Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koło. 19:30 obtrąbiony srebrne B5 avant na SJZ. Obok. Mc, później miniety H4mm3R na wsi no i Luki pod kebabem :D

Mienietę mu robiłeś? :shock3: Myślałem że loda a tu taka niespodzianka, nie spodziewałem się po Tomku :decayed:

ssij :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Koło. 19:30 obtrąbiony srebrne B5 avant na SJZ. Obok. Mc, później miniety H4mm3R na wsi no i Luki pod kebabem :D

Mienietę mu robiłeś? :shock3: Myślałem że loda a tu taka niespodzianka, nie spodziewałem się po Tomku :decayed:

ssij :decayed:

To że kolega Dydo się zgodził to nie znaczy że ja też :grin::grin::grin:

Opublikowano

Błąd w druku :banghead:

Opublikowano

Niebieski smerf ... kozaki z pomorza... esa sztrucel 3.0Tdi na Orlenie w Knurowie dziś o 22.30 :D

Opublikowano

:grin:

Widziałeś kiedy czerwonego smerfa ?

Dziś pod "galerią" w sjz taki sedanik...czyj pytam sie ?

yhematu4.jpg

Koło :kox: na lustro zrobione :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
:grin:

Widziałeś kiedy czerwonego smerfa ?

Dziś pod "galerią" w sjz taki sedanik...czyj pytam sie ?

http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/yhematu4.jpg

Koło :kox: na lustro zrobione :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Faktycznie ładna felga do b5 :thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

ktoś się musiał przy nich napracować....................

Opublikowano
:grin:

Widziałeś kiedy czerwonego smerfa ?

Dziś pod "galerią" w sjz taki sedanik...czyj pytam sie ?

http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/yhematu4.jpg

Koło :kox: na lustro zrobione :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Kolega bodajze z Zielonej ale mało rozmowny jakiś. ?. :P

Opublikowano

Auto często na Pniówku widywane

Opublikowano
:grin:

Widziałeś kiedy czerwonego smerfa ?

Dziś pod "galerią" w sjz taki sedanik...czyj pytam sie ?

http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/yhematu4.jpg

Koło :kox: na lustro zrobione :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

To ten koleżka http://a4-klub.pl/members/przemek_jbie-40920/ , wstawił świeże foty felunku do galerii. :wink:

Opublikowano

Ucho w piekarni :decayed:

Opublikowano

dzis o 12:30 w drodze na brynów ligota czarne B7 ramki i naklejka klubowa rej SMI .....

Opublikowano

dzisiaj o 9:30 na DTŚce w stronę Chorzowa, granatowe B5 Avant nr rej SO....

o 18:30 z powrotem w str Kato ponownie, kierowniczka za kółkiem :wink:

Opublikowano
Ucho w piekarni :decayed:

było:wink:

Opublikowano

Secio dziś w Swierklanach przy zjeździe na A1 ;)

Opublikowano

Osiek na dworcowej na Knurowie po południu :hi:

Opublikowano

Arturoo dzis w Żorach ok 19 na Zjednoczonej Europy :wink:

Opublikowano

W Chorzowie na Wolskiego niebieski sedan z ramkami klubowymi.

Opublikowano
Arturoo dzis w Żorach ok 19 na Zjednoczonej Europy :wink:

:yes2:

prowadziłem korowód :decayed::wink:

Opublikowano
Arturoo dzis w Żorach ok 19 na Zjednoczonej Europy :wink:

:yes2:

prowadziłem korowód :decayed::wink:

Po kunie:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.