Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We wtorek na Sportowej w Niewiadomiu zielone b5 przedlift sedan 1.8T SR4***C - ramki miał ale kolega jakby "nieklubowy" :P

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś na zjeździe na A4 od strony Sosniwca czarny avant B6 na blacha SBE....:hi:

Opublikowano

KojaK pod jego garażem :hi:

Opublikowano

KoJ@K wpadł na dzielnie :) Pogadane i pojeżdżone :wink:

To menda,tak to dupe zawraca a zadzwonić nie umie :facepalm:

:hi: nawet pogadane chwile,fele w końcu widziałeś :wink:

nie umiałem dziada znaleźć :facepalm:

Stał przy wieżowcu koło drugiej burgerowni :wink:

Dziś koło 10 tej na DTŚ na wysokości Decathlona czarne B6awant na blachach SGL2X.. :hi:

To ja :hi: choć godzina coś mi nie pasuje ale to moje blachy :D

Opublikowano

Pół godziny temu Polko na światłach w Świerklanach ;)

Opublikowano

Pół godziny temu Polko na światłach w Świerklanach ;)

...zgadza się, zamienione parę słów na środku skrzyżowania :grin:

Opublikowano

A korek przy kościele jak sie na Połomię odbija jest nie bez przyczyny widzę ... jak sie tam dziennie spotykacie :D

Opublikowano

A korek przy kościele jak sie na Połomię odbija jest nie bez przyczyny widzę ... jak sie tam dziennie spotykacie :D

To było na tym "wyższym" skrzyżowaniu, jak na Żory kręcisz. A w ogóle...co Ty teraz możesz wiedzieć o korkach?! :decayed:

Opublikowano

Jechałem tam dziś ... i godziny by mogły prawie pasować ... wracałem od blacharza ;)

Opublikowano

c86f868b6f30583b9033823112075dab.jpg

U Koj@ka na dzielni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pozdrowienia dla czarnego Audi b6 z czarnymi felgami od szarego audi z czarnymi felgami, dziś około 7:30 na trasie na Olkusz, tablice SK

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarny awantura b8 na światłach w Urbanowicach blachy SBL


:hi:


PoterA4 dziś w Inwałdzie :hi:

Opublikowano

Czarny awantura b8 na światłach w Urbanowicach blachy SBL

:hi:

PoterA4 dziś w Inwałdzie :hi:

potwierdzam :wink: miło było pogadac panowie :hi:

Opublikowano

Przyznać się kogo srebrne B6 w zew. s-line, widziane na parkingu pod zakładem Formpol w Tychach? Pracuje zmianę po tobie, audiczka piękna!

Opublikowano

Przyznać się kogo srebrne B6 w zew. s-line, widziane na parkingu pod zakładem Formpol w Tychach? Pracuje zmianę po tobie, audiczka piękna!

Średnio co dwa tygodnie tam jestem i żadnego klubowego auta tam nie widziałem

Opublikowano

Przyznać się kogo srebrne B6 w zew. s-line, widziane na parkingu pod zakładem Formpol w Tychach? Pracuje zmianę po tobie, audiczka piękna!

Średnio co dwa tygodnie tam jestem i żadnego klubowego auta tam nie widziałem

Na którym parkingu parkujesz? Tłocznia czy spawalnia? Twojej niuni też nie kojarzę.

Opublikowano

Na tloczni, tylko ja zawsze tam dużym stoję :wink:

Opublikowano

Często widywana na mieście w Będzinie koło hal ciemno szara (lakier LX7Z) a4 b6 dziś z bagażnikiem dachowym na rowery . Naklejki klubowe

Opublikowano

Szary avant B6 w S-line SPS na ramkach klubowych w Mikołowie pod cmentarzem.


:hi:

Opublikowano

Szary avant B6 w S-line SPS na ramkach klubowych w Mikołowie pod cmentarzem.

:hi:

Indi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.