Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna rozpórka


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

sama ta wygieta rura usztywnia na tyle ile potrzeba? Nie myślałes o poprowadzeniu prostej rury przy grodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostej nie za bardzo się da. Zawadza nieco gródź która w pewnym miejscu jest delikatnie przegięta, potem zawadza zbiornik z płynem hamulcowym no i aku. Ale fakt przy kolejnej dogięcia będą już nieco mniejsza bo na tej swojej musiałem robić to metodą prób i błędów. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:10_________________________________________________Pastaldo może się nie rozumieliśmy. Rurki są dwie. Złą fotę wrzuciłem na początku. Na poprzedniej stronie masz jak by co drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostej nie za bardzo się da. Zawadza nieco gródź która w pewnym miejscu jest delikatnie przegięta, potem zawadza zbiornik z płynem hamulcowym no i aku. Ale fakt przy kolejnej dogięcia będą już nieco mniejsza bo na tej swojej musiałem robić to metodą prób i błędów.

:polew: :polew: :polew: skomentowałem do pierwszego zdjęcia zanim dałes to drugie :shocked::przebiegly:

Ta druga juz całkiem fajnie wygląda :good:

A żeby ją przykręcić trzeba jakies dłuższe śruby przy kielichach zakładać czy ori śruby łapią bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby ją przykręcić trzeba jakies dłuższe śruby przy kielichach zakładać czy ori śruby łapią bez problemu?

Ori łapią bez problemu. Wywalasz tylko te podkładki, albo i nawet nie bo w sumie gwintu jest jeszcze sporo. Ja bynajmniej je wywaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby ją przykręcić trzeba jakies dłuższe śruby przy kielichach zakładać czy ori śruby łapią bez problemu?

Ori łapią bez problemu. Wywalasz tylko te podkładki, albo i nawet nie bo w sumie gwintu jest jeszcze sporo. Ja bynajmniej je wywaliłem.

:good:

wielki szacun za pomysłowość i wykonanie :good:

Kończ ją, dopieszczaj i reklamuj produkt końcowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak liczyłem sobie mniej więcej koszty materiału, pakowania i wysyłki. Co powiecie na cenę 80zł do pomalowania (wyczyszczona oczywiście), 90zł pomalowana (kolor może być do wyboru)? Oczywiście już z wysyłką.

PS: teraz niestety do końca tygodnia siedzę w pracy, ale w sobotę powinienem swoją do końca ogarnąć. Może w motoryzacyjnym da się dorwać jakieś zaślepki na tą rurkę gdzie jest mocowanie - fajnie by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena raczej w porządku :good:

A wchodzą w gre powiedzmy komplety ? :przebiegly:

Górna + dolna?

Jaka wtedy cena? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena raczej w porządku :good:

A wchodzą w gre powiedzmy komplety ? :przebiegly:

Górna + dolna?

Jaka wtedy cena? :kox:

Oczywiście. Na w komplecie na pewno będzie niższa bo odpadają już koszty wysyłki dolnej więc dycha na pewno będzie taniej. Czy coś więcej uda się urwać w komplecie to jeszcze zobaczę jak wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rob liste na gorna :decayed: Ja sie zapisuje hehe :cool1:

To rob liste na gorna :decayed: Ja sie zapisuje hehe :cool1:

Zawsze można sprzedać coś w przedsprzedaży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do polifta górna podejdzie?? czy osłona podszybia przeszkadza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do polifta górna podejdzie?? czy osłona podszybia przeszkadza??

Hmy, a tego ci nie powiem. W sobotę powinienem z grubsza dopieścić tą swoją, oczyszczę ją, pomaluje to porobię dokładne zdjęcia i ewentualnie opiszę co w kolejnych będzie poprawione. Przy tej nie wszystko jest tak jak być powinno bo musiałem giąć ją metodą prób i błędów a ciężko było ją przymierzać kiedy rurka była dłuższa - skrócić nie mogłem bo nie wiedziałem o ile. Ale to już wszystko opiszę może w sobotę wieczorem.

mógłbyś jeszcze opisać jak wrażenia z jazdy? co się zmieniło ? :tongue4:

