Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja limuzynka a4 b7 3.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cacuszko - a wypasik :notworthy:

Opublikowano

A dlaczego schowek nie jest zamykany na kluczyk?

Masz lodowke w schowku?

Opublikowano

Witam to moja A4 BKN 3.0tdi 204PS z 2005r sprowadzona z Francji zakupiłem ją w 2007r na wyspie Jersey na której

aktualnie mieszkam, autko ma kierownice z lewej strony ale poruszam się w ruchu prawo stronnym (niestety) :kox:

czyli tak jak w każdym cywilizowanym kraju :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oj mała pomyłka "po lewej"

Opublikowano

Furka koksiarska :kox: wypasi :kox: silnik V6 miód malina - kultura pracy tego silnika nie spotykana w innych tdi'kach :good:

Program :good: kreski takie jak u mnie na ASB też z tipem :cool1:

Opublikowano

Ale jedno wiem co do wyposażenia s-Line może się schować :naughty

No nie powiedziałbym tego, co nie zmienia faktu że dopasiona fura, ale mi chyba nigdy nie będzie się podobać jasne wnętrze, kwestia gustu.

Mam pytanie bo nie jestem pewny w 100% czy była roleta tylnej szyby montowana w b7 tak jak to było w b6?

Opublikowano
  • Autor

Czy była montowana tego nie wiem, ale u mnie jej nie ma.

Opublikowano

tak w B7 były opcjonalnie rolety. Tylna roleta była bo widziałem. podobno sa i boczne jakw b8 ale tego jeszcze nie widziałem na własne. oczy nigdy

Opublikowano

Czy była mątowana tego nie wiem, ale u mnie jej nie ma

kolego slownik sie klania .... bo az razi slowo "mĄtowana"

Opublikowano

Boczne byly na bank. Czesto mozna w lepszych modelach spotkac jak RS4.

Opublikowano
  • Autor

Czy była mątowana tego nie wiem, ale u mnie jej nie ma

kolego slownik sie klania .... bo az razi slowo "mĄtowana"

kolega ma rację, jak najbardziej słownik Polski. Od sześciu lat przebywam zagranicą :confused4:

Opublikowano

Piękna sztuka, wyposażenie konkretne :good::kox:

P.S. na forum jest jeszcze jedna B7 w takim kolorze

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszedł nowy mod - wymiana tarcz i klocków przód i tył na firmę ATE przednie tarcze nawiercane. Hamulce żyletki :evil: jeden minus klocki strasznie brudzą felgi.

No i zmaiana felg też na 19-tki to z musu stare r......łem. Wszystkie cztery ;(

http://cgi.ebay.co.uk/19-R8-Style-Alloys-Wheels-Tyres-Audi-VW-/270613193506?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET

foty dodam zaraz po założeniu nowych felg :decayed:

Opublikowano

Jak rozwaliłeś wszystkie 4 felgi? wrzuć fote z tego wyczynu :D

Opublikowano

Widocznie były to repliki replik :kox:, czyli felgi z plasteliny :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wyczyn niesamowity ale mało śmieszny, Rozwaliłem je w Niemczech na autostradzie leżała belka wysoka prawie jak krawężnik w poprzek autostrady, nie wiem jak ona się tam znalazła. Miałem gdzieś 180 na budziku nie było szans zahamować albo odbić w bok. W sumie nie jeden samochód w nią wjechał. No i tak się pozbyłem moich zaledwie nowych bo prawie miesiąc miały 19-stkach ;( Dobrze że żyje i nic wielkiego z samochodem się nie stało.

Opublikowano

O kur.. A mówią, że to w Polsce takie ekscesy hehe, no ale jak takie coś może się znaleźć na autostradzie gdzie jeżdżą auta z prędkościami ponad 200km/h... Co na to policja? wezwałeś?

Opublikowano

upholstery sucks :thumbdown: rest is :good:

Opublikowano

wspaniale wyposazenie :embarrassed: kolor mi sie nie podoba ale z tym silnikiem,skrzynia i wypasem to nawet bym sie nie zastanawial :)

Brakuje mu tylnej rolety,rolet w tylnych drzwiach,wylacznika poduszki pasazera,klimatyzacji z funkcja auto.wlaczania zamknietego obiegu,skladanych lusterek z pamiecia ustawien,alarmu ori audi z czujnikiem przechylu,czujnikow cisnienia w kolach,recaro,lusterka z kompasem(tego chyba nie bylo w opcji dla tgo modelu?) biale kierunki w lampach,pakiet zew,wew s-line.

Moze jescze o czym zapomnialem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

O kur.. A mówią, że to w Polsce takie ekscesy hehe, no ale jak takie coś może się znaleźć na autostradzie gdzie jeżdżą auta z prędkościami ponad 200km/h... Co na to policja? wezwałeś?

Policji nie wzywałem bo wyhamowałem dopiero kilometr za, a poza tym nie było jak no i język.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.