Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turzol na światlach koŁo MC :hi:

Następnie srebrne B6 awant na Pszczyńskich blachach na ul Burschego :hi:

To ja byłem :)

Siemanowe A4 o 16:10 na krakowskiej w Mikołowie

Edytowane przez Indi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siwy dziś na rondzie z Jaśkowicką :hi:

Opublikowano

Czarny avant B6 KOS ***50 stałeś za mostkiem w stronę Woli pozdro :wink:

:hi:

Opublikowano

dzisiaj rano Adaśko na dzielnicy :)

Opublikowano

Seves w czwartek obok małego Tesco na Nowinach o 17.30

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie ;)

Opublikowano

Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie ;)

...by sie zgadzało :) kaś Ty ta seria ujrzoł?!
Opublikowano

Ja seria, kumpel ze mna jechal firmowym Caddy i pado, obejrz jaka audica , a ja na to.. eee to tylko Grzesiu :D

Zacne to macie Panocku ;)

Opublikowano

Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie ;)

...by sie zgadzało :) kaś Ty ta seria ujrzoł?!
Przecie Ty tak wolno jeździsz, że nokią 3310 można filmiki bez klatkowania za Tobą kręcić :D
Opublikowano

Ja seria, kumpel ze mna jechal firmowym Caddy i pado, obejrz jaka audica , a ja na to.. eee to tylko Grzesiu :D

Zacne to macie Panocku ;)

...rezam...jak to Miszka mówi: do serii ;) . A ponadto telefony są zawsze na jaką kawkę sie mozna umówić.

Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie ;)

...by sie zgadzało :) kaś Ty ta seria ujrzoł?!
Przecie Ty tak wolno jeździsz, że nokią 3310 można filmiki bez klatkowania za Tobą kręcić :D
Te Łon...srete tete :P ...no ostatnio my dwaj za chooooooooja pana nie zmieścili by się przed tym wjazdem na rondo :decayed: .A żem prędzej jechałem ekonomicznie, to inna bajka...też czasem chce mieć spalanie rzędu 7 litrów a 9 :P

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Ja seria, kumpel ze mna jechal firmowym Caddy i pado, obejrz jaka audica , a ja na to.. eee to tylko Grzesiu :D

Zacne to macie Panocku ;)

...rezam...jak to Miszka mówi: do serii ;) . A ponadto telefony są zawsze na jaką kawkę sie mozna umówić.

Polko_V dzisiaj w Knurowie na rondzie ;)

...by sie zgadzało :) kaś Ty ta seria ujrzoł?!
Przecie Ty tak wolno jeździsz, że nokią 3310 można filmiki bez klatkowania za Tobą kręcić :D
Te Łon...srete tete :P ...no ostatnio my dwaj za chooooooooja pana nie zmieścili by się przed tym wjazdem na rondo :decayed: .A żem prędzej jechałem ekonomicznie, to inna bajka...też czasem chce mieć spalanie rzędu 7 litrów a 9 :P
Cieżko z ta kawa, wczoraj wrocilem z 3 tyg delegacji, we wtorek zas jade na dluzej takze ustrzelic sie jest dosyc ciezko ;-)
Opublikowano

siwytychy dzisiaj na dzielni i ucho77 przy hotelu Tychy

Opublikowano

siwytychy dzisiaj na dzielni i ucho77 przy hotelu Tychy

Dziś się nie wypuszczałem tak daleko :wink: chyba że moje ebła auto żeby się po lansować :lol1:

Opublikowano

siwytychy dzisiaj na dzielni i ucho77 przy hotelu Tychy

Dziś się nie wypuszczałem tak daleko :wink: chyba że moje ebła auto żeby się po lansować :lol1:

To nie wiem, ale pełny s-line na bixie , Twój kolor i blachy ST ;)

Opublikowano

Serio przed chwilą koło Tesco w SWD ☺

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Turzol dziś na Tychach :hi:

Opublikowano

Turzol dziś na Tychach :hi:

:hi: Zakładaj te felgi w końcu :naughty:

Opublikowano

:facepalm: brak czasu

Opublikowano

właśnie teraz Czarny Avancik z przyczepką na tablicach SRC na sośnicy :D

Edytowane przez Kucmin

Opublikowano

Czyżby Hammer kupił przyczepka na budowa

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.