Powiem tak. Jak założyłem dolną to od razu czułem że auto prowadzi się jakoś inaczej. Zniknęło trzeszczenie deski rozdzielczej przy zjeździe z krawężników i na dziurach zachowywał się jakoś lepiej. Przy górnej zaraz po założeniu jakiejś zmiany nie widziałem. Generalnie lubię szybką jazdę, ale jeżdżę raczej ostrożnie więc w zakręty nie wchodzę jakoś agresywnie więc nie wiem czy w tym zakresie jest różnica. Musiałby to przetestować ktoś kto lubi ostro zbierać zakręty. Na trasie którą zwykle pokonuje droga jest raczej ok jest tylko jakiś 1km wertepów i 500m ostrych kolein. Tak już po raz któryś ostatnio jadę przez te koleiny i zastanawiam się czy wcześniej auto też się tak w nich prowadziło bo aktualnie idzie w nich bardzo ładnie, nie prowadza na boki. Ale ciężko powiedzieć mi czy to przez tą górną.

Generalnie jestem zadowolony z tego zestawu. Przód zachowuje się teraz bardzo fajnie. Nic nie trzeszczy przy jeździe po dziurach itp a tak to deska lubił się odezwać, szczególnie przy zjeździe z tych krawężników. Teraz wkurza mnie już tylko tył który jednak pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak dopieścisz górna to mysl nad tyłem :decayed:

Ogólnie dojrzewam do decyzji (czy z kasa się wyrobie) i będę chyba u ciebie zamawiał. Ciekae czy zauważę różnice przy standardowym zawiasie 1BA. Ty masz jakie zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakie zawieszenie?

Takie kombinowane :> Z przodu amorki od wersji -20mm (1BE czy jakoś tak) i komfortowe sprężyny jakieś -60/70 :naughty: Z tyłu zwykłe amory i sprężyny -40mm. Jest nisko, ale dość miękko i wygodnie. Przód spisuje się bardzo fajnie, amorki radzą sobie świetnie (w rok ubyło 1%). Gorzej z tyłem, bo amorki nie są ori więc za jakiś czas będzie trzeba pomyśleć o czymś innym, najchętniej łyknąłbym używki z tej samej serii co z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to ja czekam na dalsze informacje i zdjęcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam na test jeszcze kogoś i chyba kupie.

Wydaje mi się, że mam "miękkie" auto a na dziurach trochę się "gnie" i coś tam trzeszczy ale w sumie bardziej trzeszczy tył :mysli::confused4: Tylko za bardzo w avancie nie ma jak górnej zamocować :polew: choć w sumie aż tak często bagażnika nie ładuje do pełna więc jak by było coś estetycznego i wygiętego aby biegło tuż za siedzeniami to czemu by nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam na test jeszcze kogoś i chyba kupie.

Wydaje mi się, że mam "miękkie" auto a na dziurach trochę się "gnie" i coś tam trzeszczy ale w sumie bardziej trzeszczy tył :mysli::confused4: Tylko za bardzo w avancie nie ma jak górnej zamocować :polew: choć w sumie aż tak często bagażnika nie ładuje do pełna więc jak by było coś estetycznego i wygiętego aby biegło tuż za siedzeniami to czemu by nie...

Powiem ci że o tylnej do siebie też myślę, ale to odległa przyszłość. U mnie na początku było tak że przód i tył trzeszczał. Szczególnie przy zjeżdżaniu z krawężników no i na dziurach, dach lubił sobie zatrzeszczeć, deska. Teraz przód zachowuje się rewelacyjnie. Mimo że mam dość niskie zawieszenie z przodu w zasadzie panuje błoga cisza. Wkurza mnie już tylko tył, które w sumie jest dość miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam na test jeszcze kogoś i chyba kupie.

Wydaje mi się, że mam "miękkie" auto a na dziurach trochę się "gnie" i coś tam trzeszczy ale w sumie bardziej trzeszczy tył :mysli::confused4: Tylko za bardzo w avancie nie ma jak górnej zamocować :polew: choć w sumie aż tak często bagażnika nie ładuje do pełna więc jak by było coś estetycznego i wygiętego aby biegło tuż za siedzeniami to czemu by nie...

Ja już zakupiłem jak dotrze do następnego weekendu to zamontuję i dam znać jakie efekty :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...