Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Niunia


czambi123

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz ukrywasz numer rejestracyjny to rob to na kazdtm zdjeciu :polew:

zycze bezawaryjnej jazdy

mogles kupic lampy poliftowe, ladniej wygladaja ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to był błąd zmieniać lampy na to cos :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wysoko stoi jak koza :decayed:

Zapodaj mu najlepiej -30 optymalne bynajmniej jak na moją okolice. No te światełka troszke szpecą, z rrelingami będzie ładniej zobaczysz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

lampy :sick3:

felgi :sick3:

zawias :sick3:

avant :sick3:

a tak to spoko furka :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 20:16_________________________________________________no i umyj ją bo już sam nie wiem jaki ma kolor...czy szary....czy czarny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mogłeś ją przynajmniej umyć do zdjęć :confused4:

Troche kosmetyki i coś z niej będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Mi sie Auto podoba;p;p komuś ie nie podoba nie musi patrzyć :decayed: :decayed: :decayed::evil: :evil: :kox: :kox: :naughty: :naughty:;p

kiedyś też tak broniłem swoich racji....dzisiaj wiele się zmieniło u mnie w samochodzie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba się zawstydził i wykasował fotki bo ja widzę tylko jedną :disgust: więc oprócz koloru granatowego i lamp sonara ( które pewnie i tak się rozpadną lub wytopią ) to nawet nie widać że to avant :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Auto podoba;p;p komuś ie nie podoba nie musi patrzyć :decayed: :decayed: :decayed::evil: :evil: :kox: :kox: :naughty: :naughty:;p

"patrzyć" raczej się nie da.

Jak właścicielowi się podoba to ok, byle by nie oklejał auta znaczkami klubowymi bo tylko wstyd nam wszystkim przyniesie.

Szczerze, za darmo takich lamp bym nie chciał :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Auto podoba;p;p komuś ie nie podoba nie musi patrzyć :decayed: :decayed: :decayed::evil: :evil: :kox: :kox: :naughty: :naughty:;p

"patrzyć" raczej się nie da.

Jak właścicielowi się podoba to ok, byle by nie oklejał auta znaczkami klubowymi bo tylko wstyd nam wszystkim przyniesie.

Szczerze, za darmo takich lamp bym nie chciał :sick3:

dokładnie tak. lepiej ori polifty i wysmarować je na czarno :good:

nie oceniam auta, bo widzę tylko jedno foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chińske Gówna" :polew: Troche te lampy tak wyglądają, ale bez obrazy. Rozumiem, że to Twój początek, pewnie dużo jeszcze się dowiesz na temat modów, a jak Ci wpadnie coś kasy to zmodyfikujesz, w każdym bądź razie tak jak kolega wyżej pisał, żeby ocenić, potrzeba więcej zdjęć... Powrzucaj kilka innych fotek i wtedy pewnie większość Ci doradzi co i jak zmienić, żeby auto nabrało charakteru, choć seryjnie też go ma.

No i te zdjęcia z zasłoniętą rejestracją :naughty: w profilu też zasłoń w takim razie :wink4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 10:37_________________________________________________No i nie zrób jakiegoś że tak powiem bez obrazy dla wszystkich z poza miasta " Wieśniak Tuning " bo wtedy już na pewno Cie stąd wykopią :no:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 10:38[/A size]_________________________________________________No i troche bogatszy ten opis mógłby być, jakaś przeszłość auta, wyposażenie.. czy coś :blink:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 10:40_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...