Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda, że nie z Liverpoolem :gwizdanie:

:kox:

No i proszę... CHciałeś i możliwe! Gdyby tak udało się przejść Bragę to kolejnym przeciwnikiem może być Sparta albo Liverpool!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espanyol sercem do gry przerasta Real(ten z GD) ale ... Barca ich poprostu przewyzsza we wszystkich aspektach dzis 4-1 :kox: :kox:

5-1 Villa

Iniesta dostaje owacje na stojaco ... fajne sa takie obrazki na obcym terenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: dla Barcy :) jada po wszystkich po kolei :evil: dobrze ze wkoncu Borussia przegrala :good: licze ze Milan nie wygra dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter Mediolan klubowym mistrzem świata

dziękuje :notworthy: dziękuje :notworthy: dziękuje :notworthy:

a o czym to pisaliście :?: Barca ....pfffffff :polew:

Bravo dla Interu ale nie mieli godnego rywala... :wink4: A Barca... Gromi wszystkich... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

tak czy inaczej podtrzymuje to co już wcześniej pisałem....Inter nic w tym (zapowiada sie także że w kolejnych)sezonie nie ugra :thumbdown:

Barca gra kapitalnie,ale wiadomo....każdy ma słabszy dzień...byle nie z nowu w półfinale LM :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej podtrzymuje to co już wcześniej pisałem....Inter nic w tym (zapowiada sie także że w kolejnych)sezonie nie ugra :thumbdown:

Barca gra kapitalnie,ale wiadomo....każdy ma słabszy dzień...byle nie z nowu w półfinale LM :sarcastic:

No dokładnie! Raczej nie będą grać wszystkich meczy idealnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Benitezowi chyba woda sodowa do głowy uderzyła po wygraniu klubowych mistrzostw świata :blink:

- Jeżeli Inter chce, żebym był trenerem drużyny, to musi mi pozwolić w stu procentach kontrolować wszystko, co dzieje się z drużyną. Wsparcie musi być od początku do końca. W innym przypadku nie będziemy wygrywać - powiedział Benitez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner i co z tego skoro 92 i 1-1 ja pier***e :rant: i jeszcze 2 sety byly a Milos do pustej nie trafil :gwizdanie: a jeb...Napoli znowu w 90 min strzelilo :wallbash: ktory to juz raz w tym sezonie wygrywaja w ten sposob

mialobyc 2 miejsce i 3 pkt do milanu a jest 4 i 5 pkt straty :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem do końca, bo musiałem koniecznie wyjść... Jeszcze zdobędą scudetto :good::hi:. Będzie dobrze, tylko rzeczywiście szkoda tej straconej bramki w 92 min... :angry::wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos wczoraj mecz Realu ?bo ja probowalem ale na to sie patrzec nie dalo . Sedzia sobie nie radzil , Real gral slabo , Negredo marnowal co mogl :decayed:

12 zoltych 2 czerwone... zenua , mysle ze jeszcze troche minie zanim Real zacznie grac jako tako. Jak to stwierdzili z C+ , Sevilla dala sie frajersko ograc hehee , i Real jest wielki jak nie gra z Barcelona :gwizdanie: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ogladalem ale liczylem na remis chociaz, jak to jest ze Barca zlala real ale np druzyny jak Valencia,Sevilla nie potrafia nawet zremisowac z realem :mysli: no to jaka przepasc :dziura: musi byc miedzy Barca a reszta druzyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...