Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Na urlop wypuscilem sie Passatem AHH [po sofcie] ojca.

Warszawa > Czestochowa > Krakow > Zakopane 7,0l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 140-150km/h

Zakopane > Krakow > Czestochowa > Warszawa 6,6l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 150-160km/h

w tym...

Zakopane > Krakow 4,7l/100km :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)

Zakopane > Krakow > Czestochowa > Warszawa 6,6l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 150-160km/h

w tym...

Zakopane > Krakow 4,7l/100km :kox:

Ale w korku czy płynnie :?:

Tak czy tak

:shocked: :shocked: :shocked:

Yeahbunny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zakopane > Krakow > Czestochowa > Warszawa 6,6l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 150-160km/h

w tym...

Zakopane > Krakow 4,7l/100km :kox:

Ale w korku czy płynnie :?:

Tak czy tak

:shocked: :shocked: :shocked:

Yeahbunny :kox:

Ztym korkiem to moze nie przesadzaj... bo zaraz sie okaze ze dopakowany samochod wielkosci limuzyny pali tyle co Lupo 1.0 diesel wolnossacy na gazie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda bez zadnych korkow :)

Tam gdzie tylko sie dalo [czyli wiekszosc trasy], to bylo 140-160.

Z Zakopca do KR jechalo sie plynnie, do momentu 2 pasow raczej wolno, a potem 120-140 i wyszlo finalnie 4.8 :)

Chcialbym zeby moj tak malo lykal... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda bez zadnych korkow :)

Tam gdzie tylko sie dalo [czyli wiekszosc trasy], to bylo 140-160.

Z Zakopca do KR jechalo sie plynnie, do momentu 2 pasow raczej wolno, a potem 120-140 i wyszlo finalnie 4.8 :)

Chcialbym zeby moj tak malo lykal... :polew:

kurde, to mój przy takiej jeździe niezaładowany 5,5 łyka :mysli: chyba trza się do Rogala na soft wybrać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pełnym baku 62l , 1100km , trasa Kalisz-Tbg , Tbg-Kalisz i kilka dni do pracy , ogólnie gites :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni weekend - trasa Wawa-Olsztyn-Wawa 5.1literka - prędkość max 110km/h - 2 osoby na pokładzie + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" :evil: u kobiety obok.

ze 2 tyg. temu jadąc z Ostrołęki do Wawy - trasa około 130km udało mi się pierwszy raz w życiu zejść do 4.9 litra - tez 2 osoby + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" u kobiety obok - dodam tylko, ze jeszcze nigdy nie umordowałem się tak jazdą - max 90km/h

wszystko pomiary podałem odczytane z FIS-a no i paliwko to Shell V-Power Diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urlop wypuscilem sie Passatem AHH [po sofcie] ojca.

Warszawa > Czestochowa > Krakow > Zakopane 7,0l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 140-150km/h

Zakopane > Krakow > Czestochowa > Warszawa 6,6l/100km - 5 osob + bagaz, caly czas 150-160km/h

w tym...

Zakopane > Krakow 4,7l/100km :kox:

Czyli średnie spalanie na pozionie 6,1 l w S4 w załadowanym aucie ?? Michau chyba kpisz sobie :blink::wink4:

A ile średnio wypada Ci w Warszawie.. ? Dom - Praca - Dom - Praca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisalem, ze jechalem ojca Passatem 1.9TDi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

O ja pitole..

Muszę zacząć czytać te wasze posty w całości.. No bo jak zobaczyłem te liczby to mnie wmurowało. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passatem AHH

5 osob + bagaz

do momentu 2 pasow raczej wolno

ten zestaw raczej nie pozwala na szybszą jazde :wink4:

ale >5 to jakaś abstrakcja jest, nie próbowałem co prawda jazdy raczej wolnej, ale >10 nie ma szans wogóle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2008, trasa Split-Dubrownik (ktos kto zna Chorwacje wie jaka to trasa). Na pokladzie ja, zona i dwojka dzieci. Bez bagazy. Srednie: 4.8l/100km :decayed:

jak jezdzilem z Makarskiej do Dubrownika to takie osiagi byly raczej nie mozliwe... krete drogi w gore w dol ... nie wiem jak TY to zrobiles... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie musiałeś nie mieć ruchu i większość z górki bo jak ja tam jechałem to nie było kiedy 5-tki wrzucić, spalania fakt nie sprawdzałem tam na miejscu. W drodze Polska-Chorwacja mi wyszło 5,1 średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem teraz w Castelrotto i tak ... jak bylo z gorki spalanie 2.2 l/100 przez 10km sobie tak jechalem (to bylo z powrotem czesto gesto silnik sie nie zdazyl do 90 nagrzac) Ale jak trzeba bylo robic podjazdy dosc ostre to i 10 -12l trzymalo caly czas, a ze lubie sobie po zakretach posmigac tak ze gumy i ...kobieta piszcza (na szczescie gumy nie bija kierowcy :wink4:) to i sie spalanie robilo.

Takze jadac po pustej drodze bardzo ospale gdzie wiekszosc jest z gorki to i moze jest to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze kluczowe sa tutaj dwie rzeczy: styl i technika jazdy oraz samochod (mam na mysli konkretny egzemplarz). Ja swoim moge bez problemu zrobic 5l/100km w gorach - nawet w Polsce. Owszem, jazda jest ospala, opony piszcza tylko na najostrzejszych zakretach, ale bez przesady. NIGDY nie ciagnie sie za mna sznur sfrustrowanych kierowcow. Ja po prostu staram sie nie uzywac hamulcow... :)

W normalnej trasie w Polsce: duzo wyprzedzen i hamowan, ciezko jest mi zejsc ponizej 6.5l/100km. Natomiast 7l/100km jest typowym wynikiem.

Nie wiem. Albo ja jezdze jak ciota, albo moj egzemplarz tak malo pali. Dodam tylko, ze po czipie spalanie na trasie mi spadlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu staram sie nie uzywac hamulcow... :)

podstawa ecodriving'u... u mnie podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku się wybieram w tamte rejony to zrelacjonuje co i jak :wink4:

20k km i średnia 10.7, 85% VpR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...