Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rezacz Pucek znów pod hokiem :wink: a na parkingu widziane jego B7

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Rezacz Pucek znów pod hokiem :wink: a na parkingu widziane jego B7

:decayed:

Opublikowano

2014-01-21%252021.05.10.jpg

Europa ;D

Opublikowano

Horny wczoraj koło 9:00 chyba żech Cię widzoł w Zabrzu na skrzyżowaniu Wolności z Al. Korfantego :wink:

Opublikowano
Horny wczoraj koło 9:00 chyba żech Cię widzoł w Zabrzu na skrzyżowaniu Wolności z Al. Korfantego :wink:

A możliwe możliwe. Toczyłem się tam ;)

Opublikowano
wczoraj B7 sevesa na ul. xxx :eusathink:

może być:wink: "czasem" się tam kręcę :decayed:

wieczorami...lachony w głowie.....zamiast na spota się kulnąć :whistling:

Opublikowano

Dzisiaj o 16.20 w Jastrzębiu widziana czarna B6 SJZ xx35 na klubowych ramkach. Pomrygane.

Sony Xperia

Opublikowano

Wczoraj około 16 20 B5 Avant na SRxxxE jadący widziany na Kamyczka.. Pozdrawiam kierownika, dzieki za szybki przejazd :grin::decayed:

Opublikowano

Dziś przed 15 chyba czarny avant b5 SD.. z klubową wlepką na klapie, na Rozdzieńskiego koło MrHamburgera - obtrąbiony :decayed:

Potem, chwilę po 15'stej minięty srebrny sedan b6 pod kościołem na Franciszkanskiej. Nie zdążyłem pomrugać

Opublikowano

Wczoraj na A1 w strone Gliwic z Rybnika A3 z ramkami klubowymi na blachach SB. Pomigałem awaryjnymi ale nie wiem czy kierowca skojarzył:wink:

Opublikowano

Siemasz widziany w Mszanej koło wnuka dziś przed 11 a Pucek przed 12 na łaźni :decayed:

Opublikowano
Siemasz widziany w Mszanej koło wnuka dziś przed 11 a Pucek przed 12 na łaźni :decayed:

A Ty nierobie znowu wyjechałeś tak szybko :facepalm:

Opublikowano

Czorny jak wungel :decayed: wczoraj pod KWK Budryk :hi:

0519252142a507e4.jpg

Opublikowano
Czorny jak wungel :decayed: wczoraj pod KWK Budryk :hi:

http://images65.fotosik.pl/611/0519252142a507e4.jpg

też go ostatnio (miesiąc temu?!) widziałem u mnie na Skrzeczkowickiej:whistling: ...kto to tak apropo??
Opublikowano
Czorny jak wungel :decayed: wczoraj pod KWK Budryk :hi:

http://images65.fotosik.pl/611/0519252142a507e4.jpg

też go ostatnio (miesiąc temu?!) widziałem u mnie na Skrzeczkowickiej:whistling: ...kto to tak apropo??

Ja już tego avanta widziałem wcześniej na parkingu pod grubą, ale też nie wiem kto to taki.

Opublikowano
Czorny jak wungel :decayed: wczoraj pod KWK Budryk :hi:

http://images65.fotosik.pl/611/0519252142a507e4.jpg

też go ostatnio (miesiąc temu?!) widziałem u mnie na Skrzeczkowickiej:whistling: ...kto to tak apropo??

Ja już tego avanta widziałem wcześniej na parkingu pod grubą, ale też nie wiem kto to taki.

może ramki w gratisie do auta dostał i o forum nic nie wię:wink:

Opublikowano

Egon dzisiaj na BP w Knurowie pogadane :hi:

Opublikowano
Egon dzisiaj na BP w Knurowie pogadane :hi:

Dokładnie trzeba było skorzystać z pogody umyć i odkurzyc parcha

Opublikowano

Dzisiaj 8.40 w bełku na rondzie na A1 czarne a4 z tyłu na ledach a6. Hammer?

Opublikowano

Jak b7 to albo Hammer albo Siergiej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.