Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chwilę przed 13 najpierw Turzolowe "STDI w toku" pod jego blokiem :naughty: ps ten tylni zdeś z eSy jest taki bardziej wystający w tył(jakby taki spompowany czy miałem haluny ? )

i chwilę później Multis na skrzyżowaniu przy biedrze pomykał w stronę stoczniowców :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ps ten tylni zdeś z eSy jest taki bardziej wystający w tył(jakby taki spompowany czy miałem haluny ? )

:

brak alkoholu ci szkodzi:decayed:
Opublikowano
chwilę przed 13 najpierw Turzolowe "STDI w toku" pod jego blokiem :naughty: ps ten tylni zdeś z eSy jest taki bardziej wystający w tył(jakby taki spompowany czy miałem haluny ? )

To złudzenie kwalifikujące się pod halun :decayed:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin:

To wszystko przez długi brak alkoholu we krwi

Opublikowano
Talibowe wozidło na Naftowej w sosnowcu o 11 dziś :hi:

trzeba było dzwonić i wpaść na kawke.. byłeś po e-cygarety ? :decayed:

Opublikowano
Wczoraj przed 23cią Polko u rodziny w Świerklanach.
zgadza się...a mówiłem Ewce, że "titnięcie" i "wygar" z esy słyszałem:decayed:
Opublikowano
Wczoraj przed 23cią Polko u rodziny w Świerklanach.
zgadza się...a mówiłem Ewce, że "titnięcie" i "wygar" z esy słyszałem:decayed:

Było titnięcie i redukcja z 7 na 5 :grin:

Opublikowano
Wczoraj przed 23cią Polko u rodziny w Świerklanach.
zgadza się...a mówiłem Ewce, że "titnięcie" i "wygar" z esy słyszałem:decayed:

Było titnięcie i redukcja z 7 na 5 :grin:

ale słychać było... :naughty:

Opublikowano
Talibowe wozidło na Naftowej w sosnowcu o 11 dziś :hi:

trzeba było dzwonić i wpaść na kawke.. byłeś po e-cygarety ? :decayed:

w zasadzie w robocie ale po trasie miałem e-dym :naughty:

Opublikowano

kogo to dzisiaj mijałem w Katosach pod tunelem na Sosnowiec.... avant B5 :)

Opublikowano

jaki kolor? :)

Opublikowano
jaki kolor? :)

blachy bodajże SK granatowe.... rzuciły mi się w oczy srebrne lusterka :decayed:

Opublikowano
jaki kolor? :)

blachy bodajże SK granatowe.... rzuciły mi się w oczy srebrne lusterka :decayed:

a o której??

Opublikowano

około 12...

Opublikowano

kolor,godzina i lusterka by podeszły tylko te B5:decayed:

Opublikowano
kogo to dzisiaj mijałem w Katosach pod tunelem na Sosnowiec.... avant B5 :)

mua :decayed: fajnie sie prezenci twoj furak :wink:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

a lusterka nie srebne tylko biale ujebane :decayed:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

i godzine pozniej na pentli slonecznej kolega z czerwonego b5 avant ktorego tez czesto widuje rano jak cisne na garaz :decayed:

Opublikowano

Dziś kolo 9 rano dąbrowa kolo makro srebrne kombi b5 z ramkami rej SD

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

[/color]i godzine pozniej na pentli slonecznej kolega z czerwonego b5 avant ktorego tez czesto widuje rano jak cisne na garaz :decayed:

Ja to bylem ja te biale twoje lustra to znak rozpoznawczy po nich cie rozpoznaje hehe a kaj to mnie rano widujesz tak czesto ??

na debie kolo bylego burdelu casanowa :decayed: a i pare razy na drodze 86 na tychy:wink:

Opublikowano
jest ktos z okolic knurowa kto oceniłby stan tej oto turbiny

TURBOSPRĘŻARKA A4 B6 B7 1.8T K03-029 AVJ BFB (3829647950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

moderatorzy prosba o nie usuwanie tego posta ,

kolego...to nie ten wątek jak żeś zauważył...wstaw "to" na

http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-slaskie-kazdy-piatek-godz-18-00-c-h-forum-gliwice-24385/ a tam jest "pare" osób co możliwe, że Ci pomogą:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.