Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma być fun i na to liczę :kox::evil:

Opublikowano

Ma być fun i na to liczę :kox::evil:

mam to samo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ma być fun i na to liczę :kox::evil:

mam to samo :kox: :kox: :kox:

I będzie :good:

Opublikowano

Ma być fun i na to liczę :kox::evil:

mam to samo :kox: :kox: :kox:

I będzie :good:

:dance::thumbup:
Opublikowano

nie wiem ale chyba sie starzeje , przestały mnie bawić "poważne" wyscigi typu Forza , Shift , GT , teraz bardziej skłaniam sie ku arcade :decayed:

Opublikowano

Normalniejesz :naughty: internetowi krzykacze chcą być bardziej PRO i wciąż narzekają, że gierki są za łatwe i czemu nie są symulacjami z uzupełnianiem paliwa, działającymi wycieraczkami, wymianą wahaczy po 50kkm.... :D

Opublikowano

Normalniejesz :naughty: internetowi krzykacze chcą być bardziej PRO i wciąż narzekają, że gierki są za łatwe i czemu nie są symulacjami z uzupełnianiem paliwa, działającymi wycieraczkami, wymianą wahaczy po 50kkm.... :D

z tymi wahaczami to dowaliłes :polew: :polew: :polew:

Ale ogólnie coś jest na rzeczy :mysli:

Opublikowano

Normalniejesz :naughty: internetowi krzykacze chcą być bardziej PRO i wciąż narzekają, że gierki są za łatwe i czemu nie są symulacjami z uzupełnianiem paliwa, działającymi wycieraczkami, wymianą wahaczy po 50kkm.... :D

chyba tak , dawno nie ubawiłem sie przy wyscigach tak jak ostatnio przy Split/Second :good:

Opublikowano
Opublikowano

Gral juz ktos? :naughty: Dla mnie gierka kozaczek :kox: Zajeb**cie mozna sie pobawic w K.Blocka, ahh i tak jego Fiesta :decayed:

Opublikowano

nie wiem ale chyba sie starzeje , przestały mnie bawić "poważne" wyscigi typu Forza , Shift , GT , teraz bardziej skłaniam sie ku arcade :decayed:

Tak, DZIADZIEJESZ! :D

Opublikowano

no nikt nie gra jeszcze ?! :shocked:

Opublikowano

a jest juz na Torrentach? :przebiegly:

Opublikowano
:no::disgust: ja tylko PC :confused4:
Opublikowano

a jest juz na Torrentach? :przebiegly:

Jest już.

Opublikowano

:no::disgust: ja tylko PC :confused4:

przepraszam i współczuje :decayed:

Opublikowano

:no::disgust: ja tylko PC :confused4:

przepraszam i współczuje :decayed:

heheh no niestety :gwizdanie:

nie jestem az tak zapalonym graczem by kupować konsolę którą bym włączał od dużego świata. A na PC lubię sobie pośmigać w wolnej chwili w samochodówki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.