Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS


Piero

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne auto... :good:

,co nie zmienia faktu,że dobrego diesla w Leksie brak :cool1:

Gdańska Starówka w tle... miodzio.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatyczne auto, sam się przymierzałem do takiego jednak wybór padł na paska CC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego Aurisa mystic - współczuję, na pewno można się zrazić do marki. Wydaje mi się, że u mnie tak źle nie będzie, skoro przez prawie 5 lat nic się nie wydarzyło to chyba nagle nie zacznie się psuć.

Szczerze życzę abyś problemów z autem nie miał, bo bryczka b.ładna i zadbana :good:

Jeśli chodzi o vagi to może podam przykłady :gwizdanie: Swoim poprzednim B6 z mojego podpisu zrobiłem od nowości 317kkm i wiem, że dalej bezproblemowo służy nowemu właścicielowi, mój ojciec pomyka B6 odebraną z aso tego samego dnia co moja B6 i na blacie na dzisiaj ma 365kkm :kox: w firmie mamy caddego 1,9tdi i ma przebieg ... nie zgadniecie .... ponad 700kkm i do dzisiaj beż żadnej poważnej naprawy. Wiadomo, to nie jest reguła ale ja jednak zdanie sobie wyrobiłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 1.9 TDI to motory nie do zajechania i są w 100% godne polecenia - co widać na Twoich przykładach, tylko te nowsze, @#$%^&... 2.0 TDI do niczego się nie nadają i psują wizerunek marki. Może tak jak Auris u Toyoty... :confused4: Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca.

Co do paska CC - też go testowałem i podobał mi się - podobnie zresztą jak nowe C5 w topowej wersji, ale ostatecznie zakochałem się w Lexie :wink4:

Odnośnie braku dobrego diesla w IS - zgadzam się. Co prawda istnieje 220d, ale nie można tego nazwać "dobrym dieselem", dlatego nawet nie brałem go pod uwagę.

--

Jutro wrzucę fotki z dzisiejszej sesji "parkingowej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to idzie, jechałem tym jako pasażer w niemcowni :cool1: naprawdę fajne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się zrobić kilka fotek w miejscu środowych zlotów A4 w Gdańsku... :naughty:

image044tg.th.jpg image077a.th.jpg image108.th.jpg image093r.th.jpg

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ - Gdańsk - Matarnia: http://picasaweb.google.com/109557938825341875977/LexusIS250Parking?authkey=Gv1sRgCJbJlPHByJuhBg&feat=directlink

Mogłeś się wstrzymać do jutra z tą sesją to wszyscy byśmy pooglądali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra. ujdzie :tongue4: :tongue4: w kazdym razie lepszy niz pasek :decayed:

tylko troche nie jedzie ... ;]

W porównaniu do 3.0 to niewiele aut jedzie... :disgust:

Jeszcze kiedyś Cie objade, nie wiem kiedy i czym... ale Cie objade! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie Leksem,jak będzie leciał w Iveco, siódemką na Warszawę :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]

W porównaniu do 3.0 to niewiele aut jedzie...

ja Cie proszę a od kiedy to 3.0 to taki wymiatacz jest ? no chyba że o 3.0T piszesz to już bardziej :wink4:

a Lex fajny, całkiem inny charakterem, dostojny bym powiedział, ale napewno ciekawa z niego alternatywa :good:

nie miałem okazji jechać, ale mój znajomy zmienił sti na fx52s i sobie chwali, więc coś w tych japońcach z upper class musi być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mój znajomy zmienił sti na fx52s

chyba wiem o jakich autach mowisz :naughty::wink4: i powiem ci ze tez bym zmienil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex :good: ale jak to teraz bywa z nowymi modelami to są gorsze od starych, lepiej wyposażone i bardziej plastikowe i awaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy chętnie bym przeniósł z ISa do A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki jak mój ( prawie ) :wink4:

A ja jednak kupiłem diesla, i jestem bardzo zadowolony.

Pali mi średnio 7.5 i uważam że to bardzo dobry motor, co kto lubi.

Bezawaryjności życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio na grilla wpadłeś,myślałem że jakimś koreańcem jedziesz :cool1:;)

środeczek fajny :naughty:

ale strasznie awaryjny :thumbdown:,jedno dotknięcie osłony silnika i popsuta,dopiero domorosły mechanik naprawił :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)

Ja po 3 latach przygod z Audi, 42 wizytach w tym czasie w ASO az wkoncu po calkowitym rozpadzie silnika rownez przesiadlem sie do LEXUSA IS250 F-Sport :)

Narazie przejechalem 5.000 km i jestem zadowolony maxymalnie :) Na poczatku przerazalo mnie spalanie w miescie 13,5. Teraz kiedy wszystko sie dotarlo i nauczylem sie kulturalnie jezdzic po miescie :) pali mi 11,5 czyli nie wiele wiecej od a4 2.0 TDI.

IMG_0495.jpg

IMG_0506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, wentylowane fotele i jakoś skóry powalają natomiast jest coś czego nie potrafię zrozumieć i zniża lexusa do poziomu lanosa ( pod tym jednym względem oczywiście ).

Bez względu na wersję, wszystko ładnie pięknie, ładnie spasowane, podświetlone aż tu nagle centralnie na pulpicie elektroniczny, na zielono podświetlony zegarek, żywcem zerżnięty z kalkulatora clatronik lub plastikowego zegarka z targu za 3,5zł w żaden sposób kupy się nie trzymający :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gdzie ta cała masa wyuczonych fachmanów pracujących nad każdym detalem w tym aucie miała oczy to ja nie wiem :wallbash:

To jedyna wada jaką znalazłem podczas wekendowej jazdy testowej.

Gdyby nie brak 4x4 (na polskim rynku) i brak konkretnych silników bez olał bym w przyszłości audi bo lex mnie zachwycił (ten którego miałem to 2010r Is250 automat w wersji comfort)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:32_________________________________________________dokładnie tak było w tym którym śmigałem:

zobaczncie foto nr 3

http://otomoto.pl/lexus-is220-comfort-C16041614.html

wszystko pięknie na biało podświetlone o ile dobrze pamiętam i nagle na środku zielony wieśniacki zegarek :wallbash:

tu może aż tak tego nie widać ale w nocy :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda - bo tak jak się jeździ lexem ( miałem do czynienia tylko z Is250 ) tak żadnym innym ( przynajmniej z tych którymi ja śmigałem ).

Nie śmigałem lepiej wyciszonym i bardziej komfortowym autem - a jeżeli zegarek da się zrezać to już w ogóle :kox:

Szkoda tylko że gama silników to tylko 2 jednostki i niedostępny napęd na wszystkie koła - sam właściciel salonu w Katowicach przyznał mi się że ubolewa nad tym bo pewnie dużo klientów tym tracą :confused4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:50_________________________________________________smughos :good:

śliczna sztuka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa oczywiscie o aucie fabrycznie nowym.. Uzywke dostaniesz awd jak tak bardzo chcesz.. I inne silniki dostaniesz tez, ale tak jak mowie silnik 3,5 v6 306KM/378Nm 5,5 sek - 100 KM/h i by mi w zupelnoscie wystarczylo, jednak ceny takich egzemplarzy na razie to ok 90k za 2008 r.

musiał bym takim pośmigać dla porównania :wink4:

ciekaw jestem awaryjności, wad fabrycznych i koszów utrzymania/serwisowania lexa

Ps. te wersje USA są jakoś gorsze od tych sprzedawanych w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...