Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś po 12 ciemny srebrny sedan b5 na ramkach w kato na drodze do dworca oj kierowca za długo się zastanawiał czy wyprzedzać

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie w tej chwili, niebieska B5 sedan pod ASO SL72*** :decayed:

Opublikowano

PiterA4 dzis stales w korku na trasie w tychach tak za 15 3 pozdro

Opublikowano

Ok 19 srebrny allroad w chorzowie batorym sh blaty i klubowe ramki

Opublikowano

pozdro dla zakochanego Deny'ego oraz dla mijanego pół godziny temu Hamera :-) wszyscy widziani na parafi :P

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 18:47 ----------

Przed chwilą Arturo zamyślony przy bp w sjz

Opublikowano
PiterA4 dzis stales w korku na trasie w tychach tak za 15 3 pozdro

No tak stalem a twojego ciagle widuje na debie :decayed:

Opublikowano

prawodopodobnie melon31 wczoraj w nocy na strzezonym przy wesolej. b8 ramki klubowe :wink:

Opublikowano
prawodopodobnie melon31 wczoraj w nocy na strzezonym przy wesolej. b8 ramki klubowe :wink:

Co noc po 24 :decayed:

a Ty Kędzior B5 bez ramek ! :wink:

Ciemna czy Srebrna ? Do zobaczenia na parkingu dziś :grin:

Opublikowano

W centrum Gl - sedan B5 - na SR ok 21:40

MAtek??

Opublikowano
W centrum Gl - sedan B5 - na SR ok 21:40

MAtek??

Jak przy WSB to tak. Bylem na imprezce :)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
W centrum Gl - sedan B5 - na SR ok 21:40

MAtek??

Jak przy WSB to tak. Bylem na imprezce :)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

dokładnie. Trzeba było się na spocie pokazać ;)

Opublikowano

View_image_DSC_1078_1.jpg

Kolega w Krakowie ustrzelony pare dni temu:hi:

Opublikowano

Dzisiaj o 14:30 B6 Avant SW..... na skrzyżowaniu DTŚ i Brackiej w Kato

Opublikowano

Dzisiaj b6 na nr sci .... w knurowie

Opublikowano
prawodopodobnie melon31 wczoraj w nocy na strzezonym przy wesolej. b8 ramki klubowe :wink:

Co noc po 24 :decayed:

a Ty Kędzior B5 bez ramek ! :wink:

Ciemna czy Srebrna ? Do zobaczenia na parkingu dziś :grin:

srebrna z przodu mam ramke dynosoftu hehe

kiedy zmienisz koła na wieksze?:P

Opublikowano

pozdrawiam właściciela czarnego b7 avant chromowane lusterka lotka i zderzaki z S-line naklejki na tylnej szybie dokładka tylna w szarym kolorze :D widziane dzisiaj około 13:20 na przejezdzie kolejowym w radlinie koło kopalni marcel :)

Opublikowano
pozdrawiam właściciela czarnego b7 avant widziane dzisiaj około 13:20 na przejezdzie kolejowym w radlinie koło kopalni marcel :)

szczegóły panie szczególy !!!!!!!!!!!

to tak jakbyś napisał ,że widziałeś audi na śląsku..........:wink:

Opublikowano

Artur czepiasz się:grin:

Panowie a Kuna ma jeszcze :audi:pod grubą w Radlinie wydaje mi się ze parkowal koło 8-9tej

Opublikowano
pozdrawiam właściciela czarnego b7 avant chromowane lusterka lotka i zderzaki z S-line naklejki na tylnej szybie dokładka tylna w szarym kolorze :D widziane dzisiaj około 13:20 na przejezdzie kolejowym w radlinie koło kopalni marcel :)

Zgadza się, widzieliśmy się :wink: tylko ja nic z sline nie mam w aucie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.