Ronaldo w koncowce pod naroznikiem Barcelony... Kiwal tylko zapomnial ze juz nie ma pilki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik :decayed:

Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat.

Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...

GILI nie pitol :naughty:

:decayed: :decayed:

wiem co mówię :przebiegly:

Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik :decayed:

Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat.

Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...

GILI nie pitol :naughty:

:decayed: :decayed:

wiem co mówię :przebiegly:

Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :polew:

:good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik :decayed:

Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat.

Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...

GILI nie pitol :naughty:

:decayed: :decayed:

wiem co mówię :przebiegly:

Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :polew:

:good::decayed:

:> :polew: :polew:

Barca :good: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto co się dzieje jak się dotknie żelu na glowie CR9 :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=PsnJicjaj98&feature=player_embedded#!

chamstwo jak nic :angry:

Tylko tym wczoraj Ronaldo się popisał...

Fajny wynik :decayed:

Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat.

Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...

GILI nie pitol :naughty:

:decayed: :decayed:

wiem co mówię :przebiegly:

Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :polew:

:good::polew:

:brawo: Barca!!! Real nie istniał nawet przez chwilę! Barca - miliony podań... Ich gra! :evil::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to jedna wielka rodzina. Takiej atmosfery nie ma w żadnym innym klubie na świecie. Przykład Iniesta stanął w obronie trenera jak ten został odepchnięty przez chama C. Ronaldo :good:. Po wczorajszym meczu było widać, że piłkarze Realu nie umieją przegrywać z honorem. Nawet Mourinho nic nie dał. Taki zadufany w sobie typ jak większość piłkarzy Realu. Jedynie szanuje Dudka i Casillasa. Coś czuje, że Real ponownie zakończy swoją przygodę na 1/8 finału LM :gwizdanie: :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Janas ma nową fuchę w Lechu:decayed: :decayed:

lech_udinese_snieg_470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI :kox: :kox:

Co do Gran Derbi:

Kosmos. Barcelona potrafi naprawde grać nieziemską piłkę. W takiej formie w jakiej byli dziś jestem pewien, że żadna drużyna na świecie by sobie z nimi nie poradziła.

Prawdziwa poezja piłki.

Ale, ale!

Nie dajcie się zwieść!

Pamiętajcie!

Barca puta!

Real puta!

Solo Atleti!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Kosmos. Barcelona potrafi naprawde grać nieziemską piłkę. W takiej formie w jakiej byli dziś jestem pewien, że żadna drużyna na świecie by sobie z nimi nie poradziła.

tja....tak samo sie podniecali w tamtym roku.....i co??..... trafili na Inter Mediolan.....i wpi*rdol :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...