Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie :rolleyes:

ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km :evil:

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie :rolleyes:

ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km :evil:

B6 1.8T Q nie jedzie :thumbdown::wink4: ( w porównaniu do B5 1.8T)

Opublikowano

A ja zostałbym przy 1.9TDI 130PS, ale w budzie avant B6 :) Tył auta porostu wizualnie dopracowany :)

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie :rolleyes:

ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km :evil:

B6 1.8T Q nie jedzie :thumbdown::wink4: ( w porównaniu do B5 1.8T)

dlaczego uwazasz ze nie jedzie? :mysli:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-1-8-t-190km-s-line-C14889177.html

to według Ciebie nie jedzie?

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie :rolleyes:

ja bym zmienił na b6 1,8T w Q 190km :evil:

B6 1.8T Q nie jedzie :thumbdown::wink4: ( w porównaniu do B5 1.8T)

dlaczego uwazasz ze nie jedzie? :mysli:

Miron miał kiedyś B5, a później B6, z tego co mówił to B5 lepiej się odpychała. Ale to najlepiej jego zapytaj :)

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

i Avant :decayed:

jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan

Opublikowano

Jeśli 1.8TQ BEX "nie jedzie" to 1.9TDi tym bardziej.

Opublikowano
.8TQ BEX "nie jedzie" to 1.9TDi tym bardziej.

nikt nie powiedział że tdi jedzie ale 190koni w b6 + Q to lipa... jechałem mocniejszym i było że tak powiem dziadkowo (tak przewidywalnie)

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

i Avant :decayed:

jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan

dokładnie mi też :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? :mysli:

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

i Avant :decayed:

jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan

dokładnie mi też :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? :mysli:

moim zdaniem mozna :gwizdanie:

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

i Avant :decayed:

jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan

dokładnie mi też :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? :mysli:

moim zdaniem mozna :gwizdanie:

ale jesteś pewien?

Opublikowano

możesz jeździć nic się nie stanie ale wszystko będzie ok jak zrobisz program bo turbo będzie rozregulowane

Opublikowano

śmiało możesz jezdzić

Opublikowano

Dużo ludzi tak jeżdzi przed programem z turbinka AWX bez softu, moze minimalnie pózniej wstawać niz seryjna, ale nie ma tragedii, ale jak byś założył cały zestawik do podnoszenia mocy, prawdopodbnie złapiesz notlaufa(cały tzn turbo, FMIC, ALki) W AFNie tak sie dzieje jak go załadujesz gratami bez softu

Opublikowano

ja jezdzilem 8miesiecy na brd bez wystrojenia

Opublikowano

ale wolalbym Q w tdi :kox:

i Avant :decayed:

jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan

dokładnie mi też :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? :mysli:

Można śmiało, sam tak jeżdżę już ze 2 miesiące.

Opublikowano

ja jezdzilem 8miesiecy na brd bez wystrojenia

od kiety to w ALZ jest turbo ? :mysli::decayed:

aa widzisz czlowiek uczy sie cale zycie :decayed::kox: :kox:

jakis rok temu wymienialem oliwe i mam kolektor awx bez egr

on:a turbiny to tu nie ma?

ja: heeeeee?

on:pokazuje tam gdzie byl wczesniej egr i mowi no tu nie ma jej

ja:wczoraj jeszcze byla :D

i tak sie dowiedzialem ze jezdze bez turbo

wiec widzisz uczymy sie cale zycie :D

Opublikowano

Dużo ludzi tak jeżdzi przed programem z turbinka AWX bez softu, moze minimalnie pózniej wstawać niz seryjna, ale nie ma tragedii, ale jak byś założył cały zestawik do podnoszenia mocy, prawdopodbnie złapiesz notlaufa(cały tzn turbo, FMIC, ALki) W AFNie tak sie dzieje jak go załadujesz gratami bez softu

a co to jest"notlaufa"?? :mysli:

ja chce turbinke AWX potem program i może kiedyś tam FMIC :decayed:

ciekawe na ile mi wystroii :mysli: tylko musze dojśc troche do kasy :decayed:

Opublikowano

notlauf brak wymaganego ciśnienia w sprężarce, turbo nie dmucha praktycznie, do ponownego rozruchu silnika :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.