Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna rozpórka


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba lepszym zabezpieczeniem przed odkręceniem będzie nakrętka z zabezpieczeniem nylonowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no śrubki znalazłem na główce mają napisane 5.8 i nie wiem stykną takie czy jechać do sklepu po jakieś lepsze??

Na moje oko przekręcisz na 90% Szukaj dalej albo kup jak koledzy wyżej pisali.

A Ty w zestawie nie dostałeś? :mysli: Bo ja miałem ale czasu sprawdzać nawet nie miałem jakie więc dokręciłem ale musiał być twarde bo dół skręciłem z dość dużą siłą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko niestety w sklepach dostać coś innego niż 5,8 :no: Ale jak się przykręca z głową to nic nie się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod nakrętke dać sprężynującą podkładke czy zwykłą , no i czy kontrować nakrętke jeszcze jedną czy jest to zbędne :)?

Ja mam skręcone tak jak było w zestawie, czyli tylko sama nakrętka bez podkładki z tym, że dokręciłem ile pary w łapach miałem, jutro będę na kanale więc zobaczę jak się ma dolna po tygodniu i ~300 km użytkowania. Ale sprawdzałem we wtorek i siedziała sztywno, jutro trochę dociągnę nakrętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tych 5.8 jeździ to już prawie rok i w tym czasie 17tyś km i siedzi sztywno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki juz wszystko jasne dogrzebałem się do takiej fotki zwracam honor koledze LABIEL

Są 2 rozpórki dolne

querlenkerstreben4.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ps. ogólnie co do rozpórek kolego Pastaldo nie musisz mi tłumaczyć jaką rolę spełniają bo dokładnie wiem, chodzi mi tu o tą nieścisłość iż ktoś napisał że po zamontowaniu oferowanej rozpórki dolnej w postaci samej rurki przestało trzeszczeć z przodu ( plastiki )

to chyba są 3 bo ja mam jeszcze jedną, postaram się dodać fotę jak tylko będę w kanale,ja mam jeszcze jedną szeroką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki juz wszystko jasne dogrzebałem się do takiej fotki zwracam honor koledze LABIEL

Są 2 rozpórki dolne

querlenkerstreben4.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ps. ogólnie co do rozpórek kolego Pastaldo nie musisz mi tłumaczyć jaką rolę spełniają bo dokładnie wiem, chodzi mi tu o tą nieścisłość iż ktoś napisał że po zamontowaniu oferowanej rozpórki dolnej w postaci samej rurki przestało trzeszczeć z przodu ( plastiki )

to chyba są 3 bo ja mam jeszcze jedną, postaram się dodać fotę jak tylko będę w kanale,ja mam jeszcze jedną szeroką :polew:

może masz przy tylnej osi trzecia z przodu to górna rozpórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś fotkę zrobionej RAMY z tyłu jak i z przodu o kształcie KWADRATU z KRZYŻEM w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, powiedzcie mi czy na tą dolna rozpórkę wystarczy płaskownik o grubości 5mm i szerokości 3cm (ewentualnie zespawane dwa na grubość) czy to musi być zaklepana na końcu rura? Jeśli tak to jakiej grubości ścianki tej rury i jaka średnica?

Pozdrawiam!

No to rozpórka zrobiona (z rury 3/4cala, rozgrzana na końcach i sklepana). Śruby dałem 10, twardość 8.8 i narazie trzyma :) Długość rurki wyszła mi około +-56cm, wcześniej kolega pisał, że coś pomiędzy 70cm-90cm ale nijak tam takich dziur nie miałem. Wrażenia z jazdy na plus, tak jak było pisane wcześniej auto inaczej reaguje na dziury i wertepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniam sruby i nakretki na cos mocniejszego doje..em je ile szlo i po 20tys kilometrow puscily obie:kwasny: mimo ze byly na kleju do gwintow:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...