Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna rozpórka


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiec jakie wymiary są tej rozpórki jaka rurka jakiej długości i jaki jest rozstaw otworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zakładać ją z podniesionym przodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak jest potem z oslona skrzyni biegow po zalozeniu tej rozporki? idzie ja zalozyc, bo mi mechanik zakladal ori dolna rozporke i tylna czesc oslony wyladowala w bagazniku, bo mowi ze jest lipa z jej zalozenoem, ale ja nie widzialem jak to wyglada od spodu bo auto juz stalo obok podnosnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie wiem jak to zakladacie z osłoną, Ni uja nie idzie dokrecic u gory nakretki (sruby) jak jest oslona zalozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja zamontowałem taką rozpóreczkę i miałem osłonę pod skrzynia, ale u mnie nie było problemów aby z góry nakrętkę przytrzymać płaskim kluczem a z dołu dociągać ps dla wszystkich którzy będą chcieli montować -> przykręćcie to nakrętką samokontrującą oraz podkładka sprężynująca mile widziana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolego Labiel modzisz coś dalej bo ucichło i nic nie słychac :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie, nadal mam to w planach. Miałem już zrobić to w marcu podczas urlopu, ale wynikły różne nieprzewidziane przeze mnie komplikacje: choroba, praca, kobieta, trzeba było też pompę wody wymienić. Normalnie kumulacja jak w totku :wallbash: Z grubsza sytuację już opanowałem. Materiał leży, półautomat też już stoi w garażu, gientarka do rur również. Teraz czekam tylko na jakieś wolniejsze dni bo przez urlopy w firmie mam trochę zapieprz. Może i nawet coś dzisiaj bym już podłubał ale kobieta zrobiła mi niespodziankę przyjeżdżając z Poznania :> Chodzi mi to cały czas po głowie bo do siebie również by mi się przydała. Może nie uwierzycie ale dopiero na dniach wywaliłem u siebie tą dolną prowizorkę którą miałem wcześniej i zamontowałem właściwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie, nadal mam to w planach. Miałem już zrobić to w marcu podczas urlopu, ale wynikły różne nieprzewidziane przeze mnie komplikacje: choroba, praca, kobieta, trzeba było też pompę wody wymienić. Normalnie kumulacja jak w totku :wallbash: Z grubsza sytuację już opanowałem. Materiał leży, półautomat też już stoi w garażu, gientarka do rur również. Teraz czekam tylko na jakieś wolniejsze dni bo przez urlopy w firmie mam trochę zapieprz. Może i nawet coś dzisiaj bym już podłubał ale kobieta zrobiła mi niespodziankę przyjeżdżając z Poznania :> Chodzi mi to cały czas po głowie bo do siebie również by mi się przydała. Może nie uwierzycie ale dopiero na dniach wywaliłem u siebie tą dolną prowizorkę którą miałem wcześniej i zamontowałem właściwą.

No coz :decayed: Dalej czekamy z niecierpliwoscia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy w Q taka rozpórka nie bedzie narażać napedów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy w Q taka rozpórka nie bedzie narażać napedów?

A dla czego miała by narażać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie fest duzo ludu czeka na gorna

jak juz bedzie gotowa to zamawiam obie :) taki zestaw w promocji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie ruszyłem z pracami górnej. Na początek chce zrobić coś takiego:

http://www.rallyshop.pl/index.php?p597,rozporka-omp-audi-a4-ma-1754-012060

Wiem że nie u każdego to podejdzie, ale grunt to wykonać mocowania. Resztę można modyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...