Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdrawiam kolege z czarnej b7 na rej SBE.... z klubowymi ramkami ktory jechal w siemianowicach slaskich ok godz15:00 wiza wi strzelnicy ..Goraco pozdrawiam i nalegam zeby kolega potrenowal wyprzedzanie bo gdybym nalozyl na motocykl grubiej wosku toby mnie obtarl:facepalm:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzis ok 16 chyba przed przebudowa drogi w tychah Kraver ja sobie spokojnie prawym na jednosladzie a ten jak nie zapier...:shock3::decayed:

aa faktycznie wyprzedzalem jakis motor w zyciu bym nie zkminil ze to ty :wink: pozdro

Opublikowano
Kto mnie dziś wołał na CB na A4 :naughty:

:whistling:

DSC_0461policja_Bielsko-Biala_fotoreportaz.jpg

:decayed:

trafiłem taką na A1 niedawno :wink:

Opublikowano
Kto mnie dziś wołał na CB na A4 :naughty:

:whistling:

http://www.fototeo.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_0461policja_Bielsko-Biala_fotoreportaz.jpg

:decayed:

trafiłem taką na A1 niedawno :wink:

I ile dostałeś? :decayed:

Dwie rurki, mini antenka, będę uważać :decayed:

Opublikowano

Bo na forum niema ramek na tablice do moto heh ladnie cisles za.ta bialom toyotom

Opublikowano
Jeżeli masz możliwość za rozsądne pieniądze i jezeli będzie pasowało na 100% to bierz naprawdę piękna sprawa zwłasza jak parkujesz pod chmurką, dobre dla człowieka i silnika 2W1 :D

Przecie pisałem ,że trafiłem ,a nie że mnie trafili :wink::banan:

Opublikowano

Po 18 kolo opty w kato czarne b5 avant na zaj.. kurrr... Felach tabele sm

Opublikowano

Piter po 18 kolo opty w kato :decayed:

Opublikowano
Piter po 18 kolo opty w kato :decayed:

kuzwa tak myslalem ale fele i gleba miazga:jerk:

Opublikowano

pozdro dla kierownika ciemnego b5 avan na ST blachach dzis na parkingu pod fiatem

Opublikowano
pozdro dla kierownika ciemnego b5 avan na ST blachach dzis na parkingu pod fiatem

:hi:

jesli po 13 to bylem ja:wink:

Opublikowano
pozdro dla kierownika ciemnego b5 avan na ST blachach dzis na parkingu pod fiatem

:hi:

jesli po 13 to bylem ja:wink:

dokloadnie przed 14 przed 2 zmiana :wink:

Opublikowano

Sirred pod carrefourem :wink:

Opublikowano

To nie był SirRED to był Pucek

Opublikowano

wczoraj popołudniu A4ka Ralpha pod Lidlem na słonecznej

Opublikowano

Kuna na Pniówku - dzięki za wpuszczenie pod światła :wink:

Ewka (Żona Majkiego) w Żorach:decayed:

Opublikowano

kilka dni temu Siergiej w Stanowicach :wink:

również parę dni temu decks na Kregu jak badanie techniczne robił :decayed:

a dziś Pucek najpierw ok 10:50 na Raciborskiej - pogadane na bp, potem ok 11:45 na Mikołowskiej koło tenneco :wink:

:hi:

Opublikowano

dzisiaj pod ASO czerwony sedan B5, nr rej SZ......

Opublikowano

Fajny czarny Avant B5 na klubowych ST 6....dzisiaj ok 16.10 koło BP w stronę Biedrony.Pozdrawiam kierownika:wink:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.