Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"


cysiek

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero teraz znalazłem twój watek..autko masz fajne,kolor bomba jak dla mnie,koniecznie załóz glebe bo felgi masz swietne ale za wysoko siedzi.moja rada to załóz jakieś -30mm i bedzie gitara.ja tak mam i jestem zadowolony...ale najgorsze co mogłes zrobić to założyć te ringi.jescze powiedz że to FK??jak tak to nie zły interes zrobiłeś:wallbash:.ja takie miałem jak kupiłem auto i myślałem że zostawie...do czasu.nie chciałbys widzieć jak one wygladają po jakimś czasie.masakra i tylko na śmietnik.moge ci fote kiedys posłać.ja dorwałem ori lampy i zrobiłem czarny środek i jest miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :D oby sluzylo i jezdzilo. Jak to mowia szerokosci przyczepnosci :D a swoja droga jestem czy sa ledowe lampki do avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :D oby sluzylo i jezdzilo. Jak to mowia szerokosci przyczepnosci :D a swoja droga jestem czy sa ledowe lampki do avanta

tutaj masz link do alledrogo gdzie jest pełno aukcji do ledowych lamp do avanta: :wink:

-> motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna B6 :) mam taki sam kolorek i szukałem w całym necie takiej A4 w tym kolorze z tymi ledami i nie mogłem nigdzie znaleźć, a tu proszę jaki surprise :) Myślę że te ledy dymione idealnie się komponują bo jeszcze mam rozkminkę między tymi co Ty masz lub:

LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2393771016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

a propo malowania środków lamp, jest gdzieś wątek jak pomalować ori lampy białe na czarno?? Ponieważ wczoraj rozjeb....swoją soczewkę bo zachciało mi się myć lampy w środku i zeszła mi ta powłoka srebrna a teraz lipa, a nie chciałbym wydawać 400zł na lampę nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna B6 :) mam taki sam kolorek i szukałem w całym necie takiej A4 w tym kolorze z tymi ledami i nie mogłem nigdzie znaleźć, a tu proszę jaki surprise :) Myślę że te ledy dymione idealnie się komponują bo jeszcze mam rozkminkę między tymi co Ty masz lub:

LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2393771016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

a propo malowania środków lamp, jest gdzieś wątek jak pomalować ori lampy białe na czarno?? Ponieważ wczoraj rozjeb....swoją soczewkę bo zachciało mi się myć lampy w środku i zeszła mi ta powłoka srebrna a teraz lipa, a nie chciałbym wydawać 400zł na lampę nową.

tu masz http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-malowanie-wnetrz-lamp-czarny-mat-montaz-przetwornic-hid-176673/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wkońcu jest zawias s-line 1BE :>

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 00:04 ----------

są już stickerbomb na dekorachWP_000019_2.jpg

i nowe heble ATE Power Disc + ceramiczne klocki ATEWP_000075.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te dekielki fanta?

dawaj foto jak na glebie teraz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...