Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

zrobią bład jak go oddadzą ... bo po co ten awans do pucharowego etapu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
to tylko gdybanie jakiegoś "taniego" portalu :wink4: ,który dzięki takim "tanim" sensacjom jest czytany :wink4:

wątpie żeby Juve kupowało gracza tylko dlatego że w dwumeczu strzelił 4 gole :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko gdybanie jakiegoś "taniego" portalu :wink4: ,który dzięki takim "tanim" sensacjom jest czytany :wink4:

wątpie żeby Juve kupowało gracza tylko dlatego że w dwumeczu strzelił 4 gole :gwizdanie:

Dokładnie, tak się właśnie rodzą złe informacje.

Tuttosport napisało, że Juventus może wyrazić zainteresowanie pozyskaniem Rudnevsa, co oznacza w polskim Internecie, że chce go kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaveli brawa dla Twojeg Interu :notworthy: smiales sie z Juve w srode teraz ja smieje sie z Interu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

makaveli brawa dla Twojeg Interu :notworthy: smiales sie z Juve w srode teraz ja smieje sie z Interu :polew:

w zeszłym sezonie Lazio grało pod Inter (kto czyta ten wie o co kaman....afera wywołana przez Rome) teraz Inter gra pod Lazio....taki układ widocznie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku Lazio nie gralo o nic a Roma walczyla z Interem o mistrza a ze Lazio nienawidzi Romy to podlozylo sie Interowi w meczu u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nie ukrywam że jestem świadomy że Inter nic nie ugra w tym sezonie....pod wodzą Beniteza :thumbdow:

pewnie będziemy świadkami (jak przed kilkoma laty) pojedynkami Inter-Juve o mistrzostwo Italii :kox:

za czasów Ronaldo(ten co nie używa żelu) w Interze zawsze byli za Juve :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie. Benitez to marny trenerzyna... Wygrał Ligę Mistrzów w 2005 roku w Stambule tylko dlatego, że miał już przygotowany zespół przez Gérarda Houllier. Duży udział w wygraniu finału Ligi Mistrzów przeciwko AC Milanowi miał Jerzy Dudek. Przegrywać 3:0, później doprowadzić do remisu na 3:3 i w końcu wygrać w karnych :evil::decayed:. Piękny mecz The Reds :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz The Reds :>.

najlepszy z najlepszych....ten mecz to ikona Ligi Mistrzów :notworthy:

TOP10 ligi mistrzów od początku jej istnienia biorąc pod uwagę wszystkie mecze nie tylko finały! :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jeszcze Manchster United - Bayern Monachium :kox:

i półfinał (2-wu mecz) Manchester United - Juventus Turyn i atak Yorke Cole :good:

finał Borussia Dortmund - Juventus Turyn i wejście Larsa Rickena i gol na 3-1 :good:

w sumie to sporo legendarnych meczy było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Manchster United - Bayern Monachium :kox:

i półfinał (2-wu mecz) Manchester United - Juventus Turyn i atak Yorke Cole :good:

finał Borussia Dortmund - Juventus Turyn i wejście Larsa Rickena i gol na 3-1 :good:

w sumie to sporo legendarnych meczy było :kox:

MU - Bayern też klasyka... Wszystko co może zdarzyć się w piłce. Już wygrana na wyciągnięcie ręki i w ciągu doliczonego czasu gry dwie bramki, które wszystko zmieniają i Ci którzy się radowali zmieniają się miejscami z tymi, którzy przegrywali i opłakują przegraną...

Kolejny meczyk Liverpoolu z Chealsea 4:4 1/4 finału 2008/2009... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nowych zestawów typera?? :disgust:

Nie wyrobiłem się... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nie ma nowych zestawów typera?? :disgust:

Nie wyrobiłem się... :disgust:

jasne :pleasantry:

taktyka dobra żeby być liderem typera na kolejny tydzień :tongue4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 18:17_________________________________________________jutro podlicze ostatnią kolejke :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:

Dzisiaj rano już nie chciałem wrzucac, to trochę za późno żeby każdy miał czas na typowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...