Skocz do zawartości
IGNOROWANY

To moje ścierwo panowie!!


Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

a08e6e977925396fm.jpg

28f6d151f569b236m.jpg

935e74dfd000d838m.jpg

57e4a52f96ffe34bm.jpg

Chyba już chapie co i jak z tymi fotami i kilka popchnąłem w sieć. Autko jakoś tam wyglada, choć według mnie brak relingow szczególnie tych srebrnych mocno psuje wygląd, ale jeżdzić nie jeżdzi i nie ma w tych słowach przesady. Live bedzie w Kobylosze w weekend, wiem ze kilku z Was tam sie wybiera, wiec do zobaczenia panowie i panie mam nadzieje. :mrgreen:

A może nie chapie, bo mi się jako wieksze nie otwieraja, a tak miało byC :???:

[ Dodano: 2006-07-20, 18:10 ]

sliczne auto graty :wink: a foty rzeczywiscie nie banglaja :razz:
I nie zabanglaja bo cos popier....

[ Dodano: 2006-07-20, 18:12 ]

To już ostatni mój diesel o tak słabych osiągach obiecuje.

to teraz pora na 3.0 TDI Q :D cudne polaczenie...w 6 wymiata, to co dopiero w 4 :mrgreen:

Swięte słowa Ono-wy lata za***iście. Rewela motorownia.

[ Dodano: 2006-07-20, 18:16 ]

.... szkoda że avant

Czlowieku nie bluznij. :twisted:

Piekna, jednym slowem piekna.

Pikuś chyle czoła przed Twoimi felami. Jeżeli takie posiadasz jak są widoczne w podpisie, to stary łeb urywa. Ile Ty wywaliłeś na te feliska!!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś chyle czoła przed Twoimi felami. Jeżeli takie posiadasz jak są widoczne w podpisie, to stary łeb urywa. Ile Ty wywaliłeś na te feliska!!??

Jesli Ci chodzi o kółka w Avatorku to nie moja bryka :sad: . To sa chyba 19 i takie chodza w granicach 4 tys. na allegro.

Ten samochod z Avatora to w kameleonie dodatkowo i byl do sprzedania w Polsce, a ostatnio gosc tez mial A4 w Avancie do sprzedania i tez na ladnych felach.

Sprzedajacy chyba lubuje sie w tym modelu i do tego w Avancie, bo chyba takim wlasnie smiga. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżdzić nie jeżdzi i nie ma w tych słowach przesady

Pojezdzij tydzien tak sobie 1,6 w avanciku to zmienisz zdanie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżdzić nie jeżdzi i nie ma w tych słowach przesady

Pojezdzij tydzien tak sobie 1,6 w avanciku to zmienisz zdanie :roll: :mrgreen:

Nie spotkałem się z 1,6 w Avancie, nie było takich wersji.

A te felgi to 19" Avusy, tanie nie są, ale całkiem przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z 1,6 w Avancie, nie było takich wersji.

Widzisz , dobrze , że założyłem klub bo dalej byś żył w nieświadomosci i nie wiedział byś , że były A4 1.6 Avant.A ja Ci mówie , że były :lol:

:arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1357030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z 1,6 w Avancie, nie było takich wersji.

Widzisz , dobrze , że założyłem klub bo dalej byś żył w nieświadomosci i nie wiedział byś , że były A4 1.6 Avant.A ja Ci mówie , że były :lol:

:arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1357030

Hie hie, ale padlina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...."

ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...."

ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam

Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna fura.

Tylko trzeba bylo kupic w monualu.

Mam taki silnik jak Ty i mocno nie narzekam z przesiadki z 2.8 30v w tej samej budzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...."

ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam

Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene.

roznica pewnie bylaby niewielka - benzyniak pali wiecej i paliwo do niego jest drozsze, ale jest tanszy w zakupie, chodzi tylko o ilosc przejezdzanych kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to autko bardzo podoba, środeczek wypas, i ładna w avancie.

Norbi od początku jak tylko kupiłeś furkę narzekałeś że auto nie jedzie ? czy po jakim czasie dopiero ? wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia...

ja jak pierwszy raz wsiadłem w 1.8T to mówiłem jak to auto zapier...dala, a teraz już by się chciało go dłubnąć, lub zmienic na coś mocniejszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się to autko bardzo podoba, środeczek wypas, i ładna w avancie.

