Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Granatowe B5 avant z ramkami pod M1 Czeladź :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uchowóz po Uchochatą jakieś 10min temu :decayed:

Opublikowano

:grin:.....Ty sie Kuźwa nie zmieniaj......

wysłane z one v :)

Opublikowano
Uchowóz po Uchochatą jakieś 10min temu :decayed:

:decayed:

było zadzwonic i na kawe wejsc:wink:

Opublikowano
A4 B5 Avant w Zebrzydowicach przy świstaku o godzinie 16:30 - mrugałem ale jechałem smaxem za tobą :wink:

Kuna...kolor...blachy.....:facepalm:

Czarny SCI - Artur wybacz to nie ty :grin::decayed:

Opublikowano
:facepalm: wiem
Opublikowano

Talib ok. 14 okolice giełdy w Mysłowicach :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na stacji Orlen w Żorach ktoś z forum rozpoznał moją furmanę, kto to? Pozdrawiam :wink:

Potem Pretor u niego na placu :wink:

Opublikowano
turzol

Dzisiaj na stacji Orlen w Żorach ktoś z forum rozpoznał moją furmanę, kto to? Pozdrawiam
:wink:

Potem Pretor u niego na placu
:wink:

Potwierdzam :wink:.

Opublikowano

Pretor caly zeszly tydzien o 5:15 ;)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

A dzis pod Borynia pasu2u4a.jpg

Opublikowano

danielom widziany w niedziele koło14:20 w Gotartowicach, mrugałem ale nie widział...

Opublikowano

widzial widzial, ale k**wa mimo powiekszaczy musze przyjrzec sie tablicy :decayed:

Opublikowano

Jak jeszcze na Boryni pracowałem to zastanawiałem się czyje to B8 :facepalm::decayed:

Opublikowano
Pretor caly zeszly tydzien o 5:15 ;)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

A dzis pod Borynia http://img.tapatalk.com/d/13/12/04/pasu2u4a.jpg

:hi:A to moje wozidło i ten nieszczęsny setup zimowy musze coś z tym zrobić:kwasny:

Opublikowano
Pretor caly zeszly tydzien o 5:15 ;)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

A dzis pod Borynia http://img.tapatalk.com/d/13/12/04/pasu2u4a.jpg

:hi:A to moje wozidło i ten nieszczęsny setup zimowy musze coś z tym zrobić:kwasny:

Kołpaki się kup na święta :polew:

Opublikowano

A4 B8 pod europa centralna SGL pozdro

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Chorzów Batory - Czempiela Czarne B6 Avant SD... :] Na zakazie :] Poleciało do straży miejskiej :P :P :P

DSC_0592.jpg

Kto to :>

Opublikowano

wczoraj ok 15:10 DK 44 na wylocie z Mikołowa niebieskie b6 avant z różowym serduszkiem na przednim zderzaku :facepalm: i ramkami klubowymi :hi:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

a i dziś moja b6 w garażu - tak rzadko ją widuję, że warto o tym napisać :grin:

Opublikowano

Czerwony avant be pinć chyba SMI z ramkami klubowymi, dziś koło 14 na parkingu KWK Budryk, z oderwaną przednią listwą dolną po stronie pasażera ( jak u mnie ) :grin:

Opublikowano

Przed chwilą Osiek na Łabędzkiej na wysokości Tesco. Za późno zobaczyłem ramki i kierowcę haha. Osiek zimno masz w aucie że w czapce jeździsz? :polew:

send from HTC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.