Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj widziałem niebieskie Audi, prawdopodobnie od Arturoo pod szpitalem. Mam nadzieję, że wszystko w porządku?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej tak :whistling::wink: ..............poza tym ,że nie mam kiedy padliny umyć :decayed:

Opublikowano

Kanar dzisiaj na wlocie DTŚ :decayed:

Opublikowano

true :naughty:

Opublikowano
dydo na Pniówku, zaparkowany obok mojego:wink:

Twoje jest te srebrne B6?

Opublikowano

no moja padlina:decayed:

Opublikowano

o 17:00 pod jugolem zabkom stanley titniete :wink:

Opublikowano

Miszka z rodzina pod Kauflandem

Opublikowano
Miszka z rodzina pod Kauflandem

potwierdzam nie zaprzeczam :hi:

Opublikowano

Dziś / wczoraj po 12 w południe czarna B8 na Hajdowiźnie klubowe ramki jechałeś do góry ja myłem swoja fure :decayed: pozdro dla kierownika ! :wink:

Opublikowano
o 17:00 pod jugolem zabkom stanley titniete :wink:

:wink:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi mijales mnie w pszczynie dziś po 16 na trasie szarym b6 blachy smi i vlepka na tylnej klapie

Opublikowano

Pozdro dla kolegi B6 AVANT rejka SO na parkingu przy polibudzie śląskiej w Gliwicach :hi: oraz dla B6 w sedanie na SRB na ulicy Gliwickiej ~15.. Pozdro

Opublikowano
Pozdro dla kolegi B6 AVANT rejka SO na parkingu przy polibudzie śląskiej w Gliwicach :hi: oraz dla B6 w sedanie na SRB na ulicy Gliwickiej ~15.. Pozdro

:hi:

Jeżeli kolor granatowy to ja (stałem na płatnym)

Opublikowano

dziś koło 17 w Tychach na Czułowie w stronę Kato szare b6 sedan blachy SK + ramki :hi:

Opublikowano

Secio wczoraj pod MC w SWD [emoji2]

Opublikowano
Pozdro dla kolegi B6 AVANT rejka SO na parkingu przy polibudzie śląskiej w Gliwicach :hi: oraz dla B6 w sedanie na SRB na ulicy Gliwickiej ~15.. Pozdro

:hi:

Jeżeli kolor granatowy to ja (stałem na płatnym)

Tak tak, granat. Wczoraj Egon na wylocie z Gliwic ~16 zagadany ze swoją :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Jak znam jego niezłomną wolę i twardy charakter to....

.

.

.

.

.

.

.

.

Ona mówiła ,a on słuchał :decayed:

Opublikowano
Pozdro dla kolegi B6 AVANT rejka SO na parkingu przy polibudzie śląskiej w Gliwicach :hi: oraz dla B6 w sedanie na SRB na ulicy Gliwickiej ~15.. Pozdro

:hi:

Jeżeli kolor granatowy to ja (stałem na płatnym)

Tak tak, granat. Wczoraj Egon na wylocie z Gliwic ~16 zagadany ze swoją :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Matek gdzieś był nie widziałem Cię:wink:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Jak znam jego niezłomną wolę i twardy charakter to....

.

.

.

.

.

.

.

.

Ona mówiła ,a on słuchał :decayed:

Ściul:decayed: :bicz::bicz::bicz::grin:

Opublikowano
Pozdro dla kolegi B6 AVANT rejka SO na parkingu przy polibudzie śląskiej w Gliwicach :hi: oraz dla B6 w sedanie na SRB na ulicy Gliwickiej ~15.. Pozdro

:hi:

Jeżeli kolor granatowy to ja (stałem na płatnym)

Tak tak, granat. Wczoraj Egon na wylocie z Gliwic ~16 zagadany ze swoją :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Matek gdzieś był nie widziałem Cię:wink:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Leciałem od strony Rybnika, a widziałem Cie przy tym skrzyżowaniu gdzie masz wylot na A4. Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.