Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Która trasa lepsza do Mielna?


Tobi_one

Rekomendowane odpowiedzi

Ja inną trasą jeżdżę, no też zależy skąd.

polecam autostradką do Konina (W odpowiednim miejscu wyskoczyć żeby miasto minąć), Inowrocław, Bydgoszcz, Człuchów, (przeklęte) Bobolice i Koszalin.

Najczęściej tam jeżdżę i w miarę szybko się myka, najlepiej we wczesnych godzinach to szybko dojedziesz. No i uważaj na fotpstryki w koszach (częsty widok). Antena na dach i pytaj... W sezonie cię poinformują bo ruch jest.

3 razyy jechalem ta trasa i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do tematu... Potrzebuje najlepszą trasę wawa- ustka... Będę ruszał w nocy tak około 3 godziny. Którą drogę polecacie??? A1 chyba raczej odpada nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do tematu... Potrzebuje najlepszą trasę wawa- ustka... Będę ruszał w nocy tak około 3 godziny. Którą drogę polecacie??? A1 chyba raczej odpada nie??

Wa-wa - Lubicz - Łysomice - Świecie - Człuchów - Słupsk - Ustka jakies 450km

gdzie zakotwiczysz w Ustce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do tematu... Potrzebuje najlepszą trasę wawa- ustka... Będę ruszał w nocy tak około 3 godziny. Którą drogę polecacie??? A1 chyba raczej odpada nie??

Wa-wa - Lubicz - Łysomice - Świecie - Człuchów - Słupsk - Ustka jakies 450km

gdzie zakotwiczysz w Ustce ?

Najlepsza trasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do tematu... Potrzebuje najlepszą trasę wawa- ustka... Będę ruszał w nocy tak około 3 godziny. Którą drogę polecacie??? A1 chyba raczej odpada nie??

Wa-wa - Lubicz - Łysomice - Świecie - Człuchów - Słupsk - Ustka jakies 450km

gdzie zakotwiczysz w Ustce ?

Jeszcze nie wiem będe chyba szukał na miejscu bo jade tylko z dziewczyna :gwizdanie: Byłem raz już i bardzo fajne miasto :good: Na + promenada i że jest biedronka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

tak jak mówisz :good: już tam raczej nie pojadę.. straszna wieś w tym roku :sick3:

byłem 2 tygodnie temu, i teraz czekam kiedy przyjdą zdjęcia :decayed: :gwizdanie: nie chciało mi się nad ranem zwalniać i dostałem przynajmniej 1 strzała w dupe :wallbash:

Wuju Kiedy dokladnie byles bo ja tez bylem kolo tego terminu ale nikogo A4 nie widzialem.... ja nie powiem jak bylo bo bylem z kobieta i wiecej czasu spedzilem w basenie przy pensjonacie niz na "miescie" umnie bylo fajno ciemna noc, lampki basenowe, whisky i kobieta zyc nie umierac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

tak jak mówisz :good: już tam raczej nie pojadę.. straszna wieś w tym roku :sick3:

byłem 2 tygodnie temu, i teraz czekam kiedy przyjdą zdjęcia :decayed: :gwizdanie: nie chciało mi się nad ranem zwalniać i dostałem przynajmniej 1 strzała w dupe :wallbash:

Wuju Kiedy dokladnie byles bo ja tez bylem kolo tego terminu ale nikogo A4 nie widzialem.... ja nie powiem jak bylo bo bylem z kobieta i wiecej czasu spedzilem w basenie przy pensjonacie niz na "miescie" umnie bylo fajno ciemna noc, lampki basenowe, whisky i kobieta zyc nie umierac :decayed:

w Mielnie byłem tylko w niedziele 11-ego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce tworzyć nowego tematu jaka trasę proponujecie z Jaworzna (koło Katowic) do Kołobrzegu (dokładnie Grzybowo)

Ostatnio znajoma jechała z Poznania do Katowic raz przez Łódź i Częstochowę a raz przez Wrocław i mówiła że przez Wrocław nie dość że 2 godziny szybciej to jeszcze dużo mniejszy ruch, mniej patroli itd.

a z Poznania pojechałbym przez Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Białogard, Kołobrzeg.

możesz też w Obornikach pojechać prosto na Piłę a w Pile odbić na Wałcz. będziesz miał trochę większy ruch i może więcej patroli, ale szerszą i może trochę lepszą drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce tworzyć nowego tematu jaka trasę proponujecie z Jaworzna (koło Katowic) do Kołobrzegu (dokładnie Grzybowo)

Ostatnio znajoma jechała z Poznania do Katowic raz przez Łódź i Częstochowę a raz przez Wrocław i mówiła że przez Wrocław nie dość że 2 godziny szybciej to jeszcze dużo mniejszy ruch, mniej patroli itd.

a z Poznania pojechałbym przez Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Białogard, Kołobrzeg.

możesz też w Obornikach pojechać prosto na Piłę a w Pile odbić na Wałcz. będziesz miał trochę większy ruch i może więcej patroli, ale szerszą i może trochę lepszą drogę

Z Jaworzna tylko przez Wrocław, po Wrocławiu możesz albo jechać na Poznań i dalej to już 11 Piła, Koszalin...a jak nie chcesz jechać 11, możesz jechać na Gorzów, Stargard, Płoty... Ta druga jest dłuższa, ale mniej uczęszczana ...

