Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kaj to moje wszystkie dzisiejsze posty poleciały ??:polew: pozdro dla kolegi z czarnego b6 na tyskich blachach widzianego dziś jakieś 15 po 5 w Katowicach na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki stałeś do skrętu w prawo na mikolow a ja do skrętu w lewo

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Opublikowano
Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

:grin::grin::grin:

O 17.00 Guru na dziale z alkoholami w Auchan, pogadane :decayed:

Opublikowano
Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Widziałem Cię dzisiaj w Żorach na światłach, pomykałeś w stronę Katowic koło 11:30:decayed:

Opublikowano
Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Widziałem Cię dzisiaj w Żorach na światłach, pomykałeś w stronę Katowic koło 11:30:decayed:

:hi: głodny byłem ,jechałem to szałasu coś wdupić :decayed: ale ciebie nie widziałem :facepalm:

Opublikowano
Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Też go widziałem z jakąś rudą .....

Opublikowano
Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Też go widziałem z jakąś rudą .....

:grin::grin:

Opublikowano

Ok 19:30 czerwony b5 na ramkach (troche wyplowialych) dja... pod casto/jula

Opublikowano

Dzis kolo 19 srebrny sedan 1.8 T blachy SCI..FX ? Pomrygane, pomachane :wink:

Opublikowano
Ok 19:30 czerwony b5 na ramkach (troche wyplowialych) dja... pod casto/jula

To jest Sparki z Knurowa :wink:

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Też go widziałem z jakąś rudą .....

ja Wam dam "ruda" niechj ona to poczyta:baseball:

...a właśnie Ewka powiedziała: "co to za ładne audi??"

...ja na to: "to SRB"

...a Ona:"obleci :disgust:"

:decayed:

Opublikowano

Przed chwilą na Statoil w SWD widziane srebrne B5 avant na SJZ 2N** kto to?

Opublikowano

naklejka z motorem na klapie po lewej ??

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Polko widziany w Żorach z jakąś d*pą jechał :decayed: pewnie z k**estwa wracał :wink:

Też go widziałem z jakąś rudą .....

ja Wam dam "ruda" niechj ona to poczyta:baseball:

...a właśnie Ewka powiedziała: "co to za ładne audi??"

...ja na to: "to SRB"

...a Ona:"obleci :disgust:"

:decayed:

Ewka jednak mądra kobieta :wink:

Opublikowano
naklejka z motorem na klapie po lewej ??

nie to nie ja:)

Opublikowano
:wink::decayed:
Opublikowano
naklejka z motorem na klapie po lewej ??

nie przypatrzyłem, napewno były klubowe ramki :wink:

przed chwila B6 Lakiego na parkingu Karuzeli w SWD :wink:

Opublikowano
naklejka z motorem na klapie po lewej ??

nie przypatrzyłem, napewno były klubowe ramki :wink:

przed chwila B6 Lakiego na parkingu Karuzeli w SWD :wink:

Sie szlachta bawi :decayed:

wysłane z one v

Opublikowano

Wczoraj Wodzisław-Jastrzębie niebieskie B5 ramki klubowe.Kierownik psychopata :facepalm::facepalm: Co to jest za wariat :decayed:

Opublikowano
Wczoraj Wodzisław-Jastrzębie niebieskie B5 ramki klubowe.Kierownik psychopata :facepalm::facepalm: Co to jest za wariat :decayed:

:grin:

BTW

Wczoraj wieczorem pod SCC, ciemne B6 Avant, nr rej SJ.....

Wczoraj ok 13 w Bytomiu na ul. Wrocławskiej niebieskie B5 Avant nr rej STA....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.