Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna rozpórka


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś powiedzieć jaką długość ma dolna rozpórka w B5?:wink:

---------- Post dopisany 07-09-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 20:58 ----------

Labiel pw:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel spoko. Najwyżej sobie wpisz przypomnienie w telefonie na termin w jakim będziesz w chacie;-)

Bediks zaglądałem nie raz pod autko bo jestem uczulony na jakiekolwiek przetarcia, obtarcia podłogą i jak się zdarzy to od razu sprawdzam czy coś się nie stało. Właśnie mnie dziwi że nie mam tej rozpórki...

Mam do Was pytanie czy macie wymiary dolnej osłony silnika? Kumpel może w robocie wyciąć z blachy (do wyboru jaka grubość) laserowo i tylko to potrzebuje a starej nie mam;-/ JAk będzie ok to mogę hurtowo dla Was załatwiać;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejesz sie a koledze jak w 1.8 przednia lapa odpadla do silnika to przy ostrzejszym starcie silnik tak wyrywał w góre ze wgniecenie w masce mial i na wierzchu wygladalo jak mały wulkan na masce :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki stabilizator na tyl od Audi S4 może wplynac na lepsze prowadzenie się auta...?

Stabilizator tyl Audi s4 b5 quattro (3516645354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki stabilizator na tyl od Audi S4 może wplynac na lepsze prowadzenie się auta...?

Stabilizator tyl Audi s4 b5 quattro (3516645354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

przeca to jest część zawiechy w quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może chodzi mu o to, że w S4 jest mocniejszy, sztywniejszy niż w A4 i czy po włożeniu takiego z S4 auto będzie się lepiej prowadzić?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pakowałem do siebie stabilizator od 1,8T, był chyba z 3mm grubszy od mojego i z dwa razy cięższy i jest naprawdę różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie chyba załaduje stabilizator od 1,8t, akurat niedługo będę wymieniał łączniki to przy okazji wpadnie stabilizator:wink: Chociaż jak na razie jest wystarczająco sztywno, mam 1BA i założyłem rozpórkę górną (ori A6 C5) i dolną wykonaną wg "projektu" kolegi Labiel, dzięki:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może chodzi mu o to, że w S4 jest mocniejszy, sztywniejszy niż w A4 i czy po włożeniu takiego z S4 auto będzie się lepiej prowadzić?:wink:

Dokladnie o to mi chodzilo - w S4 chyba ten stabilizator jest chyba grubszy - niech ktoś mnie poprawi jak siedzi w temacie... Rozporka gorna kielichow od A6 na pewno bardziej stabilizuje auto a ciekawe jak wygląda sprawa z komfortem jazdy po jej zamontowaniu...

Stabilizator o nr 8D0411309M ma 29mm

Stabilizator dla zawieszenia sportowego o nr 8D0411309L ma tez 29mm

Dane wg IFI :: Free services

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Labiel masz do sprzedania dolna rozpórke? jak tak to za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Labiel masz do sprzedania dolna rozpórke? jak tak to za ile?

Będę miał po weekendzie jak odwiedzę chatę bo mi się w Poznaniu skończył już zapas.

Sivy86, zapomniałem ci jeszcze opowiedzieć jak w A80 wraz w olejem wyłowiłem kawałek tłoka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SMS chyba wyrwałem ostatnią rozpórkę z zapasów od Labiel-a;-)

Labiel kurde takiego doświadczenia i przygód z Audi chyba nikt na forum nie miał;-) Coś czuje że wszystkie browary z nocnego byśmy wykupili jakby tak usiąść na ławeczce;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SMS chyba wyrwałem ostatnią rozpórkę z zapasów od Labiel-a;-) Coś czuje że wszystkie browary z nocnego byśmy wykupili jakby tak usiąść na ławeczce;-)

Hehe, całkiem możliwe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel dziś założyłem tę rozpórkę i muszę powiedzieć że jest meega różnica!!Każdemu polecam założyć ją bo auto zupełnie inaczej się zachowuje!! Do tego założyłem osłonę pod silnik i skrzynie biegów z podłużnej płyty jakby aluminium z plastikiem więc nie pęknie przy pierwszej lepszej kolizji z np. kamieniem. Muszę ją tylko wyłożyć czymś od strony auta bo przy puszczeniu gazu wpada w rezonans przez kontakt z miską olejową i irytuje troszkę;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w miejscu gdzie jest miska przytwierdziłem do osłony gruby filc, właśnie ze względu na wibracje i dla dodatkowej ochrony miski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę musiał w robocie pogadać z chłopakami z blacharni czy nie mają czegoś fajnego;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...