Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

z tej grupy to powinna awansować tylko Kolumbia, reszta drużyn to była pomyłka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosząc się bezpośrednio do turnieju, nie mogę zrozumieć dlaczego nie zatrzymuje się czasu po gwizdku

łoj

domyślam się że od lat oglądasz piłkę i widziałeś to co opisałeś na wielu imprezach ?

Tak, widziałem wiele przypadków tzw. grania na czas, na co rozwiązaniem jest rozliczanie czasu co do sekundy i limit czasowy na wznowienie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech koszykarze,czy hokeiści,zagrają 2x po 45min,jednym składem,na boisku wielkości boiska piłkarskiego:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech koszykarze,czy hokeiści,zagrają 2x po 45min,jednym składem,na boisku wielkości boiska piłkarskiego:whistling:

i to w 5

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym widzicie problem? Co ilość zawodników, wielkość boiska czy czas gry ma do uczciwego pomiaru czasu, albo w czym przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie rozumiesz,to sorry,chyba nie zrozumiesz.....ale spróbuj,poczytaj np o hokeju,ile trwa mecz,ilu graczy liczy drużyna,a raczej,ile piątek,poczytaj o boisku do koszykówki,28m na 15,piłkarskie 105 na 68,ile trwa mecz,ile jest zmian,ile gracz ma czasu na odpoczynek itd.........i na koniec,pomysl,ile w ciagu półtorej godziny musi przebiec piłkarz,i co ważniejsze,ile robi sprintow powyżej 25km/h.....moze cos to da:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i to granie na czas, to ma być forma odpoczynku, a czas leci, czy jak?

Kto powiedział, że połowa ma trwać 45 minut w tym wliczone ściemnianie, gierki na czas i odpoczynek i tak ma być do końca świata? Może zrobić 30 minut czasu rzeczywistego? Może tylko określić czas na wznowienie gry i limit przetrzymywania piłki przez bramkarza?

Możliwości jest wiele, ale widzę, że środowisko kibicowskie jest niemniej konserwatywne od działaczy FIFA.

Peace. :wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolego,widze,ze z wysiłkiem fizycznym niewiele masz wspolnego:wink:

Kluczem jest wlasnie wysiłek fizyczny,dlatego liczy sie wielkość boiska,czas meczu,ilośc zmian,np w futsalu sa podobne zasady jak w koszykówce,czy hokeju i tam jest liczony efektywny czas gry

wierz mi,piłkarze,jeśli chodzi o kondycje,sa tytanami,a mimo to,pod koniec meczu lapja ich skurcze

...poza tym,jest masa technicznych rzeczy,przez które nie moze byc ograniczeń,o których pisałeś

otwarcie Nigeria Argentyna konkretne:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podajesz argumentów, tylko piszesz, że się nie da.

Piłka wychodzi na out - gwizdek, czas stop. Piłkarz może sobie nawet pełzać do piłki, ale czasu nie ugra, bo on stoi. Jak się dotoczy, to kolejny gwizdek i np. 5 sekund na wznowienie. Piłka wpada na boisko - czas start.

Bramkarz łapie piłke w ręce - 5 sekund na podanie do innego gracza.

Faul? Gwizdek, czas stop. Ustawienie pozycji piłki, muru. Wszyscy gotowi? Gwizdek i 5 sekund na wykonanie rzutu.

Czego się nie da?

Wysiłek fizyczny nie ma tu nic do rzeczy, bo jeśli dziś na 45 minut, rzeczywistej gry jest średnio np. 30, to niech ta połowa trwa właśnie 30.

Czego się nie da?

Czuje się, jakbym 150 lat temu mówił o lotach na księżyc - nie da się.

Oglądajmy mundial. :wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie czuje,jakbym gadał z 12 latkiem,nic nie łapiesz:doh:

Bramkarz łapie piłke w ręce - 5 sekund na podanie do innego gracza.

przeciez bramkarz moze trzymać piłkę przez 6s,wiec o co ci chodzi?

w ogole,o co tobie chodzi? efektywny czas gry w tej chwili wynosi spokojnie 30min,dodatkowo sędzia przedłuża kazda polowe,jezeli piłkarz gra na czas,np zbyt długo wykonuje rzut z autu,czy wolny,dostaje zolta kartke,wysilek fizyczny nie ma nic do rzeczy mówisz? przeciez zmiany,o których piszesz,maja za zadanie przyspieszyć grę,wiec uczynić ja jeszcze bardziej wymagajaca fizycznie

...bo chyba nie chodzi ci o skrocenie calego widowiska,piszesz,ze piłkarz po gwizdku moze sobie pełzać do piłki ile chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyspieszyć samą grę, ale przecież będą pauzy, kiedy czas stoi. Kiedy czas leci, to gramy i nie ściemniamy, po gwizdku czas stoi, jest chwila oddechu. Po kolejnym gwizdku znowu momentalnie wznawiamy grę i znowu gramy i nie ściemniamy.

Jeśli wynik jest dla nas satysfakcjonujący to gramy na czas wykorzystując nasze umiejętności na boisku, a nie urywając cenne sekundy podczas przerw, kiedy czas płynie. Jak wiemy bramka może paść ostatnich sekundach, więc te sekundy są ważne.

O to mnie chodzi, ale już wiem, że nie da się nic zrobić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katastrofalna skuteczność Portugalii

szczególnie CR7

środek bramki, na okrągło (z jednym drobny wyjątkiem)

troszkę ich szkoda, to było do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na dobrej drodze :grin:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

I pojechali..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest!!! ja juz wygrałem swoje MŚ:banan:

ale dla Algierii jaka radość,miło popatrzeć:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...