Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oprych w Łaziskach lansował sie B7 ok 20 ;)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzieś ty mnie tam uwidzial

Opublikowano

Zwróciłem uwagę na ramki, oraz na to, ze mało kto jedzie 70 na dozwolonej 100 i wyprzedza je punto 1.2 ;)

Opublikowano

Czarne B6 Avant, SK.... na parkingu strzeżonym na Tauzenie

Opublikowano
Zwróciłem uwagę na ramki, oraz na to, ze mało kto jedzie 70 na dozwolonej 100 i wyprzedza je punto 1.2 ;)

Uczę się jazdy Eco

Opublikowano

To Ci średnia podskoczy po tym jak u Kuby na odcięciu guma sie paliła :grin:

Opublikowano

spokojna twoja

przyjdzie jeszcze czas na moj test twoich hamulców

Opublikowano

:decayed:

Ostatni moim jechał Andrzej (srb38vx) i bał się na maxa hamować ...:grin:

danielo kiedyś upalał ale potem się nie odzywał więc nie wiem ,czy mu odpowiadały :wink:

Opublikowano

15.30 Matek na rondzie w Rybniku koło Kerfura, wystawiłem łapę przez okno z niebieskiego Golfa, aleś chyba nie zauważył :decayed:

:hi:

Opublikowano
15.30 Matek na rondzie w Rybniku koło Kerfura, wystawiłem łapę przez okno z niebieskiego Golfa, aleś chyba nie zauważył :decayed:

:hi:

Nie widzialem, lecialem na uczelnie :wink: pozdro!

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Przed chwilą A4 B5 Avant ST 658** ( jak sie nie myle ) granat klubowe ramki z wlepą na szybie Oliwier W Aucie :grin: w Lędzinach na Hołdunowie przed biedronka i to dosłownie :decayed: Ładnie zaparkowałeś nie ma co :wink:

Opublikowano
Przed chwilą A4 B5 Avant ST 658** ( jak sie nie myle ) granat klubowe ramki z wlepą na szybie Oliwier W Aucie :grin: w Lędzinach na Hołdunowie przed biedronka i to dosłownie :decayed: Ładnie zaparkowałeś nie ma co :wink:

Witam kierownika:hi: nie bylo miejsca przy biedronie:p

Opublikowano

Dzisiaj Swierklany kolo 15.30 jasna B7 sedan kilka osob w srodku, tylna ramka klubowa (nie zapamietalem rejesracji)

Pozniej kolo zakladu pogrzebowego srb38vx :hi: mialem podjechac, ale troche sie spieszylem :decayed:

Nastukane z Samsunga

Opublikowano
Dzisiaj Swierklany kolo 15.30 jasna B7 sedan kilka osob w srodku, tylna ramka klubowa (nie zapamietalem rejesracji)

Pozniej kolo zakladu pogrzebowego srb38vx :hi: mialem podjechac, ale troche sie spieszylem :decayed:

Nastukane z Samsunga

Piter to zawaliłeś :facepalm: Miałeś zrobić przystanek na kawa :wink::decayed: pozdro :hi:

Opublikowano
Dzisiaj Swierklany kolo 15.30 jasna B7 sedan kilka osob w srodku, tylna ramka klubowa (nie zapamietalem rejesracji)

Pozniej kolo zakladu pogrzebowego srb38vx :hi: mialem podjechac, ale troche sie spieszylem :decayed:

Nastukane z Samsunga

Piter to zawaliłeś :facepalm: Miałeś zrobić przystanek na kawa :wink::decayed: pozdro :hi:

Nastepnym razem zagladne na mineralna :grin: bo kawy nie pije :wink:

Nastukane z Samsunga

Opublikowano

pozdro dla kolegi za którym leciałem z sosnowca do kato :decayed::wink:

Opublikowano
pozdro dla kolegi za którym leciałem z sosnowca do kato :decayed::wink:

:hi:

pozdrawiam

Opublikowano

Koło 17tej camillotychy pod blokiem,fanę to żółte cabrio:naughty:

Opublikowano

HiRide jakieś 30min temu prosto na rondzie przy MC Donalds w stronę Kobióra i później nawrotka koło Obi ? nie jestem pewny ale chyba poznałem auto kolega był dawno temu na spocie w Kato ?

Opublikowano

Czarny avant B7 w Kato na ul. Niskiej około piętnastej. Ramek nie widziałem, bardziej rzucił się w oczy znaczek S4 na klapie i rozkmina, czy tjuning, czy prawdziwa eSa. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.