Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanko bixenonu


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odświeżę temacik.

Mam lampy Depo D2S, chciałbym zrobić bi xenon, mam 3 pytanka:

- http://www.allegro.pl/item911138404_soczewki_bixenon_xenon_al_audi_a4_super_d2s_d1s.html - czy taka soczewka będzie ok??

- do bixenonu potrzebne są dwie przetwornice?

- czy środki lamp muszą być malowane na czarno??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szukaj mniejszych z mercedesa z zintegrowanym elektromagnesem : bedzie latwiej upchac

- tak :P Po jednej na strona jak w normalnym ksenonie :P

- jak chcesz moga byc rozowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szukaj mniejszych z mercedesa z zintegrowanym elektromagnesem : bedzie latwiej upchac

- tak :P Po jednej na strona jak w normalnym ksenonie :P

- jak chcesz moga byc rozowe

tak jak pisał daniel, że najlepsze są jak najmniejsze i żeby nie były dłuższe niż 13cm bo w innym wypadku dekla nie będzie dało się założyć(tylniego)

co do przetwornic to jedna na jedną lampę

jeśli chodzi o malowanie to podczas przerabiania przeważnie trzeba powiększyć otwór na soczewkę moje miały 8cm średnicy więc szlifować trzeba było i nie zawsze wyjdzie ci to perfekcyjnie więc pomalować by się zdało chyba że dorwiesz taką soczewkę że będzie miała zbliżoną średnice do oryginału więc bez cięcia i malowania się obejdzie :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 15:18_________________________________________________ja mam takie i trochę trzeba było się napocić żeby weszły ale udało się (długość 13cm i średnica 8cm)

910372989

a tak wygląda gotowa lampa

92584d1513c4c59emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za info, teraz czekam na zderzak ze spryskami( już w drodze). Założe zderzak podłącze spryski lamp i biorę się za bixenon.

Możecie jeszcze podzielić się wrażeniami z jazdy na bi-xenonie i podać jakaś przykładową przetwornice?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najtansze hid z palnikami d2s i nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na bixenonie to jak jazda bez gumki :kox: a tak na poważnie to jest bardzo duża różnica, w nocy robi się dzień przed autem, ja mam również przetwornice z hid ale palniki d2s philipsa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga wpadaj po klime bo mi do kol brakuje a kola mam na oku koty :polew: doloz sie do slusznej sprawy :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo mają od strony grilla taki mały czarny gwoździk wbity trzeba go wyciągnąć i opalarka 10min i same klosze odchodzą a jak nie będą same chciały zejść to podważ je delikatnie, a są tacy co rękami je rozrywają :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich soczewek bixenonowych szukac do lamp valeo xenon tak aby jak najmniej rezac? sa jakeis ktore podejda plug'n'play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...