Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego jest forum żeby o takich rzeczach dyskutować a nie jak większość o pupie maryny (do tego jest odpowiedni dział).

Dla mnie sprawa jest jasna. Większość tutaj fachowych opini jest za zestawem 320 + 288 i ku temu bym ci radził się skłaniać.

bo chcą być tymi jedynymi co mają od s4 :)

powiem coś od siebie :)

jeśli nawet kupisz te gorsze a założysz dodatkowo przewody w oplocie + nowy dobry płyn hamulcowy to też będziesz zadowolony..jeśli cena obu zestawów będzie równa i różnica między nimi będzie mała to bierz s4..

tak jak Ci pisałem kupuj od tego kolesia z sulejówka..może sprzeda Ci zaciski za 700zł przód + tył za jakieś 300zł..jak znajdę namiar do Ci dzisiaj podeślę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kombinujesz... A3/S3 maja inne tarcze, nie beda pasowac do A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kombinujesz... A3/S3 maja inne tarcze, nie beda pasowac do A4.

Zgadza się, kombinuje bo akurat mam zestaw z nowej S3 do kupienia w dobrej cenie. Prawie w cenie 321/288 miałbym S3 345/300.

To kwestia tylko tarczy? tzn reszta pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation kiedys o tym pisal - nie pamietam jak to wyglada. Na bank tarcze sa inne.

S3 ma 345/310.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gadałem nawet z nim... i mówił że tarcze mają płytsze obsadzenie i tarcze trzeba inne. reszta powinna pasować.

ostatnie pytanie. Hamulce z S4 wchodzą w ori felge 17 cali (taka jak ma bajk u siebie) i w 18x8 ET43 (to co mam na lato na pierwszej stronie - czyli defacto chyba z S3).

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________mam do kupienia zestaw z s4 b6 z 2003... Czy pasują heble z takiej b6 do b7 poliftingowej z 2007 jak moja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

hamulce z S4 B6/B7 pasuja P&P do A4 B6/B7.

koles moze i ma zaciski z S3 w B7, nie wiem, tarcze na pewno sa inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do kupienia zestaw z s4 b6 z 2003...

no to na co czekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień w którym powie że sa gotowe do odbioru :D

skotro ostatnie 10 stron zalewam was pytaniami to nie omieszkałem i teraz... czyli b6 s4 2003 są cacy...

pozostaje mi się modlić że będą pasowac na 8x18 ET 43 i 17x7,5 Et 43

na coś zwrócic uwgaę jak będe je brał? jakoś da się ocenić ich stan na oko czy jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 18 nie masz co się martwić, jak coś to koło wypchniesz lekko jakimś dystansem.. tutaj u mystica fajny wątek na ich temat się rozwinął :good:

jak tam zawias ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje mi się modlić że będą pasowac na 8x18 ET 43 i 17x7,5 Et 43

Na bank będą bo zacisk od S4 jest jakieś 1,5 cm płytszy niż zacisk od 3.0tdi. Od 3.0tdi ma kształt łódeczki/banana gdzie na wysokości tłoczka jest wąski a przy krańcach się rozszerza. Zresztą tu masz fotkę:

hamul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 18 nie masz co się martwić, jak coś to koło wypchniesz lekko jakimś dystansem.. tutaj u mystica fajny wątek na ich temat się rozwinął :good:

jak tam zawias ??

czytam jego wątek też...ale chłopaki biorą pod uwage 10mm a przy ET 43 to za dużo może być... na przód by się przydało 8mm a na tyl 10mm :)

zawias jest w KW - reklamacja trwa...

jak sprawdzić te zaciski przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz sprawdzić ? z 2003 roku nie spodziewaj się nie wiadomo czego, no chyba, że już są po regeneracji. Ja swoje zaraz po zakupie rozebrałem w drobny mak, piaskowanie, malowanie nowe uszczelki i dopiero potem można było na nich jeździć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz sprawdzić ? z 2003 roku nie spodziewaj się nie wiadomo czego, no chyba, że już są po regeneracji. Ja swoje zaraz po zakupie rozebrałem w drobny mak, piaskowanie, malowanie nowe uszczelki i dopiero potem można było na nich jeździć :wink4:

spawdz wszystkie gumki jesli ktoras peknieta to zacisk do rozbiorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne były w B6 czarne w B7 i końcowych sztukach B6, taką informację kiedyś w aso dostałem. A tak btw regeneracji widziałem profi ofertę na allegro, albo pogadaj z devem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

bo handlarz ci tak powiedzial :)

tak w B6 byly srebren ,

Srebrne były w B6 czarne w B7 i końcowych sztukach B6, taką informację kiedyś w aso dostałem

w aso jak zwykle g. wiedza czarne z blaszka byly po lifcie w 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz sprawdzić ? z 2003 roku nie spodziewaj się nie wiadomo czego, no chyba, że już są po regeneracji. Ja swoje zaraz po zakupie rozebrałem w drobny mak, piaskowanie, malowanie nowe uszczelki i dopiero potem można było na nich jeździć :wink4:

a ktoś w Wawie to roi, jesli to sa takie zaciski to widziałem je kiedyś i lece narazie w czerwony kolorek z nimi:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/82/90/05/1382900515&imgrefurl=http://xarchiwum.pl/search%3Fs%3Ds4%2Bb6%26p%3D7&usg=__AhqT26HrbpxgKbOLjTLIzO8nehY=&h=768&w=1024&sz=200&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=nl1wpzASJ5D4eM:&tbnh=142&tbnw=189&ei=QkZ5TbSMKZSs8QOHxoG8BA&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Bs4%2Bzaciski%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1916%26bih%3D874%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1076&vpy=79&dur=922&hovh=194&hovw=259&tx=153&ty=90&oei=qEV5TbyiM8acOujLtO4G&page=1&ndsp=45&ved=1t:429,r:5,s:0

czy

3da6401a9532766a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...