Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla kierownika z czarnej b6, rej. KOL KJ z klubowymi ramkami, widziana dziś ok 17.30 na parkingu ch Pogoria w DG. :)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarny B6 avant pod biedronką w Knurowie po 18.... :hi:

Opublikowano

Egon na forum, pogadane ;)

Opublikowano

Egon na forum, pogadane ;)

Dokładnie fajnie Ci leży ten zderzak i lampy całkowicie inne auto

Opublikowano

Egon na forum, pogadane ;)

Dokładnie fajnie Ci leży ten zderzak i lampy całkowicie inne auto

thnx

Opublikowano

Muszka na osiedlu kilka dni temu :) pogadane :hi: i moja była pomacana :decayed:

i Przemo kajs na trasie w piątek w swoim zastępczym wozie chyba bo znów nie zauważyłem :/

:hi:

Opublikowano

W Jastrzębiu kolega na klubowych ramkach chyba w srebnej b6 na skrzyżowaniu z al.J.piłsudskiego koło godz 13:50 :)

Opublikowano

Tolek i Seves w City Pubie :)

PS. Nie pamiętam o czym gadaliśmy :grin:

Opublikowano

Czerwony sedan b6 SZY 100** dzis na wyjezdzie z parkingu z pod zoo w chorzowie

Opublikowano

Przed chwilą w Pawłowicach ☺ lecz nie znam 912f3b8aaba4ae7252cc2b94eb5fb626.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dawno dawno bywał na spotach w sjz

Opublikowano

Granatowy avant b6 ST po 15 na radziejowce Tychy

Opublikowano

pare dni stała na terenach byłej baildony
bc19a61b8a615b05b0622b507a321.jpg Uploaded with fotem.pl

Opublikowano

Tolek i Seves w City Pubie :)

PS. Nie pamiętam o czym gadaliśmy :grin:

hahaha to było spotkanie :D

Stanley opowiadałeś nam o tej Zuzi którą z każdej strony wnikliwie "analizowałeś" :decayed:

PS

Kur** Stan o tej porze w tym city pubie niezly rozpierd_ol sie dzieje olaboga szmaty latały z każdej strony :kwasny: jak tam bywałem 10lat temu to spokój był :grin:

Majkel wczoraj ok 15-16 hmm na wyzwolenia w rybniku, jechał jakiś zamyślony :P ja w "cuprze" od mamusi wiec mógł mnie nie zauważyć hahaha

Edytowane przez seves

Opublikowano

Tolek i Seves w City Pubie :)

PS. Nie pamiętam o czym gadaliśmy :grin:

hahaha to było spotkanie :D

Stanley opowiadałeś nam o tej Zuzi którą z każdej strony wnikliwie "analizowałeś" :decayed:

PS

Kur** Stan o tej porze w tym city pubie niezly rozpierd_ol sie dzieje olaboga szmaty latały z każdej strony :kwasny: jak tam bywałem 10lat temu to spokój był :grin:

Majkel wczoraj ok 15-16 hmm na wyzwolenia w rybniku, jechał jakiś zamyślony :P ja w "cuprze" od mamusi wiec mógł mnie nie zauważyć hahaha

nic takiego nie robiłem i nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

nic takiego nie robiłem i nie mówiłem :decayed:

To jednak cos pamiętasz :D

Edytowane przez seves

Opublikowano
nic takiego nie robiłem i nie mówiłem :decayed:

To jednak cos pamiętasz :D
He he

Miał nie źle wlane a a teraz sciemnia.

Opublikowano

5ffd352bbbf3666ecb6d7cd2434d7593.jpg

Sr na moście kolo amadeusa ;) przed McDonald's godz 18;34

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

Opublikowano

B5 w avancie SK pod Pirotoksem w Kato na Słonecznikowej o 6:30.

Opublikowano

Ucho.77 dzis o 5 pod browarm w tychach, trablem ale oczy przecierales :-P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.