Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noutlaf - zadyszka podczas upalania małolaty :kox:

Opublikowano

No to ja szukam turbo AWX w cenie, ale ciężko coś znaleźć pewnego, chyba ze macie jakiego 100% sprzedawce?

Opublikowano

No to ja szukam turbo AWX w cenie, ale ciężko coś znaleźć pewnego, chyba ze macie jakiego 100% sprzedawce?

przecież aju pisał tu ze ma nówkę za 1,500zł to nie jest tak zle tylko ze musiałby jeszcze podjechać ją zobaczyć co i jak :wink4:

Opublikowano

to już nie lepiej odżałować kilka $$ i wstawić BRD :naughty:

Opublikowano

pod brd trzeba co najmniej fmic i PD... więc koszty rosną

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

Opublikowano

pod brd trzeba co najmniej fmic i PD... więc koszty rosną

no i to sporo więc awx stynknie :decayed:

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

no zapas to można koło wstawić :wink4:

BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

no zapas to można koło wstawić :wink4:

BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx

dobrze aju gadasz :good:

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

no zapas to można koło wstawić :wink4:

BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx

zgadzam się :good: nie da się tego zrobić na zapas, trzeba by było później na nowo stroić całe to ustrojstwo :rolleyes:

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

no zapas to można koło wstawić :wink4:

BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx

zgadzam się :good: nie da się tego zrobić na zapas, trzeba by było później na nowo stroić całe to ustrojstwo :rolleyes:

stanley a ja pójde w Twoje slady :kox:

Opublikowano

brd nie jest jakoś dużo droższe od awx, autko można wstępnie wystroić pod reszte seryjnych gratów a zapas na przyszłość zawsze będzie :wink4:

no zapas to można koło wstawić :wink4:

BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx

zgadzam się :good: nie da się tego zrobić na zapas, trzeba by było później na nowo stroić całe to ustrojstwo :rolleyes:

stanley a ja pójde w Twoje slady :kox:

:wink4: aż jestem ciekawy twojego wyniku :kox:

BTW

dzisiaj pytałem w ASO ile kosztuje przegub zewn. odp: 800zł przy oddaniu starego :wallbash:

Opublikowano

sam jestem ciekawy :decayed:

Opublikowano

sam jestem ciekawy :decayed:

wyjdzie pewnie 160 z hakiem na jednej hamowni a na innej ok 170 :gwizdanie: kolega w wakacje zakoxował AJMa turbem i FMICkiem wyszło mu 159km u rogala kompletnie bezdymnego softu :good:

Opublikowano

no hamownia czasem drugiej nierowna :kox:

Opublikowano

Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>

Opublikowano

sam jestem ciekawy :decayed:

dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________

Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>

z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft :wink4::decayed:

Opublikowano

Pożyjemy zobaczymy, mi zależy przede wszystkim na bezawaryjnej pracy :> Aczkolwiek pomyślimy :evil:

Opublikowano

sam jestem ciekawy :decayed:

dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________

Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>

z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft :wink4::decayed:

dostałem :hi: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________

sam jestem ciekawy :decayed:

dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________

Ja sobie chce zrobić około 150KM na serii + turbo awx :>

z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft :wink4::decayed:

do 150km to szkoda wogole awx zakładac te 5km to pewnie nieodczuwalne jest :gwizdanie:

Opublikowano

nieodczuwalne jest z 10KM.

Kumpel też ma nowy soft w AJMie- doładowanie ok 1,4bara, nie pamiętam dokładnie

ja mam doładowanie ok 1,5 bara

sprawdzaliśmy się od 3 biegu i idzemy mniej więcej równo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.