Wiem, bo jeźdżę z Chrzanowa do Kołobrzegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszą noc spędziłem w mielnie, nie byłem na imprezach tam od 2lat, jedynie w tygodniu zajeżdżałem nad morze wykompać się

muszę przyznać, że devastation ma 100% rację, że mielno zeszło na psy, strasznie się zapuściło, kiedyś nazwyaną tą miejscowość polską ibizą, a teraz .... syf, brud....... :no:

wiadomo, ogolne nastawienie jest aby wyciągnąć jak najwięcej kasy z turystów, ale tam to już jest przesada

parkingi byle gdzie, od 4-8zł/h, żarcie naprwde nędzą!! za nie mała kase, za wstęp na balety od 10-20zł od osoby, którę są przepełnione :wallbash:

a słynne senso puszczało taką muzę, że z ekipą wyszliśmy po 30minutach

zetka,eska czy maxx mają lepszą i nowsza muze, lepiej posiedzieć w aucie i posłuchać :polew:

JAKO MIESZKANIEC OKOLIC MIELNA ODRADZAM WYJAZDÓW NA WAKACJE/URLOP DO TEJ MIEJSCOWOŚĆ :sick3::thumbdown:

jest wiele innych lepszych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przyszłym tyg jadę do Mielna już czwarty rok z rzędu :wink4: Każdy czego innego oczekuje, jeden ciszy i spokoju, drugi zabaw do białego rana :kox: Mi akurat Mielno odpowiada w 100% :good: Co do żarcia to może źle trafiłeś, jest dużo miejsc gdzie można zjeść dobry obiad za 13 zł... . No i przede wszystkim na które balety masz wstęp 10-20 zł????????????????? Raz na jakiś czas w Senso jak jest jakaś większa imreza, a tak to prawie wszędzie wstęp kosztuje 2 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że co tydzień jeżdżę Poznań - Mielno i z powrotem to powiem wam jaką trasą ja zawsze śmigam.

Wyjazd z Poznania w piątek o 17:00 czyli największy ruch nad morze ... Trasa:

Poznań -> Szamotuły -> Czarnków -> Wałcz -> Połczyn Zdr -> Białogard -> Stare Bielice -> Gniazdowo -> Stoisław ->Mielno (Jeżeli wiem że jest korek do Mielna to jadę na Kazimierz Pomorski a potem już tylko Mielenko i Mielno)

w domciu czyli w Mielnie melduję sie o 20:45 (jeżeli gdzieś stanę to o 21:30)

Szerokim łukiem omijam Koszalin i wahadełka które są na 11!! (Wjazd do Koszalina to jakaś masakra jest teraz.... :wallbash:)

Generalnie polecam trasę wszystkim którzy lubią zakręty i ładne widoki w szczególności przy pojezierzu drawskim (kto jechał to wie że po pierwszym zakręcie na poj. drawskim spalanie się nagle robi jak u dziadka :naughty:)

Od razu też wyjaśnię dlaczego nie jadę przez Oborniki - bo tam są takie korki że idzie osiwieć :wallbash: :wallbash:

Trasa powrotna wygląda identycznie tylko że omijam wyjazd z w Mścicach (jak widzę że jest korek) i w Strzeżenicy odbijam w prawo (uwaga odcinek 5 km na którym plomby same wypadają, a gumki na wahaczach dostają po d*pie jak nie wiem co :kox:)

A co do opinii na temat Mielna to jako poniekąd mieszkaniec to moim zdaniem się nic nie zmienia oprócz samych ludzi... ja osobiście już mam za sobą epokę "Bajki", "Trola", "Senso" czy innej disco :) ale każdy jak tylko będzie chciał to znajdzie tam coś dla siebie :)

Ps. Dla tych co lubią pospać po imprze polecam Unieście - 15 - 20 minut spacerkiem od centrum Mielna a po 22 to nawet asfalt zwijają :gwizdanie: No i plaże nie aż tak przeludnione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszą noc spędziłem w mielnie, nie byłem na imprezach tam od 2lat, jedynie w tygodniu zajeżdżałem nad morze wykompać się

muszę przyznać, że devastation ma 100% rację, że mielno zeszło na psy, strasznie się zapuściło, kiedyś nazwyaną tą miejscowość polską ibizą, a teraz .... syf, brud....... :no:

wiadomo, ogolne nastawienie jest aby wyciągnąć jak najwięcej kasy z turystów, ale tam to już jest przesada

parkingi byle gdzie, od 4-8zł/h, żarcie naprwde nędzą!! za nie mała kase, za wstęp na balety od 10-20zł od osoby, którę są przepełnione :wallbash:

a słynne senso puszczało taką muzę, że z ekipą wyszliśmy po 30minutach

zetka,eska czy maxx mają lepszą i nowsza muze, lepiej posiedzieć w aucie i posłuchać :polew:

JAKO MIESZKANIEC OKOLIC MIELNA ODRADZAM WYJAZDÓW NA WAKACJE/URLOP DO TEJ MIEJSCOWOŚĆ :sick3::thumbdown:

jest wiele innych lepszych miejsc

oj tak np. Kołobrzeg i o wiele bardziej ucywilizowany niż Mielno np. chodzi mi zwłaszcza o ludzi, a raczej o ich zachowywanie się :gwizdanie: Ustka też bardzo sympatyczna :naughty:

senso to tylko majtki na tyłek i heja buhahaha :naughty::polew: bajka też nie za fajnie :thumbdown: najlepiej nam się podobało w Trolu :wink4:

co do trasy to w tamtą stronę czyli nad morze nie było tak źle, jedyne co było wkurzające to remonty.

trasa powrotna lało akurat jak z cebra, ale im bliżej domu było juz coraz lepiej :wink4:, najgorsze remonty i to co kawałek i to na A1 w dodatku :confused4:

ogólnie jednak wypad udany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...