Norbi od początku jak tylko kupiłeś furkę narzekałeś że auto nie jedzie ? czy po jakim czasie dopiero ? wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia...

ja jak pierwszy raz wsiadłem w 1.8T to mówiłem jak to auto zapier...dala, a teraz już by się chciało go dłubnąć, lub zmienic na coś mocniejszego :D

co racja to racja :P mi 2 miesiace temu tez wydawalo sie, ze auto jezdzi super, teraz chcialbym jakies 43 koniki wiecej :) konkretnie - 2.8 30V :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...."

ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam

Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene.

:grin: spoko poprostu w porownaniu do mojej A4 i nie tylko to twoja to jest cudo więc mnie poniosło dzisiaj już cię po cześci rozumię biorąc pod uwagę historię twoich byłych aut poprostu lubisz ostre szarpnięcie ale wierz mi zawsze będzie ci mało czym kolwiek nie pojeżdzisz tak to już jest ale przyznaj jedno egzemplarz ładny ci się trafił takich mało a że silnik cię zawiódł no cóż od tego są RS 4 fabryka to przewidziała dla takich jak ty. Ile ta furka cię wyniosła bo chciałbym taką tylko bez TIPTRONIC BO MNIE TO PRZERAŻA CHODZI O FACHOWCÓW I KOSZTY :grin: POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM JESLI URAZIŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna fura.

Tylko trzeba bylo kupic w monualu.

Mam taki silnik jak Ty i mocno nie narzekam z przesiadki z 2.8 30v w tej samej budzie :twisted:

Pojechałem po manuala, a pkazło się ze to Tip. Był w stanie idealnym to go łyknąłem i tyle. Jaki masz przebieg w swoim 2.5?

[ Dodano: 2006-07-23, 20:51 ]

mi się to autko bardzo podoba, środeczek wypas, i ładna w avancie.

Norbi od początku jak tylko kupiłeś furkę narzekałeś że auto nie jedzie ? czy po jakim czasie dopiero ? wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia...

ja jak pierwszy raz wsiadłem w 1.8T to mówiłem jak to auto zapier...dala, a teraz już by się chciało go dłubnąć, lub zmienic na coś mocniejszego :D

Od początku jak wsiadłem bylo slabo. Przesiadlem sie z 2.8 i to moze dlatego. Kupowalem z zamiarem zachipowania i tanszej eksploatacji. Zachipowac Tipa nie bardzo sie da, wiem to dopiero teraz a tansza eksploatacja tez jakos tak nie do konca.Pzdr.

[ Dodano: 2006-07-23, 21:00 ]

"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...."

ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam

Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene.

:grin: spoko poprostu w porownaniu do mojej A4 i nie tylko to twoja to jest cudo więc mnie poniosło dzisiaj już cię po cześci rozumię biorąc pod uwagę historię twoich byłych aut poprostu lubisz ostre szarpnięcie ale wierz mi zawsze będzie ci mało czym kolwiek nie pojeżdzisz tak to już jest ale przyznaj jedno egzemplarz ładny ci się trafił takich mało a że silnik cię zawiódł no cóż od tego są RS 4 fabryka to przewidziała dla takich jak ty. Ile ta furka cię wyniosła bo chciałbym taką tylko bez TIPTRONIC BO MNIE TO PRZERAŻA CHODZI O FACHOWCÓW I KOSZTY :grin: POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM JESLI URAZIŁEM

Nie uraziłeś spoko. Autko jest z 2000 roku i rok temu dalem za nie 42 tysie. Kupilem drogo, ale szukalem bezwypadkowego a za takie niemcy sobie duzo zycza. No i to wyposarzenie tez mialo wplyw na cene. Jest nawet TV :razz: Wystawilem go jakis miesiac temu na allegro i za tyle samo znalazlem kupca, ale sie rozmyslilem. W poszukiwaniu mocy wsadzilem w niego kuuupe kasy i teraz jest w stanie idealnym i szkoda bylo mi go sprzedawac. Jezeli juz szukasz 2.5TDI to znam kolesia ktory sprzedaje takiego avanta za bardzo dobre pieniadze 2001 w manualu i chce chyba 36 tysi. Maly przebieg, jezdzilem nim i jest naprawde ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg mam 218 tys.

6 biegow.

Na 18 cali troche sie zmulil ale nie jest zle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wałki rozrządu jeszcze sie trzymaja, bo powinny juz umierac.Moc nie spadla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...