Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Rezanko bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można też zamiast h7 wsadzić dzienne jakieś słabe co się tylko żarzą i mamy światła dzienne

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

- szukaj mniejszych z mercedesa z zintegrowanym elektromagnesem : bedzie latwiej upchac

- tak :P Po jednej na strona jak w normalnym ksenonie :P

- jak chcesz moga byc rozowe

Opublikowano

- szukaj mniejszych z mercedesa z zintegrowanym elektromagnesem : bedzie latwiej upchac

- tak :P Po jednej na strona jak w normalnym ksenonie :P

- jak chcesz moga byc rozowe

tak jak pisał daniel, że najlepsze są jak najmniejsze i żeby nie były dłuższe niż 13cm bo w innym wypadku dekla nie będzie dało się założyć(tylniego)

co do przetwornic to jedna na jedną lampę

jeśli chodzi o malowanie to podczas przerabiania przeważnie trzeba powiększyć otwór na soczewkę moje miały 8cm średnicy więc szlifować trzeba było i nie zawsze wyjdzie ci to perfekcyjnie więc pomalować by się zdało chyba że dorwiesz taką soczewkę że będzie miała zbliżoną średnice do oryginału więc bez cięcia i malowania się obejdzie :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 15:18_________________________________________________ja mam takie i trochę trzeba było się napocić żeby weszły ale udało się (długość 13cm i średnica 8cm)

910372989

a tak wygląda gotowa lampa

92584d1513c4c59emed.jpg

Opublikowano

Dzięki koledzy za info, teraz czekam na zderzak ze spryskami( już w drodze). Założe zderzak podłącze spryski lamp i biorę się za bixenon.

Możecie jeszcze podzielić się wrażeniami z jazdy na bi-xenonie i podać jakaś przykładową przetwornice?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ja mam najtansze hid z palnikami d2s i nie narzekam :)

Opublikowano

jazda na bixenonie to jak jazda bez gumki :kox: a tak na poważnie to jest bardzo duża różnica, w nocy robi się dzień przed autem, ja mam również przetwornice z hid ale palniki d2s philipsa :hi:

Opublikowano
  • Autor

Papuga wpadaj po klime bo mi do kol brakuje a kola mam na oku koty :polew: doloz sie do slusznej sprawy :polew::kox:

Opublikowano

ciśśśśśśśśśśśśś :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

seba1-2, powiedz mi jak najlepiej rozebrać te zespolone lampy depo?

Opublikowano

depo mają od strony grilla taki mały czarny gwoździk wbity trzeba go wyciągnąć i opalarka 10min i same klosze odchodzą a jak nie będą same chciały zejść to podważ je delikatnie, a są tacy co rękami je rozrywają :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

są tacy co rękami je rozrywają :kox::polew:

:silacz:

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

jakich soczewek bixenonowych szukac do lamp valeo xenon tak aby jak najmniej rezac? sa jakeis ktore podejda plug'n'play?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.