Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Grill bez logo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi!

Chcę zakupić grill'a bez logo :audi: lub zamienić mojego oryginalnego na taki bez logo. Gdzie mogę coś takiego nabyć/wymienić? A4 listopad 2003 (rocznikowo 2004)

Zdrówko.

Opublikowano
Opublikowano

Lub giełdy samochodowe gdzie mają tego bardzo dużooooo

Opublikowano

A dlaczego chcesz nie mieć pierścieni na grillu? Wstydzisz się ich? :thumbdown:

Opublikowano

grill bez znaczka=kicha

zastanow sie

Opublikowano

Jedyne opcje to grill od S4 lub bez chromowanej ramki, ale to tez najlepiej wyglada w srebrnych autkach.. :afro:

Opublikowano

Dzięki :audi: bezawaryjnie przejedziesz 400tkm więcej :naughty:

Opublikowano

jest też opcja do czarnej Audi: czarny pod kolor grill RS4 lub S4 i chromowe ringi audi.

Opublikowano

jak dla mnie ok ale taki z "listewek " a nie takie siateksy kamei czy cos ..

ja bede rezał gril za jakis czas ... grill bez znaczka + znaczek ten mały z klapy bagaznika ..

Opublikowano

Przemyśl dobrze... :thumbdown:

Opublikowano

spójrz na 1. fotkę mojego auta po zakupie w Niemczech i powiedz że Ci się coś takiego podoba...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7367.0

moja A4 jeszcze nie była naprawiona a ten paskudny grill bez znaczka był już sprzedany...

Opublikowano
  • Autor

Tak, nie chcę znaczka. Chcę usunąć wszystkie znaczki, bo mam nieprzyjemne sprawy związane z InterWelmem, więc nie chcę mieć nigdzie logo docelowo ;-)

Na allegro co są grille to tylko z logo ;-S

Opublikowano

mnie akurat nie podobają się takie wynalazki :disgust:

713d0c3b3ba18972.jpg

Opublikowano

Miałem identyczne B6 AVF i powiem że nie miałbym serca tak skrzywdzić :audi: i pozbywać go jego wizytówki na przodzie :decayed:

Opublikowano

stary zakładaj ori najlepiej od eski i będzie git..nie rób wiochy z fury..to jest forum a4 a nie lanosa.

Opublikowano

mnie akurat nie podobają się takie wynalazki :disgust:

713d0c3b3ba18972.jpg

to jest ratan pomalowany na srebrno :polew:
Opublikowano
  • Autor

stary zakładaj ori najlepiej od eski i będzie git..nie rób wiochy z fury..to jest forum a4 a nie lanosa.

Nie rozumiem tego posta, mógłbyś go napisać bardziej po polsku, a nie tak technicznie? :)

Co do mojej sprawy związanej z usunięciem logo - InterWelm, KulczykTradex oraz Audi A.G. (tak, producent), mocno zagrali na moich nerwach i puki jestem użytkownikiem tego samochodu nie zamierzam się identyfikować z tą marką.

Dziękuje za linki do Alledrogo, nie wiem jakim cudem, ale sznupałem tam trzy krotnie po około 15 minut i znajdywałem same grille z logo ;-)

Opublikowano

ori-orginalny

eska - audi S4

git - fajnie

wiocha - wieś

lanos - deawoo

nie powinieneś sie kłocić z ludźmi kosztem samochodu

Opublikowano

A moze przybliżysz temat jak to z tym Kulczykiem i Audi A.G., że z tego powodu zamiast sprzedać audicę to kombinujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.