Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przewidywane modyfikacje :)

> Wymiana standardowego dolotu ba dolot sztywny z filtrem stożkowym :)

> Przydymienie szybek

> Alu 20 cali ProLine 9x20 z oponą 225/30/R20 :) na wypaśniczym niskim profilu, dokładnie takie :slina: :slina: :slina: :slina: (

)

> Sportowe utwardzone zawieszenie

> Zderzaki i progi z RS4

> Światła przód (http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/07/12/40/1107124057)

i tył (http://img12.allegroimg.pl/photos/400x300/10/97/21/33/1097213360)

Wyposażenie

ABS, hak, el. lusterka, alufelgi, centralny zamek, poduszka powietrzna, wspomaganie kierownicy, instalacja gazowa, welurowa tapicerka i niestety nic więcej :(

mojaaudi.th.jpg

20091021004.th.jpg

Niebawem dodam więcej zdjęć :)

Opublikowano

CZY TO JEST JAKAŚ PROWOKACJA??

Opublikowano
  • Autor

Prowokacja :) nie jak najbardziej nie :)

Opublikowano

:) to zdjęcie co wcześniej wstawiłeś to wiesz... :gwizdanie: :decayed:

popatrz jak inni zrobili swoje wątki, jakiś opis+ więcej fotek

pozdr

Opublikowano
  • Autor

Dopracuję mój wątek obiecuję:)

Opublikowano

Przewidywane modyfikacje mnie rozwaliły :polew: 1,6 i takie plany :good:

:bag: To chyba na serio jest jakaś prowokacja... :naughty:

Opublikowano

na 20" zrobisz z 1.6 hmm 1.2?:D [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:41_________________________________________________aaa i lampy ktore masz w planach niezle traca wiocha;)

Opublikowano

mrogal powiedz Panu :decayed:

Opublikowano

ja fela 20 zolli to i trzeba zrobic swapa na chociaż 2,7bt :naughty:

Opublikowano

mrogal powiedz Panu :decayed:

:hi::polew:
Opublikowano

no te lampy przód to faktycznie :thumbdown:

daj się namówić na zespolone depo tylko takie wygląda super, tylne które wybrałeś nawet ładne :wink4:

koledzy z forum zawsze dobrze ci doradzą :)

Opublikowano

Alu 20 cali ProLine 9x20 z oponą 225/30/R20 smiley na wypaśniczym niskim profilu, dokładnie takie slina slina slina slina

i przeprowadzka do Niemiec, bo na naszych drogach wypadną Ci Kolego wszystkie plomby na takim profilu :polew:

życzę powodzenia w modach :good:

Opublikowano

Alu 20 cali ProLine 9x20 z oponą 225/30/R20 smiley na wypaśniczym niskim profilu, dokładnie takie slina slina slina slina

i przeprowadzka do Niemiec, bo na naszych drogach wypadną Ci Kolego wszystkie plomby na takim profilu :polew:

życzę powodzenia w modach :good:

plomby to tam nic, ale po zmianie na takie koła pojawi się wątek dlaczego 1.6 spala tyle co 2.7BiT :polew:

19'' to max do b5, no i trochę pod maską już musi być bo te 1.6 będzie gasło podczas kręcenia kierownicą :polew:

ogólnie plany za***iste :naughty:

Opublikowano

moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah

Dramat 1,6 i felgi 20 cali ?

lampy ? wioska hahaha

i ta modyfikacja silnika w 1,6

dobra ide z tego watku juz :)

Opublikowano

bad wejście kolego miałeś :thumbdown: ale mam na dzieje że pewne sugestie weźmiesz do siebie i się nawrócisz , czego Ci życzę :hi:

Opublikowano

moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah

Dramat 1,6 i felgi 20 cali ?

lampy ? wioska hahaha

i ta modyfikacja silnika w 1,6

dobra ide z tego watku juz :)

Może więcej pokory dla samego siebie? I bardziej naprowadzania na dobrą drogę niż wyśmiewania :punish:

A co Do Ciebie Kargul1000 20 cali na nasze drogi to lekka przesada, a o odpychaniu nie wspomnę, pooglądaj inne autka i zastanów się dokładnie nad modami :wink4:

Opublikowano

moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah

Dramat 1,6 i felgi 20 cali ?

lampy ? wioska hahaha

i ta modyfikacja silnika w 1,6

dobra ide z tego watku juz :)

przesadziłeś z tą szyderą,

konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :>

Opublikowano

witam kolege z 1,6 :good: dawaj fotki :wink4: z fela przesadziles ale ogolnie ok :) powodzonka w modach :wink4:

Opublikowano

BUM :kox: :kox:

Opublikowano

zmien na 16" albo 17" :kox: bo przekozaczyles :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.