Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

GT400?

:naughty:

Opublikowano

:thumbdown::polew:

:kox: o żesz TY to może na początku nie wbijaj 2giego biegu po przesiadce z klekota?

:oklaski: :oklaski: :banan3:

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown::polew:

:kox: o żesz TY to może na początku nie wbijaj 2giego biegu po przesiadce z klekota?

:oklaski: :oklaski: :banan3:

spoko spoko... jeździłem już paroma szybkimi autami. Ale jest tu dobry limiter... wir paliwa w baku :) i odrazu ochłonąć można :)

p.s. ale i tak w mieście pali mi mniej niż bajkowe A4 2.0 TFSI :P

Opublikowano

A czuć jakąś różnice w przyśpieszeniu po przesiadce z audi :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

GT400? woah!

Opublikowano

a który numer bo piszą, że wyszło ich tylko 10szt :kox:

Opublikowano
  • Autor

A czuć jakąś różnice w przyśpieszeniu po przesiadce z audi :polew: :polew: :wink4:

delikatna jest... ale bardziej i tak widać ją na liczniku i w lusterku wstecznym

GT400? woah!

yeap

a który numer bo piszą, że wyszło ich tylko 10szt :kox:

tak wyszło ich 10 szt.

Opublikowano

no nie wierze.. :wallbash: :wallbash:

gratulacje :naughty: :naughty:

Opublikowano

daj jakąś fote bo wszystkim się aż ręce trzęsą :kox::cool1:

Opublikowano

:punk: :oklaski:

no to teraz możesz z bajkiem na zimowego drifta jechać :jerk:

Opublikowano
  • Autor

no dobra, jedno na szybko z telefonu:

20110918172159.jpg[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:18_________________________________________________jakoś przekłamane troche kolory i ujęcie do bani, ale jak będą lepsze foty to pokaże.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:19_________________________________________________

:punk: :oklaski:

no to teraz możesz z bajkiem na zimowego drifta jechać :jerk:

:no: to raczej będzie oszczędzane i torów widzeć nie będzie

Opublikowano

piękne :kox:

Opublikowano

o STARY :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jest spoko... zawieszenie Teina - dobrze się prowadzi ale jest zawiasem głośnym...

mistrzowskie fotele Recaro, przyzwoite plastiki - choć daleko im do Audi, ale jest lepiej niż w EVO X, dużo miejsca, więcej miejsca z tył na nogi niż w A4-b7, stan bardzo dobry ogółem.

a z komicznych rzeczy to jest pojemność baku.... 46 litrów do rezerwy :-)... w A4 miałem 63 do rezerwy

Opublikowano

będziesz tym na co dzień latał ? czy jakiś dupowóz masz ?

w ogólnie masakrycznie auto wygląda :slina:

Opublikowano
  • Autor

będziesz tym na co dzień latał ? czy jakiś dupowóz masz ?

w ogólnie masakrycznie auto wygląda :slina:

Dzieki - mi też się podoba.

narazie jazda na codzień bo komfortowe warunki auto ma w użytkowaniu teraz :)

a w przyszłości zobaczymy, myśle o jakimś malym miejskim autku co jak coś można podjechac w niewielką trasę... pozyjemy zobaczymy.

Narazie koszta utrzymania są znośne ;)

Jedno co wiem to że auto nie bedzie upalane na torach wyścigach ulicznych itp.

Opublikowano

:no: to raczej będzie oszczędzane i torów widzeć nie będzie

gratuluje noweg auta :good:

hmm.... myślałem, że takie auta to własnie na tory i inne szaleństwa a nie do stania pod kocem w garażu :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:no: to raczej będzie oszczędzane i torów widzeć nie będzie

gratuluje noweg auta :good:

hmm.... myślałem, że takie auta to własnie na tory i inne szaleństwa a nie do stania pod kocem w garażu :mysli:

:decayed:

może jakby to było zwykłe EVO to ok. ale nie w przypadku gdy jest tego tak mało a konfig auta zacny, stan bardzo dobry, przebieg mały :)

Opublikowano

z tym, że pamiętaj, że to nie wersja z fabryki tylko robiona w kraju w MMC :wink4:

w każdym bądź razie jest mega co tu dużo mówić.. <zadroszczę>

Opublikowano

mgtan, gratuluje fury, nie ma lipy :decayed:

:good: :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.